Aktuálny čas je Uto 16.4.2024 23:12:08

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Traja mušketieri / The Three Musketeers (2011) °

Traja mušketieri / The Three Musketeers (2011) °

Poslaťod slavo » Ned 8.9.2013 20:47:54 quicklink

Traja mušketieri (2011).jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Marek Majeský - Matthew Macfadyen (Athos), Renáta Rundová - Milla Jovovich (Milady de Winter), Peter Krajčovič - Luke Evans (Aramis), Michal Hudák - Ray Stevenson (Porthos), Vladimír Kobielský - Orlando Bloom (vojvoda z Buckinghamu), Peter Makranský - Logan Lerman (D'Artagnan), Ondrej Kaprálik - Freddie Fox (kráľ Ľudovít XIII.), Martin Hronský - Christoph Waltz (Richelieu), Jana Lieskovská - Juno Temple (kráľovná Anna), Pavel Višňovský - Mads Mikkelsen (Rochefort), Michal Hallon - James Corden (Planchet), Martin Zatovič - Til Schweiger (Cagliostro), Tatiana Pauhofová - Gabriella Wilde (Constance), Martin Vitek - Dexter Fletcher (D'Artagnanov otec), Martin Kaprálik - Carsten Norgaard (Jussac), Ladislav Konrád - Ben Moor (krajčír), Jozef Bujdák, Tibor Frlajs, Ján Tréger (titulky) a ďalší

Dialógy: Ján Štrbák
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2013

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza.


2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Miloslav Kráľ - Matthew Macfadyen (Athos), Helena Krajčiová - Milla Jovovich (Milady de Winter), Juraj Kemka - Luke Evans (Aramis), Peter Kočiš - Ray Stevenson (Porthos), Vladimír Kobielský - Orlando Bloom (vojvoda z Buckinghamu), Marek Fašiang - Logan Lerman (D'Artagnan), Michal Klučka - Freddie Fox (kráľ Ľudovít XIII.), Peter Sklár - Christoph Waltz (Richelieu), Andrea Somorovská - Juno Temple (kráľovná Anna), Stanislav Král - Mads Mikkelsen (Rochefort), Michal Hallon - James Corden (Planchet), Igor Krempaský - Til Schweiger (Cagliostro), Barbora Chlebcová - Gabriella Wilde (Constance), Pavel Višňovský - Dexter Fletcher (D'Artagnanov otec), Lenka Košická - Jane Perry (D'Artagnanova mama), Roman Matisko - Carsten Norgaard (Jussac), Tibor Vokoun - Ben Moor (krajčír), Filip Tůma - Christian Oliver (benátsky šľachtic), Martin Hronský (titulky) a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre televíziu JOJ

Premiéra: 23.8.2016
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod lubo » Ned 8.9.2013 23:45:04 quicklink

Podľa mňa kráľa daboval Ondrej Kaprálik.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod slavo » Ned 8.9.2013 23:53:48 quicklink

lubino89 píše:Podľa mňa kráľa daboval Ondrej Kaprálik.


Máš pravdu, vďaka.
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod lubo » Pon 9.9.2013 12:58:55 quicklink

Rád som pomohol, ešte by som doplnil Jana Lieskovská - Juno Temple (kráľovná Anna) Tento dabing sa mi veľmi páčil.:) Škoda, že nikto nevie, kto daboval Logana Lehrmana alias D ´Artagnana. :(
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod stevo12 » Pon 9.9.2013 19:12:12 quicklink

Na Faceboooku písal Ondrej Kaprálik že vraj Dartaňana daboval, rovnako ako v Percym Jacksonovi, Peter Makranský. Viete niekto aký ma hlas a či je to naozaj on? Lebo ja to teda neviem. :?
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod fofo16 » Pon 9.9.2013 19:37:08 quicklink

Tak podľa mňa, ak to napísal herec, ktorý v danom filme aj sám daboval, tak to asi bude dôveryhodná informácia ;)
fofo16
300+
 
Príspevky: 356
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod lubo » Pon 9.9.2013 19:53:35 quicklink

Áno, je to Peter Makranský. Vedel som, že ten hlas som počul aj niekde mimo Percyho, Mušketierov a Krásky a zvieraťa a ako to Ondrej Kaprálik napísal na fb, tak mi to spätne došlo. Má naozaj skvelý hlas.
Tu spieva a daboval aj Vilka v novej Včielke Maji.
http://www.youtube.com/watch?v=58RzCtuyTKk
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod Jack2410 » Pon 9.9.2013 21:42:36 quicklink

Ináč ten Peter Makranskýmá dobrý hlas...kiežby sa dostal viac do dabingu a ostal Lermanovi ako dvorný dubber:)
Jack2410
100+
 
Príspevky: 199
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Traja mušketieri / The Three Musketeers

Poslaťod PeterSD » Ned 21.8.2016 23:00:49 quicklink

Na Jojke bude nový dabing. Upútavka znela lepšie než markizácke obsadenie.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot], Skalican762 a 12 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.