Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:19:12

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Largo Winch II / Largo Winch II °

Largo Winch II / Largo Winch II °

Poslaťod lubo » Pon 8.10.2012 13:59:55 quicklink

The Burma Conspiracy

Largo Winch II.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Dušan Cinkota - Tomer Sisley (Largo Winch), Soňa Norisová - Sharon Stone (Diane Franckenová), Peter Mikulík - Ulrich Tukur (Dwight Cochrane), Kristína Turjanová - Napakpapha Nakprasitte (Malunai), Štefan Bučko - François Montagut (Clive Hanson), Juraj Hrčka - Olivier Barthelemy (SImon Ovronnaz), Alfréd Aczel - Anatole Taubman (Beaumont), Michaela Drotárová - Weronika Rosati (Anna), Jozef Bujdák - Praptpapol Suwanbang (Kadjang), Martin Kaprálik - Leonardo Gillosi (Noom), Tomáš Vravník - Teerawat Mulvilai (Som Sak), Jozef Domonkoš - Saichia Wongwirot (Ko Sin), Martin Vitek - Georges Siatidis (sudca + iné postavy), Peter Sklár - Nicolas Vaude (Gauthier), Boris Farkaš - Laurent Tierzieff (Alexandre Jung), Kamil Mikulčík - Clemens Schick (Dragan Lazarevic), Tibor Vokoun - Nirut Sirichanya (generál Kyaw Min + iné postavy), Peter Kollárik - Dmitri Nazarov (Virgil Nazathov), Soňa Ulická - Elizabeth Bennett (Pennywinckleová + iné postavy), Miroslav Trnavský - Predrag Manojlovic (Nerio Winch), Zuzana Kyzeková, Daniel Žulčák (titulky) a ďalší

Preklad: Oľga Pažitková
Dialógy: Kristína Csáderová
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Vyrobila: Spoločnosť Dimas pre televíziu JOJ - 2012

Premiéra: 3.10.2012 (TV JOJ)

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Peter Krajčovič - Tomer Sisley (Largo Winch), Soňa Norisová - Sharon Stone (Diane Franckenová), Petra Vajdová - Napakpapha Nakprasitte (Malunai), František Kovár, Kamil Kollárik, Tomáš Horváth, Matej Landl, Peter Makranský, Štefan Skrúcaný, Pavel Višňovský, Patrik Vyskočil, Miroslav Trnavský, Peter Sklár, Michal Ďuriš, Pavol Plevčík, Rastislav Sokol (titulky a komentáre) a ďalší

Zvuk: Peter Granec
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Zlatica Krčeková
Preklad: Bohumil Gottlieb
Dialógy: Perla Gudovská
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice

Premiéra: 3.7.2020 (TV Markíza)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod lubo » Pon 8.10.2012 14:30:57 quicklink

Tento film mal podľa mňa úžasný dabing. Veľmi ma potešilo spojenie Soňa Norisová - Sharon Stone. Ktovie, aké štúdio to robilo. Možno Daniela.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod slavo » Pon 8.10.2012 17:01:24 quicklink

lubino89 píše:Tento film mal podľa mňa úžasný dabing. Veľmi ma potešilo spojenie Soňa Norisová - Sharon Stone. Ktovie, aké štúdio to robilo. Možno Daniela.:)


V Daniele sa to nerobilo.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod lubo » Pon 8.10.2012 17:39:47 quicklink

slavo píše:
lubino89 píše:Tento film mal podľa mňa úžasný dabing. Veľmi ma potešilo spojenie Soňa Norisová - Sharon Stone. Ktovie, aké štúdio to robilo. Možno Daniela.:)


V Daniele sa to nerobilo.


Áno, pani Chmúrna mi už odpísala.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod Vavrinec » Pon 8.10.2012 20:25:06 quicklink

robilo to dimas
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod lubo » Pon 8.10.2012 20:27:44 quicklink

Dimas robí aj pre Jojku? To som nevedel.:) Ale, tak to aspoň vysvetľuje Soňu Norisovú, ktorá ma tak potešila.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod Vavrinec » Pon 8.10.2012 20:33:58 quicklink

robí už pár mesiacov úpravu dialógov robila Kristína Csáderová
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod padrick » Str 9.9.2015 15:31:11 quicklink

Norisová na Sharon je skutočnne len "dobrá" voľba. Najlepšia je pre mňa Kuffelová. Norisová je na ňu, podľa mňa, príliš jemná. :D
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod lubo » Str 9.9.2015 17:51:06 quicklink

Ak to budete teraz pozerať, videl som, že bude repríza. Napíšte mi, ako je to s Bučkom a Mikulíkom. Keďže sa mi tam objavili obaja v obsadení na tú istú postavu. Momentálne neviem posúdiť, či som to tam dal ja alebo človek, čo to po mne ešte upravoval a doplnil tam prekladateľku a niektoré mená v obsadení. Ďakujem.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Largo Winch II / Largo Winch 2

Poslaťod m09 » Pia 3.7.2020 11:03:45 quicklink

Na dabing Markízy som fakt zvedavý Doteraz nie je k dispozícii ukážka čo neveští nič dobré. Navyše ten dabing jojky bol úplne parádny. Nemal som s ním zásadný problém.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Ďalší

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: janecek a 20 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.