Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 22:17:49

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Chaos / Chaos

Chaos / Chaos

Poslaťod mato46 » Ned 30.3.2014 12:00:20 quicklink

Obrázok
Info: IMDB I ČSFD I FDB I ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Krajčovič - Jason Statham (Quentin Conners), Michal Hallon - Ryan Phillippe (Shane Dekker), Martin Kaprálik - Wesley Snipes (Lorenz/Jason York), Judita Bilá - Justine Waddell (detektívka Teddy Galloway), Juraj Predmerský - Henry Czerny (kapitán Martin Jenkins), Martin Hronský - Nicolas Lea (detektív Vincent Durano), Katarína Križanová - Jessica Steen (Karen Crossová), Ondrej Kaprálik - John Cassini (Bernie Callo), Henrieta Jančišinová - Keegan Connor Tracy (Marnie Rollinsová), Jana Wagnerová - Natassia Malthe (Gina Lopezová), Jakub Gogál, Kamil Kollárik, Jozef Domonkoš, Tomáš Hallon, Matej Landl, Matúš Krátky, Ján Tréger (titulky) a ďalší.

Vyrobilo: YES Production pre MAC TV

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Chaos / Chaos

Poslaťod mato46 » Ned 30.3.2014 12:05:14 quicklink

Ak by niekto vedel doplniť obsadenie, budem rád. Z filmu som videl iba kúsok, myslel som si, že ho sem niekto pridá. S Hallonom si nie som až taký istý, bodlo by keby mal v profile ukážku hlasu. Dosť ma zamrzelo, že Wesleyho Snipesa dabuje Kaprálik. Nie, žeby to bolo strašné, ale predsa len Matej Landl je už jeho spätý dabér, tak nechápem prečo neobsadili jeho.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Chaos / Chaos

Poslaťod stevo12 » Ned 30.3.2014 13:03:09 quicklink

Ja som z tohto filmu tiež videl iba asi 2 minúty. No jednu z postáv určite daboval Matej Landl, čo mi nevadilo, ale len dovtedy kým som nezistil, že vo filme hrá Wesley Snipes Takže opäť raz nejaký chorý mozog na režisérskej stoličke.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Chaos / Chaos

Poslaťod lubo » Ned 30.3.2014 16:22:34 quicklink

Veľká škoda toho, že Landl nedaboval Snipesa, to mi na tomto dabingu vadilo asi najviac.

Bol to Michal Hallon, máš ho správne.

Doplnenia: Martin Hronský - Nicolas Lea (detektív Vincent Durano), Katarína Križanová - Jessica Steen (Karen Crossová), Ondrej Kaprálik - John Cassini (Bernie Callo), Henrieta Jančišinová - Keegan Connor Tracy (Marnie Rollinsová), Jana Wagnerová - Natassia Malthe (Gina Lopezová), Jakub Gogál, Kamil Kollárik, Jozef Domonkoš, Tomáš Hallon
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Chaos / Chaos

Poslaťod mato46 » Ned 30.3.2014 17:21:07 quicklink

Vďaka za doplnenie.

Nuž, Landla je škoda, ale aspoň som rád, že Stathamovi nepripudol ďalší dabér do zbierky, resp. som rád, že ho nedaboval Szabó. Krajčovič je celkom dobrá voľba, po Hasonovi moja druhá najobľúbenejšia na Jasona.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Chaos / Chaos

Poslaťod PeterSD » Štv 15.3.2018 02:31:23 quicklink

Kukal som ako puk, že Kaprálik. Pritom je Landl bežne k dipozícii. Opakujúce sa obsadenie nepustí. ;)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.