Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 16:08:53

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Kráľovská aféra / En Kongelig Affære

Kráľovská aféra / En Kongelig Affære

Poslaťod arual » Uto 12.8.2014 22:39:30 quicklink

kralovska-afera.jpg
INFO: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Tatiana Pauhofová - Alicia Vikander (Caroline Mathilde), Juraj Kemka - Mikkel Boe Følsgaard (Christian VII), Jozef Holec - Mads Mikkelsen (Johann Friedrich Struensee), Lenka Košická - Laura Bro (Louise von Plessen), Helena Geregová - Trine Dyrholm (Juliane Marie), Ivan Gogál - Thomas W. Gabrielsson (Schack Carl Rantzau), Marek Fašiang, Ivan Romančík, Miroslav Trnavský, Juraj Predmerský, Ján Gallovič, Zuzana Kyzeková, Daniela Kuffelová a ďalší.

Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Dramaturgia: Daniela Krausová
Réžia slovenského znenia: Juliana Ďurišová

Premiéra 14.10.2013
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Re: Kráľovská aféra / En Kongelig Affære

Poslaťod arual » Uto 12.8.2014 22:45:42 quicklink

S dabingom som bola spokojná, Kemka nadaboval šialeného kráľa naozaj skvelo. Nevedela som však určiť herca, ktorý daboval doktora Struenseeho. Bohužiaľ, hodinu pred koncom filmu nám začalo rušiť signál (zrejme niekde bola búrka) a pár minút nato úplne zmizol. Takže koniec filmu som nevidela, prípadné ďalšie hlasy nezachytila a titulky (ak vôbec boli) mi úplne ušli. Ak to niekto videl a vie čokoľvek doplniť, kľudne napíšte. (Nie som si celkom istá Kuffelovou - bola to postava zrejme Carolininej matky na začiatku filmu a mala len nejaké dve vety.)
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 50 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.