Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:37:58

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Jack Frost / Jack Frost

Jack Frost / Jack Frost

Poslaťod Dado » Ned 7.12.2014 17:42:46 quicklink

Jack Frost.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Ján Kroner - Michael Keaton (Jack Frost), Diana Mórová - Kelly Preston (Gabby Frostová), Jozef Švoňavský - Mark Addy (Mac MacArthur), Pavel Višňovský - Henry Rollins (Sid Gronic), Ondrej Kaprálik - Joseph Cross (Charlie Frost), Gabriela Radimáková - Mika Boorem (Natalie), Marek Marušiak - Andrew Lawrence (Tuck Gronic), Jakub Gécz - Eli Marienthal (Spencer), Samuel Grečner - Will Rothhaar (Dennis), Michal Hallon - Taylor Handley (Rory Buck), Dušan Vaňo - Wayne Federman (policajt Dave), Ladislav Kerata (hlas v rádiu + titulky), Ladislav Konrád, Ľubica Očková, Marián Miezga a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza - 17.12.2001
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Jack Frost / Jack Frost

Poslaťod PeterSD » Ned 10.12.2023 12:42:49 quicklink

Markíza dnes určite potešila, keď po rokoch odvysielala reprízu tohto dabingu. No keď som videl vo filme opäť české titulky, úsmev mi hneď zmrzol. Napriek upozorneniam na kompetentných miestach, sa tieto chyby dejú naďalej. :(
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Jack Frost / Jack Frost

Poslaťod kiko1101 » Ned 10.12.2023 14:36:45 quicklink

nevedel som, že tam daboval aj súčasný športový redaktor RTVS. alebo je to len zhoda mien?

inak k tým obrazovým titulkom, nemali to vyriešiť tým, že tie české proste zakryjú čiernou páskou a dosadia tie slovenské?
kiko1101
 
Príspevky: 71
Registrovaný: Uto 9.7.2019 13:48:40
Bydlisko: Suchá nad Parnou


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 31 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.