Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 07:46:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day °

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day °

Poslaťod Jakub55 » Ned 21.10.2012 22:52:15 quicklink

Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA
V slovenskom znení: Stanislav Král - Tom Cruise (Roy Miller), Soňa Norisová - Cameron Diaz (June Havensová), Michal Hallon - Paul Dano (Simon Feck), Linda Zemánková - Viola Davis (riaditeľka Georgeová), Martin Kaprálik - Jordi Mollà (Antonio Quintana), Vladimír Kobielský - Peter Sarsgaard (John Fitzgerald), Přemysl Boublík - Falk Hentschel (Bernhard), Filip Tůma - Marc Blucas (Rodney), Alfréd Aczel - Lennie Loftin (Braces), Miroslava Drínová, Nataša Kulíšková, Miroslav Babják, Martin Vitek, Ladislav Konrád, Dušan Vaňo, Štefan Mandžár (titulky) a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza



2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Stanislav Král - Tom Cruise (Roy Miller), Soňa Norisová - Cameron Diaz (June Havensová), Martin Hronský - Peter Sarsgaard (Fitzgerald), Ján Gallovič - Jordi Mollà (Antonio), Judita Bilá - Viola Davis (Isabelle Georgová), Tomáš Hallon - Paul Dano (Simon Feck), Peter Krajčovič - Marc Blucas (Rodney), Dušan Szabo - Lennie Loftin (Braces), Jana Wagnerová - Maggie Grace, Gal Gadot, Suzanne Gillies (April Havens / Naomi / kontrolórka vstupeniek), Juraj Predmerský - Dale Dye (Frank Jenkins), Milada Rajzíková - Celia Weston (Molly), Martin Kaprálik - Trevor Loomis (Eduardo), Marián Lipták, Andrej Anderko, Jakub Abrahám, Jeanette Švoňavská, Daniel Ratimorský, Miloš Kanjak (titulky + komentáre) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ


Premiéra: 21.3.2015
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1083
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod lubo » Pon 22.10.2012 15:22:42 quicklink

Ak môžem, tak napíšem, čo som ešte zachytil.:)

Martin Kaprálik - Jordi Mollá (Antonio Quintana) Vladimír Kobielský - Peter Sarsgaard (John Fitzgerald), Přemysl Boublík - Falk Hentschel (Bernhard), Filip Tůma - Marc Blucas (Rodney), Alfréd Aczel - Lennie Loftin (Braces), Miroslava Drínová, Nataša Kulíšková, Miroslav Babjak, Martin Vitek, Ladislav Konrád, Dušan Vaňo, Štefan Mandžár (titulky)

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Je dosť možné, že Maggie Grace dabovala Lenka Prokopová, v titulkoch na začiatku asi zaznelo jej meno, ale scény s ňou som akurát nevidel.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod PeterSD » Pia 20.3.2015 02:17:47 quicklink

Žeby nový dabing v sobotu na Jojke?
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod padrick » Pia 20.3.2015 18:25:34 quicklink

Áno, v sobotu na JOJke pôjde nový dabing. Avšak Král a Norisová ostali. Chválabohu. :D
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod mato46 » Pia 20.3.2015 18:40:54 quicklink

To fakt? Sa čudujem, že Norisová ostala, keďže v poslednom čase dabuje Cameron na JOJ-ke Hilmerová. Ale som rád, Norisová je pre ňu top voľba bez debaty.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod padrick » Pia 20.3.2015 18:52:20 quicklink

Král, ktorý to aj režíruje, mi sám napísal, že Soňa ju už dabovala viackrát, a že on nerád mení hlasy. Aj ja som sa čudoval, že tam nebude Hilmerová, teda nie že by som to chcel, to nie, ale v poslednom čase to tak býva. Každopádne sa teším a súhlasím s tebou, mato46, Norisová je bez debaty najlepšou voľbou na Cameron.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod lubo » Pia 20.3.2015 19:03:19 quicklink

To je tak, že televízie majú "svoje" hlasy, i keď skôr v súčasnosti sú skôr rozdiely medzi štúdiami. Soňa Norisová (moja najobľúbenejšia dabérka a jedna z mála, ktorú som nikdy nepočul obsadenú totálne mimo) je hlas Cameron pre Markízu. Monika Hilmerová je zas hlas Jojky, konkrétne štúdia Daniela. Trigon, ktorý podľa všetkého vyrába slovenské znenie tohto filmu pre Joj, často využíva spojenia z Markízy.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod mato46 » Pia 20.3.2015 19:51:25 quicklink

Ak je to pravda, tak nechápem, ako v rámci jednej TV môžu dve dabingové štúdia obsadiť na jedného herca dvoch rôznych dabérov. Aspoň v tomto by mohli byť jednotné. Ale koniec-koncov mi je prístup Trigonu (ak tento dabing naozaj vyrobil) ďaleko sympatickejší, keďže nemá problém využívať osvedčené kombinácie zo starších dabingov Markízy.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod anderson » Pia 20.3.2015 21:28:37 quicklink

Ja v prvom rade nepochopim preco uz konecne nemozu televizie dabingy medzi sebou preberat. Beztak maju v zmluvach standardne zakotvene, ze sa vsetci tvorcovia zriekaju autorskych prav, tak nech mi niekto vysvetli naco sa stale musia vyrabat nove a zbytocne dabingy, tuna dokonca s podobnym obsadenim a k filmu, ktory je v podstate novy. To je uplne zvratene.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive / Knight and Day

Poslaťod PeterSD » Pon 23.3.2015 04:08:35 quicklink

Téma upravená a doplnený 2. dabing.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Bing [Bot], Google [Bot] a 42 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.