Aktuálny čas je Pia 26.4.2024 14:12:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zamenení / The Change-Up

Zamenení / The Change-Up

Poslaťod PeterSD » Pon 20.4.2015 23:32:18 quicklink

ZAMENENí-SK-DF.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKíZA
V slovenskom znení: Herci: Ivan Šandor - Jason Bateman (Dave Lockwood), Vladimír Kobielský - Ryan Reynolds (Mitch Planko), Kristína Turjanová - Leslie Mann (Jamie Lockwoodová), Martina Kapráliková - Sydney Rouviere (Cara Lockwoodová), Petra Vajdová - Olivia Wilde (Sabrina McArdlová), Miroslav Trnavský - Gregory Itzin (Flemming Steel), František Kovár - Alan Arkin (Mitchov otec), René Jankovič - Craig Bierko (Valtan), Milada Rajzíková - Taaffe O'Connell (Mona), Miroslava Belancová - Mircea Monroe (Tatiana), Zuzana Kyzeková, Rastislav Sokol - Ming Lo (Ken Kinkabe + titulky)
Zbor (viaceré postavy): Michaela Medvecová, Tibor Frlajs, Gregor Hološka, Ladislav Konrád, Martin Vitek a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvuk: Vladimír Maroš
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Mária Graňáková Peciarová
Preklad: Peter Sýkora
Dialógy: Linda Zemánková
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2015

Premiéra na Markíze: 25.4.2015


2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Herci: Ivan Šandor - Jason Bateman (Dave Lockwood), Vladimír Kobielský - Ryan Reynolds (Mitch Planko), Andrea Karnasová - Leslie Mann (Jamie Lockwoodová), Ján Greššo - Alan Arkin (Mitchov otec) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ 26.6.2021
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zamenení / The Change-Up

Poslaťod m09 » Ned 26.4.2015 09:00:03 quicklink

S dabingom som spokojný hodnotím ho veľmi pozitívne ak bude Markíza častejšie vyrábať takéto dabingy úroveň sk dabingu vo filmoch sa výrazne zdvihne :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Zamenení / The Change-Up

Poslaťod PeterSD » Ned 26.4.2015 10:16:14 quicklink

Ja dabing taktiež chválim, bol veľmi dobrý a čo je hlavné, obsadenie bolo vynikajúce. Ale našlo sa aj niečo, čo mi vadilo a boli to nadávky, ktoré som tam často počul. Boli dosť nevhodné, kedže tam boli zakomponované aj deti a rodičovské povinnosti. Inak som bol veľmi spokojný :)
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2467
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Zamenení / The Change-Up

Poslaťod mato46 » Ned 26.4.2015 11:57:19 quicklink

Práveže ja to oceňujem. Bol to R-kový film. A nemám rád, keď v R-ku preložia fuck you ako choď do čerta. Aj keď zase chápem, že to išlo o pol deviatej večer.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 76 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.