Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 01:18:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Únos vlaku 1 2 3 / The Taking Pelham 1 2 3

Únos vlaku 1 2 3 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod Jakub55 » Sob 28.1.2012 21:54:45 quicklink

Únos vlaku 1 2 3.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Gogál - Denzel Washington (Walter Garber), Jozef Vajda - John Travolta (Ryder), Ján Gallovič - Luis Guzmán (Phil Ramos), Juraj Predmerský - John Turturro (Camonetti), Martin Kaprálik - Michael Rispoli (John Johnson), Tomáš Horváth - Ramon Rodriguez (Delgado), Matej Landl - James Gandolfini (starosta), Ján Tréger - John Benjamin Hickey (zástupca primátora LaSalle), Peter Krajčovič - Daniel Stewart Sherman (Staley), Tomáš Hallon - Alex Kaluzhsky (George),Dagmar Sanitrová - Aunjanue Ellis (Garberova žena), Miloš Kanjak - Ty Jones (sniper), Miroslav Trnavský, Alfréd Aczel, Tibor Vokoun, Zuzana Kyzeková, Mária Landlová, Ladislav Konrád, Ľubica Očková, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1083
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Únos vlaku 123 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod anderson » Sob 28.1.2012 22:43:55 quicklink

Nedúfal som, že by snáď TURTURRA mohol dabovať Holec, ale to, že GANDOLFINIHO nedabuje Rúfus a najmä, že WASHINGTONA nedabuje Kočiš - a na Markíze navyše (!), tak to je otrasné.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Únos vlaku 123 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod Hurvino » Sob 28.1.2012 22:52:04 quicklink

Gogál je úplně nejhorší alternativa na Washingtona. :cry: Pomalu už platí vzorec, že "kterejkoliv černoch = Gogál".
Sorry, ale tohle byl vážně děs. :(
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Únos vlaku 123 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod slavo » Sob 28.1.2012 23:18:44 quicklink

Hurvino píše:Gogál je úplně nejhorší alternativa na Washingtona. :cry: Pomalu už platí vzorec, že "kterejkoliv černoch = Gogál".
Sorry, ale tohle byl vážně děs. :(


Ako som sa vyjadril aj na Facebooku, osobne mi tu Gogál až tak nevadil, keďže Denzel je tu výrazne starší. Čo sa týka filmu Déja Vu, tam by sa zas oveľa viac hodil Kočiš. Pokiaľ ide o Gandolfiniho - t.j. Rúfusa, tak ten pre Markízu nedabuje.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Únos vlaku 123 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod anderson » Sob 28.1.2012 23:37:12 quicklink

slavo píše:... Pokiaľ ide o Gandolfiniho - t.j. Rúfusa, tak ten pre Markízu nedabuje.


Aha, takže toto je tá tzv. dabingová kríza ? Takže dodabovania SOPRANOVCOV sa tým pádom nedožijeme. Trápne.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Únos vlaku 123 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod slavo » Sob 28.1.2012 23:43:31 quicklink

anderson píše:
slavo píše:... Pokiaľ ide o Gandolfiniho - t.j. Rúfusa, tak ten pre Markízu nedabuje.


Aha, takže toto je tá tzv. dabingová kríza ? Takže dodabovania SOPRANOVCOV sa tým pádom nedožijeme. Trápne.


Čo sa týka Sopranovcov, tak po:

1. Možno sa Peter Rúfus do markizáckych štúdií raz vráti, avšak kvitujem jeho hrdosť. Podpísal sa a nechodí. Snáď mu to vydrží.
2. Pochybujem, že Markíza sa uberá smerom, v ktorom by sa našiel pre Sopranovcov priestor.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Únos vlaku 123 / The Taking Pelham 1 2 3

Poslaťod Vavrinec » Ned 29.1.2012 00:06:22 quicklink

slavo píše:1. Možno sa Peter Rúfus do markizáckych štúdií raz vráti, avšak kvitujem jeho hrdosť. Podpísal sa a nechodí. Snáď mu to vydrží.
2. Pochybujem, že Markíza sa uberá smerom, v ktorom by sa našiel pre Sopranovcov priestor.

ja si myslím že príde čas kedy Markíza odvysiela všetko znie to bizarne ale do polroka bude noví TV kanál Markíza Cinema (môže sa stať že bude platená) a má byť filmovo-seriáloví kanál... raz som sa pýtal či odvysielajú seriál Chuck a iné a že hej mám vyčkať na ďalší rok bude prekvapenie a potom priniesol portál medialne.sk info o novej TV. a k dabingu filmu bol dobrý Gogál sa hodil ale bola sranda keď boli reklamy stále bežal jeho hlas... :D skôr sa mi zdalo hlúpe obsadiť Predmerského - John Turturro lepšie by bolo ak by bol Trnavský (Transformers).
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 26 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.