Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 13:22:20

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zlý poliš / Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans °

Zlý poliš / Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans °

Poslaťod slavo » Pon 24.1.2011 20:23:35 quicklink

Zlý poliš.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Nicolas Cage (Terence McDonagh), Linda Zemánková - Eva Mendes (Frankie Donnenfieldová), Miloslav Kráľ - Val Kilmer (Stevie Pruit), Martin Zatovič - Xzibit (Veľký Fate), Katarína Križanová - Fairuza Balk (Heidi), Roman Matisko - Shawn Hatosy (Armand Benoit), Monika Radványiová - Jennifer Coolidge (Genevieve), Marián Slovák - Tom Bower (Pat McDonagh), Ivan Gogál - Vondie Curtis-Hall (kapitán James Brasser), Boris Farkaš - Brad Dourif (Ned Schoenholtz), Tomáš Hallon - Denzel Whitaker (Daryl), Eva Landlová - Irma P. Hall (Binnie Rogersová), Martin Hronský - Shea Whigham (Justin + titulky), Stanislav Král - Michael Shannon (Mundt), Tibor Vokoun - Joe Nemmers (Larry Moy) + Tony Bentley (Hurley), Marek Majeský - Tim Bellow (Gary Jenkins), ? - Lauren Swinney (Antoinette), Matej Landl - William M. Finkelstein (Dave Jacobs), Juraj Predmerský - Lance E. Nichols (Jeremiah Goodhusband), Jozef Domonkoš - Jeremy Aaron Johnson (Yasco) + Marco St. John (Eugene Gratz), Ján Mistrík - Bernard Johnson (Dub), Alfréd Swan - Gary Grubbs (policajný šéf), Igor Krempaský - J. Omar Castro (drogový vyšetrovateľ), Roman Ferienčík - Noel Arthur (Renaldo Hayes), František Kovár - Robert Pavlovich (Dr. Milburn), Vladimír Kobielský - Sean Boyd (poručík Stoyer), Kristína Turjanová - Katie Chonacas (Tina), Juraj Hrčka, Oľga Solárová, Petra Vajdová, Ľubica Očková, Ivan Šandor, Jakub Gécz a ďalší

Réžia slovenského znenia: Stanislav Král
Vyrobila: Daniela pre televíziu JOJ - 5.3.2011 SOBOTA

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Marek Majeský - Nicolas Cage (Terence McDonagh), Judita Bilá - Eva Mendes (Frankie Donnenfieldová), Pavel Višňovský - Val Kilmer (Stevie Pruit), Martin Kaprálik - Xzibit (Veľký Fate), Zuzana Kyzeková - Fairuza Balk (Heidi), Michal Hallon - Shawn Hatosy (Armand Benoit), Petra Lángová - Jennifer Coolidge (Genevieve), Juraj Predmerský - Tom Bower (Pat McDonagh), Matej Landl - Vondie Curtis-Hall (kapitán James Brasser), Miroslav Trnavský - Brad Dourif (Ned Schoenholtz), Milada Rajzíková - Irma P. Hall (Binnie Rogersová), Juraj Hrčka - Michael Shannon (Mundt), Peter Krajčovič - Joe Nemmers (Larry Moy), Martin Zatovič - Lucius Baston (Krpec), Ľudmila Mandžárová - Lauren Swinney (Antoinette), Alfréd Aczel - William M. Finkelstein (Dave Jacobs), Jozef Domonkoš - Sam Medina (Andy) + Marco St. John (Eugene Gratz), Martin Hronský - Lance E. Nichols (Jeremiah Goodhusband), Ladislav Konrád - Tony Bentley (Hurley), Martin Vitek - Bernard Johnson (Dub) + Armando Leduc (Jeff), René Jankovič - Gary Grubbs (policajný šéf), Barbora Chlebcová - Kerry Cahill (drogová vyšetrovateľka) + Brandi Gerard (Yvonne), Tomáš Horváth - Noel Arthur (Renaldo Hayes), Bianka Bucková, Jakub Ružička, Patrik Vyskočil, Roman Čisár, Michal Blaho, Andrej Kováč, Michaela Drotárová, Tibor Vokoun, Dušan Szabó (titulky) a ďalší

Zvuk: Erik Sedlák
Produkcia: Rastislav Jakubek
Asistentka réžie: Andrea Brextová
Preklad a dialógy: Ján Lipovský
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Michal Hallon
Vyrobilo: Sunrise Studio
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Zlý poliš / The Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Poslaťod slavo » Ned 6.3.2011 12:10:44 quicklink

Doplnené obsadenie - z odposluchu. Naozaj slušný dabing.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Zlý poliš / The Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Poslaťod Vavrinec » Ned 6.3.2011 13:32:22 quicklink

Martin Kaprálik - Nicolas Cage mne toto spojenie nešlo k ušiam lebo vždy o spájajú s Marekom Majeským čo by mi sadlo viac. škoda :|
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Zlý poliš / The Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Poslaťod slavo » Ned 6.3.2011 13:37:05 quicklink

Vavrinec píše:Martin Kaprálik - Nicolas Cage mne toto spojenie nešlo k ušiam lebo vždy o spájajú s Marekom Majeským čo by mi sadlo viac. škoda :|


Prvýkrát sa mi spojenie Kaprálik - Cage nepáčilo (Lovci pokladov), ale tento raz som spokojný. Kaprálik si môže dovoliť dabovať aj starších hercov. Kľudne aj šesťdesiatnikov (napr. pri černochoch), lebo na to má hlasové dispozície.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Zlý poliš / The Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Poslaťod Vavrinec » Ned 6.3.2011 13:47:42 quicklink

slavo píše:
Vavrinec píše:Martin Kaprálik - Nicolas Cage mne toto spojenie nešlo k ušiam lebo vždy o spájajú s Marekom Majeským čo by mi sadlo viac. škoda :|


Prvýkrát sa mi spojenie Kaprálik - Cage nepáčilo (Lovci pokladov), ale tento raz som spokojný. Kaprálik si môže dovoliť dabovať aj starších hercov. Kľudne aj šesťdesiatnikov (napr. pri černochoch), lebo na to má hlasové dispozície.

ja proti nemu nič nemám ale ako som povedal nesedelo to čo už
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Zlý poliš / The Bad Lieutenant: Port of Call New Orleans

Poslaťod fajnes » Ned 6.3.2011 21:45:11 quicklink

Aspon si Jojka drzi stanicneho, ked nie slovenskeho (markizackeho) dabera... nie ako v pripade Kneppera v Hitmanovi...
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 43 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.