Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 16:53:23

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M.

Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M.

Poslaťod Hurvino » Pon 10.1.2011 18:19:58 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Emanuel Hason - Vincent Gallo (Raymond Lembecke), Martin Kaprálik - Mykelti Williamson (Marcus Weans), Maroš Kramár - Kiefer Sutherland (Curtis Freley), Miroslav Trnavský - Kevin Pollak (Gordon Jacobson ), Judita Bilá - Kim Dickens (Addy Monroe), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Grace Phillips (Donna Moreland), Ján Tréger - Rick Rossovich (Robert Boylan), Rastislav Sokol - Max Perlich (Wayne), Dušan Szabó - James McDaniel (Frank Thompson), František Kovár - Rod Steiger (Tony Vago), Peter Rúfus - Martin Sheen (Sir), Ivo Gogál, Jana Knapíková, René Jankovič, Martin Vitek, Lenka Košická, Miloš Kanjak a ďalší.

Zvukový majster: Marián Ujlaky
Produkcia: Beatrix Műllerová
Asistentka réžie: Mária Siváková
Preklad: Barbora Horváthová
Dialógy: Vladimír Černý
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Ján Zeman
Vyrobilo: Atiz Studio pre televíziu Markíza
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M.

Poslaťod anderson » Ned 5.6.2011 19:20:20 quicklink

Upravený slovenský názov. Pod týmto názvom to s markízackým dabingom bežalo aj na STV. V printoch a iných materiáloch si editori povymýšľali bludy a skombinovali český názov so slovenským.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M

Poslaťod anderson » Štv 31.5.2012 15:33:18 quicklink

Zaujímalo by ma prečo tu je opäť uvedený názov PRAVDA A LOŽ. Navyše ako prvý v poradí. Pod týmto názvom to na Slovensku nikto nikdy nevysielal.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M

Poslaťod Hurvino » Pia 1.6.2012 20:47:25 quicklink

anderson píše:Zaujímalo by ma prečo tu je opäť uvedený názov PRAVDA A LOŽ. Navyše ako prvý v poradí. Pod týmto názvom to na Slovensku nikto nikdy nevysielal.


:?: :?: :?:
Původně byl název Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M., název jsem tam dal tak, jak je vidět na tvé první reakci (u "RE:" máš název původního topicu). Jak jsi upozornil, že název je špatný, dal jsem název takový, jaký je teď. Teď píšeš, že je špatný, zase. :D :) :lol:

Nebo mám dojem, že ti nějak nerozumím...
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M

Poslaťod anderson » Pia 1.6.2012 21:08:42 quicklink

Hurvino píše:
anderson píše:Zaujímalo by ma prečo tu je opäť uvedený názov PRAVDA A LOŽ. Navyše ako prvý v poradí. Pod týmto názvom to na Slovensku nikto nikdy nevysielal.


:?: :?: :?:
Původně byl název Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M., název jsem tam dal tak, jak je vidět na tvé první reakci (u "RE:" máš název původního topicu). Jak jsi upozornil, že název je špatný, dal jsem název takový, jaký je teď. Teď píšeš, že je špatný, zase. :D :) :lol:

Nebo mám dojem, že ti nějak nerozumím...


No zblbol si ma dokonale, ale ja v prvom mojom prispevku pisem, ze som nazov upravil do spravnej podoby. A nazov mal byt naozaj iba KRVAVY KSEFT. Tak akosi nerozumiem tomu naco si tam ty potom dopisoval názov PRAVDA A LOZ. Ved som nikde nepisal, ze to je povodny nazov ??? Takze asi teraz ja nerozumiem tebe. Este raz, slovensky nazov je iba KRVAVY KSEFT. Teraz som si to overil.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M

Poslaťod Hurvino » Pia 1.6.2012 22:14:14 quicklink

anderson píše:No zblbol si ma dokonale, ale ja v prvom mojom prispevku pisem, ze som nazov upravil do spravnej podoby. A nazov mal byt naozaj iba KRVAVY KSEFT. Tak akosi nerozumiem tomu naco si tam ty potom dopisoval názov PRAVDA A LOZ. Ved som nikde nepisal, ze to je povodny nazov ??? Takze asi teraz ja nerozumiem tebe. Este raz, slovensky nazov je iba KRVAVY KSEFT. Teraz som si to overil.


Hele, pátrat po tom nebudu. Já mám ve své databáze (Ant Movie Catalog) načtené názvy přes ČSFD a tam mám jako první slovenský název "Pravda a lož". No i navzdory tomu jsem do topicu dal název "Krvavý kšeft", jelikož i na FDB byl jen takový lokalizovaný obrázek. Později jsem tam našel i "Pravda a lož", ale ten jsem nalinkoval až po tvém upozornění.
Takže nevím, proč mi AMC načetl jako první titul z ČSFD "Pravda a lož", když neexistuje.
Mně je to celkem fuk. Já tam dám, co chcete. 8-)
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M

Poslaťod anderson » Pia 1.6.2012 22:22:15 quicklink

Hurvino píše:... Později jsem tam našel i "Pravda a lož", ale ten jsem nalinkoval až po tvém upozornění.
Takže nevím, proč mi AMC načetl jako první titul z ČSFD "Pravda a lož", když neexistuje.
Mně je to celkem fuk. Já tam dám, co chcete. 8-)


PRAVDA A LOŽ je výmysel nejakého vtipálka na ČSFD, ktorý preložil do slovenčiny český názov. Prebrali to dokonca aj programové týždenníky a weby. Na taký názov som ja nikdy neupozorňoval. Takže teraz (KRVAVÝ KŠEFT) je to konečne tak ako to je uvedené aj v dabingu. A tak poprosím názvy uvádzať aj do budúcna a nie sa spoliehať na ČSFD, kde to prácne a neustále musím dávať do poriadku po kadejakých diletantoch.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M.

Poslaťod Hurvino » Pia 1.6.2012 22:26:58 quicklink

Nihil obstat.
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Krvavý kšeft / Truth or Consequences, N.M.

Poslaťod anderson » Pia 1.6.2012 22:49:50 quicklink

Hurvino píše:Nihil obstat.


Tiež si myslím. 8-)
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.