Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:04:40

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zajac Bugs opäť v akcii / Looney Tunes: Back in Action

Zajac Bugs opäť v akcii / Looney Tunes: Back in Action

Poslaťod slavo » Pon 25.4.2011 15:12:19 quicklink

Looney Tunes Back in Action.jpg
INFO: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Marek Majeský - Brendan Fraser (DJ Drake), Elena Podzámska - Jenna Elfman (Kate), Peter Rúfus - Steve Martin (pán Chairman), Štefan Bučko - Timothy Dalton (Damien Drake), Bibiana Ondrejková - Heather Locklear (Dusty Tails), Dagmar Sanitrová - Joan Cusack (Mama), Dušan Jamrich - Don Stanton, Peter Graves (bratia Warnerovci, muž vo videu), Dušan Vaňo - Dick Miller (starý strážnik + ďalšie), Ladislav Konrád - Roger Corman (režisér + Beaky Buzzard + kocúr Sylvester), Dušan Kaprálik - Kevin McCarthy (Dr. Bennell), Peter Krajčovič - Jeff Gordon (sám seba), Viktor Horján - Matthew Lillard (Shaggy - sám seba), Štefan Skrúcaný (zajac Bugs), Miroslav Trnavský (káčer Duffy), Dušan Tarageľ (starý Sam), René Jankovič - Michael Jordan (sám seba + Foghorn Leghorn, Peter Lorre), Ján Gallovič (Elmer Fudd), Tatiana Radeva (starká / Granny), Rastislav Sokol (prasa Porky + titulky), Marián Slovák (Scooby-Doo, Mama Bear), Juraj Predmerský - Marc Lawrence (Chairmanov ocko - člen rady Acme) a ďalší

Pripravila: Spoločnosť Dimas pre televíziu Markíza

(odvysielané na TV MARKÍZA - titulky odstrihnuté)
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Zajac Bugs opäť v akcii / Looney Tunes: Back in Action

Poslaťod slavo » Pon 25.4.2011 15:14:13 quicklink

Neviem odhadnúť, kto robil Tweetyho, ale možno to bola Jana Valocká. Škoda, že neustriehli všetky postavy - napríklad takého Sylvestra mohol kľudne dabovať Peter Marcin. Káčera Duffyho nemám spätého s nikým - v seriáli Duck Dogers ho daboval Martin Kaprálik.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Zajac Bugs opäť v akcii / Looney Tunes: Back in Action

Poslaťod anderson » Pon 25.4.2011 16:29:26 quicklink

Priznám sa, že FRASER mi vôbec neznie ako Majeský, ale nepočúval som to tak dlho aby som relevantne oponoval. Každopádne najväčšia chyba pre mňa je, že DAFFYHO a SYLVESTRA nedabujú ich dvorní - ale najmä Markízou zaužívaní - dabéri. Konkrétne u Daffyho je to absolútne geniálny IVO HELLER, ktorý spolu so Skrúcaným daboval na Markíze tie cca 10-minútové príbehy. ----- Ak niekto máte aj SPACE JAM, poprosím o doplnenie.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Zajac Bugs opäť v akcii / Looney Tunes: Back in Action

Poslaťod slavo » Pon 25.4.2011 16:40:36 quicklink

anderson píše:Priznám sa, že FRASER mi vôbec neznie ako Majeský, ale nepočúval som to tak dlho aby som relevantne oponoval. Každopádne najväčšia chyba pre mňa je, že DAFFYHO a SYLVESTRA nedabujú ich dvorní - ale najmä Markízou zaužívaní - dabéri. Konkrétne u Daffyho je to absolútne geniálny IVO HELLER, ktorý spolu so Skrúcaným daboval na Markíze tie cca 10-minútové príbehy. ----- Ak niekto máte aj SPACE JAM, poprosím o doplnenie.


Áno, mali obsadiť MAJA MIEZGU, ako v Múmii, ten sa na Frasera dokonale hodil. Priznám sa, na Hellera si vôbec nepamätám, ale možno je to práve tým, že Markíza v posledných rokoch púšťa iba animované sprostosti ako animovaný Jackie Chan.

//pody80: Zajaca Bugsa ani Mumiu som v SK nevidel, no v Ceste do stredu Zeme aj v Zmluve s diablom bol Miezga dobry, takze by to bola urcite dobra volba.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.