Aktuálny čas je Pia Nov 24, 2017 05:50

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2300! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Spievaj / Sing

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Spievaj / Sing

Poslaťod stevo12 » Pia Nov 18, 2016 21:51

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Maroš Kramár - Matthew McConaughey (Buster Moon), Emma Drobná - Scarlett Johansson (Ash), Diana Mórová - Reese Witherspoon (Rosita), Štefan Skrúcaný - Seth MacFarlane (Mike), Roman Pomajbo - Nick Kroll (Gunter), Peter Marcin - Jay Pharoah (Meenin dedko), Richard Stanke - Garth Jennings (slečna Crawlyová), Michal Hudák - Peter Serafinowicz (Bid Daddy), Kamila Magálová - Jennifer Saunders (Nana), Lukáš Frlajs - Taron Egerton (Johnny), Vladimír Kobielský - John C. Reilly (Eddie), Patrik Vyskočil - Beck Bennett (Lance), Rastislav Sokol - Bill Farmer (psí reportér), Vladimír Kobielský, Eva Sakálová, Lukáš Frlajs, Patrik Vyskočil a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
KINODABING 2016.

Premiéra v kinách: 22.12.2016
stevo12
900+

Re: Spievaj / Sing

Poslaťod arual » Ned Feb 05, 2017 22:16

Doplnenie: Štefan Skrúcaný - Seth MacFarlane (Mike), Emma Drobná - Scarlett Johansson (Ash), Kamila Magálová - Jennifer Saunders (Nana), Rastislav Sokol - Bill Farmer (psí reportér).

Bohužiaľ, viac neviem doplniť a z traileru sa vychádzať nedá - mnohé postavy mali vo filme iných dabérov. Z kina sme odišli skôr, tak som žiadne info o dabingu nezachytila, ale predpokladám, že kompletné obsadenie bude uvedené na DVD.
arual
100+

Poslaťod fofo16 » Pon Feb 06, 2017 13:52

Ako zvládla dabing Emma Drobná? :)
fofo16
300+

Poslaťod arual » Uto Feb 07, 2017 01:55

Myslím si, že celkom fajn, i keď som celý film vôbec netušila, že je to ona. :D Resp. som ani nevedela, že tam má byť. Zistila som to až tu na Dabingfore, keď som išla nahadzovať iných dabérov - potom som usúdila, že ak tam teda reálne bola, musela najskôr dabovať postavu Ash, čo nakoniec potvrdil jej status na Facebooku.
arual
100+

Poslaťod Lacko5 » Štv Apr 20, 2017 20:17

Dabing malo na starosti Sunrise Studio. Ale viac, neviem.
Lacko5

Poslaťod Lacko5 » Ned Máj 21, 2017 17:31

Lukáš Frlajs - Taron Egerton (Johnny)
Vladimír Kobielský - John C. Reilly (Eddie)
Patrik Vyskočil - Beck Bennett (Lance)
Lacko5

Poslaťod Lacko5 » Uto Máj 30, 2017 12:48

Peter Rúfus - Nick Offerman (Norman)
Peter Sklár a Martin Kaprálik (policajti)
Daniel Dangl (policajt vo vysielačke)
Peter Krajčovič (opica)
Dušan Szabó (čašník + titulky)
Ďalej hrali: Michal Hallon, Gabriela Dzuríková, Dárius Koči, Roman Matisko, Peter Kollárik, Katarína Križanová, René Jankovič, Martin Hronský, Tomáš Horváth, Michal Klučka, Matúš Krátky, Kamil Kollárik, Tamara Grožáková, Monika Radványiová, Jakub Ružička, Zuzana Kyzeková, Andrea Martvoňová, Tomáš Majláth, Ladislav Konrád, Romana Orlická, Ľubica Očková, Natália Kajzerová, Martina Kapráliková, Michal Kaprálik, Daniel Hudák a Dávid Hartl
Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Erik Sedlák
Produkcia: Michaela Majer
Asistent réžie: Rastislav Jakubek
Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Réžia slovenského znenia: Ivan Laca
Pripravilo: Sunrise Studio
Lacko5

Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

FreeBitco.in - Klikni a získaj zadarmo Bitcoiny každý deň!
Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.