Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 17:07:09

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Marley a ja / Marley & Me °

Marley a ja / Marley & Me °

Poslaťod slavo » Sob 10.12.2011 11:33:35 quicklink

Marley a ja.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Miloslav Kráľ - Owen Wilson (John Grogan), Henrieta Mičkovicová - Jennifer Aniston (Jennifer Groganová), Vladimír Kobielský - Eric Dane (Sebastian Tunney), Monika Radványiová - Kathleen Turner (slečna Kornblutová), Boris Farkaš - Alan Arkin (Arnie Klein), Tibor Vokoun - Tom Irwin (Dr. Sherman) + Clarke Peters (editor), Soňa Ulická - Joyce Van Patten (pani Butterlyová), Jakub Janák - Nathan Gamble (Patrick), Alexander Barot - Finley Jacobsen (Conor), Dominika Janáková - Lucy Merriam (Colleen), Jozef Bujdák - Matthew J. Walters (Billy), Jana Valocká - Ann Dowd (Dr. Plattová), Júlia Horváthová - Haley Bennett (Lisa) + Ana Ayora (Viviana) + Zabryna Guevara (sestra), Ľubica Konrádová - Sandy Martin (Lori), Lenka Prokopová - Haley Higgins (Shannon), Petra Gažíková-Lángová - Sarah O'Kelly (suseda) + Natalie Miller (realitná maklérka), Jakub Ružička - Paul Tei (chlapík na pláži), Rastislav Sokol (titulky) a ďalší

Zvukový majster: Michael Kmeť
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zuzana Tanglmayerová
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Jozefína Šujanová
Vyrobilo: VDSP pre televíziu Markíza

Premiéra: 10.12.2011 (TV Markíza)


2. DABING - TV JOJ

Ocenenie: Divácka cena dabingFORUM 2015 za najlepší preklad a úpravu

V slovenskom znení: Juraj Kemka - Owen Wilson (John Grogan), Katarína Brychtová - Jennifer Aniston (Jennifer Groganová), Miloslav Kráľ - Eric Dane (Sebastian Tunney), Monika Radványiová - Kathleen Turner (slečna Kornblutová), Ivan Romančík - Alan Arkin (Arnie Klein), Viktor Vrbiar - Nathan Gamble (Patrick), Lenka Prokopová - Haley Bennett (Lisa), Helena Geregová - Ann Dowd (Dr. Plattová), Ivan Vojtek st. - Clarke Peters (editor), Michal Kaprálik - Finley Jacobsen (Connor), Martina Kapráliková - Lucy Merriam (Colleen), Martin Zatovič - Alec Mapa, Keith Hudson (Jorge, veľký chlap), Dušan Szabo - Tom Irwin (Dr. Sherman), Kristína Svarinská - Haley Hudson (Debby), Eva Matejková - Joyce Van Patten (slečna Butterlyová), Jana Wagnerová - Haley Higgins (Shannon), Petra Vajdová - Ana Ayora (Viviana), Jakub Gécz (Johnov kolega + titulky), Jozef Domonkoš, Michal Klučka, Lenka Košická, Zuzana Kyzeková, Jana Lieskovská, Ľudmila Mandžárová, Ivan Šandor a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali: Branislav Mitka, Róbert Boldiš, Lenka Hudecová
Preklad a dialógy: Rudolf Kret
Produkcia: Iveta Chmurná
Zvuk: Daniel Lengyel
Réžia: Viktor Kollár
Vyrobilo: Štúdio Daniela pre MAC TV

Premiéra: 3. 5. 2015 (TV JOJ)

Dostupné na HBO Max
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Marley a ja / Marley & Me

Poslaťod Dado » Pia 24.4.2015 10:34:42 quicklink

3. mája na TV JOJ a podľa upútaviek to vyzerá na Juraja Kemku a Katarínu Brychtovú v hlavných úlohách. :)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Marley a ja / Marley & Me

Poslaťod PeterSD » Pon 4.5.2015 00:31:05 quicklink

Pridaný 2. dabing.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Marley a ja / Marley & Me

Poslaťod stevo12 » Uto 5.5.2015 18:37:45 quicklink

2. dabing vyrobila Daniela.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Marley a ja / Marley & Me

Poslaťod PeterSD » Štv 22.9.2016 12:02:28 quicklink

Doplnené ocenenie.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Marley a ja / Marley & Me °

Poslaťod janecek » Pia 1.4.2022 09:25:41 quicklink

dabing TV JOJ dostupný na HBO Max
janecek
100+
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: 2327, Google [Bot] a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.