Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 22:38:23

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Ťažší ako život / Väčšia ako život / Larger Than Life

Ťažší ako život / Väčšia ako život / Larger Than Life

Poslaťod ladno » Pon 31.12.2012 15:42:28 quicklink

Ťažší ako život.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Štefan Skrúcaný - Bill Murray (Jack Corcoran), Helena Geregová - Janeane Garofalo (Mo), Vladimír Hajdu - Matthew McConaughey (Tip Tucker), Eva Landlová - Anita Gilette (Vera Corcoranová), Monika Radványiová - Lois Smith (Luluna Sawitzká), Petra Vajdová - Linda Fiorentino (Terry Bonurová), Juraj Predmerský, Marek Majeský a ďalší

Zvukový majster: Radomír Zuzula
Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Asistentka réžie: Mária Siváková
Réžia slovenského znenia: Ján Zeman
Vyrobilo: Atiz Studio pre televíziu Markíza
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Ťažší ako život / Väčšia ako život / Larger than life

Poslaťod ladno » Pon 31.12.2012 15:48:27 quicklink

Pozerané popri upratovaní, preto toho nie je viac. Zmeškal som aj začiatočné titulky, stihol som si len pár mien zaznačiť počas filmu a v záverečných titulkoch som písal, čo som pochytil, nestihol som si však niektoré mená zapísať :( . Každopádne dabing bol excelentný a Štefan Skrúcaný bol stokrát lepší ako český dvorný dabér Peter Oliva. A to som si myslel, že slovenčina nedokáže Billa Murraya dobre nadabovať. Vynikajúci dabing!
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 44 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.