Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:43:57

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Môj otec je šialenec / That's My Boy

Môj otec je šialenec / That's My Boy

Poslaťod peterr » Sob 28.3.2015 23:44:58 quicklink

Môj otec je šialenec.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Peter Kočiš - Adam Sandler (Donny Berger), Michal Klučka - Andy Samberg (Todd Peterson / Han Solo Berger), Pavol Topoľský - Tony Orlando (Steve Spirou), Ján Greššo - Dan Patrick (Randall Morgan), Tomáš Horváth - Milo Ventimiglia (Chad Martin), Ivan Romančík - James Caan (otec McNally), Roman Matisko - Vanilla Ice (sám seba), Peter Kollárik - Rex Ryan (Jim Nance), Barbora Chlebcová - Leighton Meester (Jamie) , Martin Horňák - Blake Clarke (Gerald), Dagmar Sanitrová - Meagen Fay (Helen), Martin Hronský - Will Forte (Phil), René Jankovič - Nick Swardson (Kenny), Soňa Ulická (stará mama Dolores), Monika Radványiová - Luenell (Champale), Lívia Bielovič - Ciara (Brie), Judita Bilá - Ana Gasteyer (pani Ravensdaleová), Vanda Růžičková - Eva Amurri Martino (mladšia Mary McGarricleová), Marek Suchitra - Justin Weaver (mladý Donny), Tatiana Kulíšková - Susan Sarandon (staršia Mary McGarricleová), Martin Vitek, Roman Pomajbo, Milada Rajzíková, Dušan Vaňo, Ján Tréger (zbor + titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza
peterr
100+
 
Príspevky: 240
Registrovaný: Štv 2.8.2012 13:30:20

Re: Môj otec je šialenec / That's My Boy

Poslaťod lubo » Ned 29.3.2015 15:27:54 quicklink

Barbora Chlebcová - Leighton Meester (Jamie) , Martin Horňák - Blake Clarke (Gerald), Dagmar Sanitrová - Meagen Fay (Helen), Martin Hronský - Will Forte (Phil), René Jankovič - Nick Swardson (Kenny), Soňa Ulická (stará mama Dolores), Monika Radványiová - Luenell (Champale), Lívia Bielovič - Ciara (Brie), Judita Bilá - Ana Gasteyer (pani Ravensdaleová), Vanda Růžičková - Eva Amurri Martino (mladšia Mary McGarricleová), Marek Suchitra - Justin Weaver (mladý Donny), Tatiana Kulíšková - Susan Sarandon (staršia Mary McGarricleová), Milada Rajzíková, Dušan Vaňo, Ján Tréger (zbor + titulky) a ďalší.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 50 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.