Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:50:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zbesilý útek / Running Scared

Zbesilý útek / Running Scared

Poslaťod lubo » Ned 5.1.2014 18:55:21 quicklink

Zbesilý útek.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ivan Šandor - Paul Walker (Joey Gazelle), Zuzana Vačková - Vera Farmiga (Teresa Gazelleová), Ivan Gogál - Karel Roden (Anzor Jugorskij), Štefan Kožka - Johnny Messner (Tommy Perello), Tomáš Hallon - Cameron Bright (Oleg Yugorsky), Marián Slovák - Chazz Palminteri (detektív Rydell), Jozef Benedik - John Noble (Ivan Jugorskij), Ján Mistrík - Arthur J. Nascarella (Frankie Perello), Frencien Bauer - Alex Neuberger (Nicky Gazelle), Bibiana Ondrejková - Ivana Milicevic (Mila Jugorská), Pavol Plevčík - Michael Cudlitz (Sal Franzone), Miroslav Trnavský - Bruce Altman (Dez), Jeanette Švoňavská - Elizabeth Mitchell (Edele), Juraj Ďurdiak - David Warshofsky (pasák Lester), Katarína Brychtová - Idalis DeLeon (Divina), Eduard Bindas - Jan Kohout (starý otec), Peter Kollárik (viaceré epizódne postavy + titulky), Zuzana Dančiaková, Tibor Frlajs, Martin Hronský, René Jankovič, Zuzana Kyzeková, Štefan Martinovič, Martin Vitek a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza 20.05.2010 a TV Dajto
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Zbesilý útek / Running Scared

Poslaťod lubo » Ned 5.1.2014 19:07:27 quicklink

Jurajom Ďurdiakom si nie som istý. Ten hlas ho naozaj pripomínal, ale v dabingu som ho ešte nepočul.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Zbesilý útek / Running Scared

Poslaťod anderson » Pon 6.1.2014 13:13:03 quicklink

lubino89 píše:Jurajom Ďurdiakom si nie som istý. Ten hlas ho naozaj pripomínal, ale v dabingu som ho ešte nepočul.


Myslím, že je to Ďurdiak. Aj keď sa snaží (a úspešne, vzhľadom k postave ktorú dabuje) nasadiť taký drsnejší tón.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Zbesilý útek / Running Scared

Poslaťod lubo » Pon 6.1.2014 14:17:36 quicklink

anderson píše: Myslím, že je to Ďurdiak. Aj keď sa snaží (a úspešne, vzhľadom k postave ktorú dabuje) nasadiť taký drsnejší tón.


Ďakujem za potvrdenie.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Zbesilý útek / Running Scared

Poslaťod Piri » Pon 27.1.2014 02:26:47 quicklink

super dabing. velmi dobry vyber aj vedlajsich postav, okrem teda Kozku, ten sa vobec nehodil na Messnera, dobry bol pasak Lester - Ďurdiak, nezvykla volba, ani neviem ci vobec nieco niekedy daboval, naposledy som ho zaregistroval v Burlivom vine. malo to stavu 8-)
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Re: Zbesilý útek / Running Scared

Poslaťod anderson » Pon 27.1.2014 07:24:14 quicklink

Piri píše:super dabing. velmi dobry vyber aj vedlajsich postav, okrem teda Kozku, ten sa vobec nehodil na Messnera ...


Ja si naopak myslím, že toto spojenie, hoci papierovo/vekovo vyzerá príšerne (a Messnera napr. na JOJ daboval slušne Hason či Ťapák), je v tomto dabingu výborné. Sám som prekvapený, že sedí, ale fakt mi nevadilo. ;)
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 45 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.