Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:00:44

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Mimoni / Minions

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Mimoni / Minions

Poslaťod Dado » Uto 26.5.2015 21:50:27 quicklink

Mimoni.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

KINODABING

V slovenskom znení: Lucia Hurajová - Sandra Bullock (Scarlett Zbesilá), Přemysl Boublík - Jon Hamm (Herb Zbesilý), Stanislav Král - Michael Keaton (Walter Nelson), Jeanette Švoňavská - Allison Janney (Madge Nelsonová), Štefan Skrúcaný - Steven Coogan (profesor Flux), Zdena Studenková - Jennifer Saunders (kráľovná Alžbeta II.), Štefan Bučko - Geoffrey Rush (rozprávač), Ján Gallovič - Steve Carell (malý Gru), Vanda Růžičková - Katy Mixon (Tina Nelsonová), Michal Hallon - Michael Beattie (Walter Nelson Jr.), Vladimír Hajdu - Michael Beattie (hlásateľ ZTK), Miroslav Trnavský - Dave Rosenbaum (Fabrice), Juraj Predmerský - Paul Thornley (reportér), Peter Rúfus (strážca koruny), Peter Krajčovič (Kevin), Henrich Platek (Bob), Richard Sálay (Stuart), Martin Madej, Jana Valocká, Milada Rajzíková, Soňa Ulická, Petra Gažíková-Lángová, Tatiana Šúrová, Viktor Vrbiar, Martina Kapráliková, Miloš Kanjak, Miroslav Málek a ďalší

ADR: Igor Uhrinčať
Produkcia: Juraj Martinák
Asistentka réžie: Monika Kraupová
Preklad a dialógy: Mirka Brezovská
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Pripravila: Spoločnosť Dimas - 2015

Premiéra v kinách: 25. 6. 2015

Súvisí s:
Mimoni 2: Zloduch prichádza, Ja, zloduch, Ja, zloduch 2, Ja, zloduch 3
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Mimoni / Minions

Poslaťod arual » Pia 26.6.2015 21:16:24 quicklink

Z toho, čo si pamätám: Zdena Studenková - Jennifer Saunders (kráľovná Alžbeta II.), Stanislav Král - Michael Keaton (Walter Nelson), Vanda Růžičková - Katy Mixon (Tina Nelsonová), Ján Gallovič - Steve Carell (malý Gru), Miroslav Trnavský - Dave Rosenbaum (Fabrice).

Myslím, že reportéra (Paul Thornley) daboval Juraj Predmerský, nie som si však istá. Zvyšok si už nepamätám. V 3. slovenskom traileri Peter Rúfus nahovoril strážcu koruny, myslím, že to tak bolo aj vo filme.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Mimoni / Minions

Poslaťod Dado » Sob 8.8.2015 23:54:43 quicklink

Doplnené obsadenie a štáb.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.