Aktuálny čas je Pon Sep 25, 2017 08:18

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2300! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!
Náš tip: markíza NCIS - Námorný vyšetrovací úrad (2003) seriál, réžia: Ján Šuda, Jozef Holec / ATTACK, ENTER, MAGIC VOICE
Náš tip: markíza Monk (2002) seriál, réžia: Štefan Mandžár / LENOX

Autá 3 / Cars 3

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Autá 3 / Cars 3

Poslaťod Dado513 » Pia Máj 12, 2017 09:34

Obrázok
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Sklár - Owen Wilson (Bleskový McQueen), Miroslava Partlová - Cristela Alonzo (Cruz Ramirezová), Vladimír Černý - Chris Cooper (Smokey), Vladimír Kobielský - Nathan Fillion (Sterling), Dušan Kaprálik - Larry the Cable Guy (Mater), Lukáš Frlajs - Armie Hammer (Jackson Hrom), Juraj Predmerský - Ray Magliozzi (Klink), František Výrostko - Tony Shalhoub (Luigi), Andrea Somorovská / Helena Geregová - Bonnie Hunt (Sally Carrera), Lucia Vráblicová - Lea DeLaria (slečna Kroketa), Soňa Norisová - Kerry Washington (Natalie Presná), Marcel Forgáč - Bob Costas (Bob Cutlass), Judita Hansman - Margo Martindale (Lujza Nashová), Peter Kollárik - Darrell Waltrip (Darrell Cartrip), František Kovár - Isiah Whitlock Jr. (River Scott), Martin Hronský - Bob Peterson (Chick Hicks), Giovanni Baldini - Guido Quaroni (Guido), René Jankovič - Tom Magliozzi (Klank), Dušan Tarageľ - John Ratzenberger (Mack), Roman Pomajbo - Kyle Petty (Cal Weathers), Lukáš Dóza - Lewis Hamilton (Hamilton), Ivan Laca - Lloyed Sherr (Filmore), Ján Mistrík - Junior Johnson (Junior Moon), Alfréd Aczel - Ray Evernham (Ray Reverham), Ivan Romančík - Paul Newman (Doc Hudson), Ladislav Konrád - Cheech Marin (Ramone), Alfréd Swan - H. A. Wheeler (Tex Dinoco), Helena Húsková - Katherine Helmond (Lizzie), Ján Greššo (Seržant), Tatiana Kulíšková - Jenifer Lewis (Flo), Michaela Kapráliková-Medvecová - Shannon Spake (Shannon Spokesová), Daniel Hudák (Maddy McGear), Karol Čálik - Michael Wallis (Sheriff), Stanislav Staško - Mike Joy (Mike Joyride) + Ryan Blaney (Ryan "Inside" Laney), Michal Dutka - Jeff Gordon (Jeff Gorvette), Michael Vrzala - Daniel Suárez (Danny Swervez), Matúš Krátky - Darrell Wallace Jr. (Bubba Wheelhouse), Pavol Náther - Chase Elliott (Chase Racelott), Miroslav Málek - Richard Petty (Strip "King" Weathers), Jeanette Švoňavská - Andra Day (Sladký Čaj)

Hudobná réžia: Kristian Seidmann
Texty: Marián Brezáni
Zvuk: Jonatan Pastirčák, Peter Ondrejička
Výroba: Patrícia Kubovská
Asistentka výroby: Nina Strenková
Vedúci výroby a supervízia: Dušan Hájek
Supervízia slovenskej verzie: Maciej Eyman, Aleksandra Janikowska
Preklad a úprava: Dušan Hájek, Daniel Feranec
Réžia: Ivan Laca
Mixing Studio: Shepperton International
Produkcia slovenskej verzie: Disney Character Voices International, Inc.
Výroba slovenskej verzie: Saturn Postproduction v štúdiu Creative Music House - 2017

Premiéra v kinách: 15.6.2017

Súvisí s:
Autá, Autá 2
Obrázok užívateľa
Dado513
Moderátor

Re: Autá 3 / Cars 3

Poslaťod Dado513 » Štv Máj 25, 2017 19:45

Doplnené kompletné informácie z presskitu na webe Saturnu. Je škoda, že z nejakého dôvodu došlo k niekoľkým zmenám pri postavách známych najmä z prvého dielu (King, Chick Hicks, dokonca sa prostredníctvom archívnych nahrávok Paula Newmana vráti Doc Hudson). Najciteľnejšia však bude pravdepodobne výmena pri Sally, ktorú v oboch predchádzajúcich dieloch, ba dokonca - ak sa nemýlim - aj v najnovšom traileri dabovala Helena Geregová. Ešte ale môžeme veriť, že sa v tomto prípade jedná len o chybu v PK.

