Aktuálny čas je Ned Apr 23, 2017 19:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!
Náš tip: joj Stratené duše (2005) seriál, réžia: Yvetta Weiszová, Jana Strnisková / DANIELA
Náš tip: dajto Kurz sebaovládania (2012) seriál, ENTER
Náš tip: markíza Monk (2002) seriál, réžia: Štefan Mandžár / LENOX
Náš tip: dajto Walker, texaský ranger (1993) seriál, réžia: Štefan Mandžár / LENOX, STUDIO 7
Náš tip: doma Priatelia (1994) seriál, réžia: Štefánia Gorduličová / ROKO

Spievaj / Sing

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Spievaj / Sing

Poslaťod stevo12 » Pia Nov 18, 2016 21:51

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Maroš Kramár - Matthew McConaughey (Buster Moon), Emma Drobná - Scarlett Johansson (Ash), Diana Mórová - Reese Witherspoon (Rosita), Štefan Skrúcaný - Seth MacFarlane (Mike), Roman Pomajbo - Nick Kroll (Gunter), Peter Marcin - Jay Pharoah (Meenin dedko), Richard Stanke - Garth Jennings (slečna Crawlyová), Michal Hudák - Peter Serafinowicz (Bid Daddy), Kamila Magálová - Jennifer Saunders (Nana), Rastislav Sokol - Bill Farmer (psí reportér), Vladimír Kobielský, Eva Sakálová, Lukáš Frlajs, Patrik Vyskočil a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
KINODABING 2016.

Premiéra v kinách: 22.12.2016
stevo12
700+

Re: Spievaj / Sing

Poslaťod arual » Ned Feb 05, 2017 22:16

Doplnenie: Štefan Skrúcaný - Seth MacFarlane (Mike), Emma Drobná - Scarlett Johansson (Ash), Kamila Magálová - Jennifer Saunders (Nana), Rastislav Sokol - Bill Farmer (psí reportér).

Bohužiaľ, viac neviem doplniť a z traileru sa vychádzať nedá - mnohé postavy mali vo filme iných dabérov. Z kina sme odišli skôr, tak som žiadne info o dabingu nezachytila, ale predpokladám, že kompletné obsadenie bude uvedené na DVD.
arual
100+

Poslaťod fofo16 » Pon Feb 06, 2017 13:52

Ako zvládla dabing Emma Drobná? :)
fofo16
100+

Poslaťod arual » Uto Feb 07, 2017 01:55

Myslím si, že celkom fajn, i keď som celý film vôbec netušila, že je to ona. :D Resp. som ani nevedela, že tam má byť. Zistila som to až tu na Dabingfore, keď som išla nahadzovať iných dabérov - potom som usúdila, že ak tam teda reálne bola, musela najskôr dabovať postavu Ash, čo nakoniec potvrdil jej status na Facebooku.
arual
100+

Poslaťod Lacko5 » Štv Apr 20, 2017 20:17

Dabing malo na starosti Sunrise Studio. Ale viac, neviem.
Lacko5

Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.