Aktuálny čas je Sob 20.4.2024 01:47:18

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Prečo som nezjedol svojho ocka / Pourquoi j'ai (pas) mangé…

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Prečo som nezjedol svojho ocka / Pourquoi j'ai (pas) mangé…

Poslaťod Dado » Pia 13.11.2015 23:47:01 quicklink

Pourquoi j'ai (pas) mangé mon père

Prečo som nezjedol svojho ocka.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

DABING: KINO, DVD

V slovenskom znení: Juraj Kemka - Jamel Debbouze (Eduard), Lucia Hurajová - Mélissa Theuriau (Lucy), Zoro Laurinc - Arié Elmaleh (Ian), Ľubomír Gregor - Patrice Thibaud (Vladimír), Peter Rúfus - Christian Hecq (Siméon), René Jankovič - Diouc Koma (Vania), Gabriela Dzuríková - Georgette Kala-Lobé (čarodejnica), Štefan Skrúcaný - Patrice Thibaud (Sergey), Jana Lieskovská - Johanna Hilaire (Gudule), Dušan Szabó - Cyril Casmèze (Hubert + titulky), Jeanette Švoňavská, Roman Pomajbo, Andrea Somorovská, Zuzana Kyzeková, Matúš Turanský, Peter Rúfus, Petra Polnišová, Tibor Vokoun, Jozef Domonkoš, Tatiana Šúrová, Miroslav Málek, Dárius Kočí

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Peter Kučera, Juraj Baláž
DCP mastering: Martin Turanský
Preklad a dialógy: Mária Institorisová
Asistentka réžie: Mária Vaňková
Réžia: Zoro Laurinc
Vyrobila: Noise & Opona Group pre Intersonic - 2015

Premiéra v kinách: 12. 11. 2015
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Prečo som nezjedol svojho ocka / Pourquoi j'ai (pas)...

Poslaťod Dado » Ned 17.7.2016 14:16:23 quicklink

Doplnil som zvyšné informácie o dabéroch a členoch štábu. V prípade dabingu rozhodne stojí za zmienku to, že Vladimir, ktorého nadaboval Ľubomír Gregor, bol jednou z dvoch postáv (tou druhou je Sergey), ktoré filmári vytvorili na základe osobnosti Louisa de Funèsa.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.