Na druhej strane ostatné vracajúce sa postavy majú svoje hlasy a navyše to vyzerá na príjemné déjà vu, keďže podobne ako v dvojke prepožičia novej ženskej hrdinke hlas známa herečka, ktorú sme doteraz nemali možnosť v dabingu počuť. :)
Obrázok užívateľa
Dado513
Moderátor

Poslaťod PeterSD » Str Jún 14, 2017 19:04

PeterSD
Moderátor

Poslaťod lubo » Pon Júl 03, 2017 11:46

Včera som bol v kine a, čo sa týka Sally bolo to zvláštne. Pretože ju dabovala Andrea Somorovská v scéne, kde McQueena presviedča, aby pokračoval v pretekaní a na konci, avšak v scéne, keď išiel McQueen k Sterlingovi a lúčil sa s obyvateľmi mesta ju dabovala Helena Geregová. Nechápem ako to bolo možné, ale v tej kópii, čo premietali v Auparku, to tak bolo.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím

Poslaťod Lukincok » Str Júl 05, 2017 11:05

lubo píše:Včera som bol v kine a, čo sa týka Sally bolo to zvláštne. Pretože ju dabovala Andrea Somorovská v scéne, kde McQueena presviedča, aby pokračoval v pretekaní a na konci, avšak v scéne, keď išiel McQueen k Sterlingovi a lúčil sa s obyvateľmi mesta ju dabovala Helena Geregová. Nechápem ako to bolo možné, ale v tej kópii, čo premietali v Auparku, to tak bolo.

Presne tak, tiež som to takto počul (a tiež v Auparku :D). Som rád, že si to napísal, lebo nebol som si úplne istý. Je to zaujímavé, ale predpokladám, že pôvodne mala Geregová v pláne dabovať túto postavu (o čom svedčí aj slovenský trailer), no asi sa jej zmenili plány, čo je škoda. V každom prípade by potešilo nejaké vysvetlenie, prečo nenadabovala Sally v celom filme (veď Sally tam hovorila naozaj krátko) alebo prečo nemala Sally len jeden hlas. :roll:
Lukincok

Poslaťod Lacko5 » Sob Júl 08, 2017 11:54

Juraj Predmerský - Ray Magliozzi (Klink)
René Jankovič - Tom Magliozzi (Klank)
Lacko5

Poslaťod patrik1177 » Str Júl 12, 2017 06:09

Lukincok píše:
lubo píše:Včera som bol v kine a, čo sa týka Sally bolo to zvláštne. Pretože ju dabovala Andrea Somorovská v scéne, kde McQueena presviedča, aby pokračoval v pretekaní a na konci, avšak v scéne, keď išiel McQueen k Sterlingovi a lúčil sa s obyvateľmi mesta ju dabovala Helena Geregová. Nechápem ako to bolo možné, ale v tej kópii, čo premietali v Auparku, to tak bolo.

Presne tak, tiež som to takto počul (a tiež v Auparku :D). Som rád, že si to napísal, lebo nebol som si úplne istý. Je to zaujímavé, ale predpokladám, že pôvodne mala Geregová v pláne dabovať túto postavu (o čom svedčí aj slovenský trailer), no asi sa jej zmenili plány, čo je škoda. V každom prípade by potešilo nejaké vysvetlenie, prečo nenadabovala Sally v celom filme (veď Sally tam hovorila naozaj krátko) alebo prečo nemala Sally len jeden hlas. :roll:

Včera som si bol Autá 3 pozrieť v Cinemaxe v BB, a dával som si na túto zmenu dabériek pozor a samozrejme aj tam dabovali Somorovská aj Gerogová. Je to naozaj zvláštne, s viacerými dabérmi 1 postavy v 1 filme som sa doteraz nestretol, hoci som už o tom samozrejme počul.
patrik1177

Poslaťod Lacko5 » Pon Júl 24, 2017 14:37

Prečo dabuje Guida vždy nejaký zo zahraničia? Mne by tam celkom pasoval Michal Rovňák.
Lacko5

Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

FreeBitco.in - Klikni a získaj zadarmo Bitcoiny každý deň!
Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.