Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 11:08:13

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Divergencia / Divergent

Divergencia / Divergent

Poslaťod PeterSD » Uto 5.5.2015 15:51:02 quicklink

divergencia-sk-poster.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Barbora Chlebcová - Shailene Woodley (Tris), Tomáš Horváth - Theo James (Štvorka), Dagmar Sanitrová - Ashley Judd (Natalie), Pavol Plevčík - Jai Courtney (Eric), René Jankovič - Ray Stevenson (Marcus), Zuzana Porubjaková - Zoë Kravitz (Christina), Marek Fašiang - Miles Teller (Peter), Martin Hronský - Tony Goldwyn (Andrew), Michal Klučka - Ansel Elgort (Caleb), Andrea Karnasová - Maggie Q (Tori), Peter Krajčovič - Mekhi Phifer (Max), Elena Podzámska - Kate Winslet (Jeanine), Lukáš Frlajs - Ben Lloyd-Hughes (Will), Michal Hallon - Christian Madsen (Al), Miroslava Belancová - Amy Newbold (Molly), Patrik Vyskočil - Ben Lamb (Edward), Rastislav Sokol (titulky + zbor) a ďalší.

Zvukový majster: Igor Karas
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Lucia Maršovská
Preklad: Peter Sýkora
Dialógy: Linda Zemánková
Dramaturgia: Albert Jurčišin
Réžia slovenského znenia: Anna Cicmanová
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2015

Premiéra: 09.05.2015 (TV Markíza)

Súvisí s:
Rezistencia, Experiment
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Divergencia / Divergent

Poslaťod Dado » Uto 5.5.2015 17:33:31 quicklink

Opäť Tomáš Horváth? To mi už naozaj pripadá, akoby podpísal nejakú dlhodobú zmluvu, podľa ktorej bude dabovať každú druhú hlavnú mužskú postavu, ktorá má približne 30 rokov. :roll: Navyše, aj keď prehliadnem jeho nadmerné obsadzovanie, tak mi samotné spojenie nepríde ako veľmi vhodné. Inak to však vyzerá pomerne dobre, mám však obavy z toho, ako bude znieť René Jankovič na 50-ročnom Stevensonovi. Najviac som, samozrejme, zvedavý na spojenie Elena Podzámska - Kate Winslet, čo by mohlo vzhľadom na charakter danej postavy skvelo fungovať.

EDIT: A ako pozerám na dabing filmu Let's Dance 4, tak tam nám bude dopriata rovno totožná hlavná dvojica. :? Potom nech sa niekto čuduje, že sa čoraz častejšie ozývajú hlasy o jednotvárnosti slovenského dabingu.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Divergencia / Divergent

Poslaťod mato46 » Uto 5.5.2015 21:16:23 quicklink

Zachvíľu skončíme pri rýchlodabingoch jak vo Vietname. Všetky postavy bude dabovať Tomáš Horváth :mrgreen:

Ale celkom ma teší, že Maggie Q opäť dabuje Andrea Karnasová. Z Nikity som si na ňu zvykol.
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 37 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.