Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 10:59:17

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Predátor z hlbín / Frankenfish

Predátor z hlbín / Frankenfish

Poslaťod PeterSD » Str 3.8.2016 14:52:13 quicklink

Predátor z hlbín.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Marián Prevendarčík - Tory Kittles (Sam Rivers), Lívia Bielovič - K.D. Aubert (Eliza), Lucia Butašová - China Chow (Mary Callahanová), Martin Križan - Matthew Rauch (Dan), Tibor Vokoun - Muse Watson (Elmer), René Jankovič - Richard Edson (Roland), Tomáš Horváth - Reggie Lee (Anton), Martin Vitek - Raoul Trujillo (Ricardo), Roman Matisko - Tomas Arana (Jeff), Helena Geregová - Donna Biscoe (Glória Cranktonová), Michaela Medvecová-Kapráliková - Noelle Evans (Bobbi), Michal Klučka - Sean Patterson (Abrams), Matúš Krátky - Mark Boone Junior (Joseph), Ladislav Konrád, Tibor Frlajs, Igor Štefuca (titulky)

Réžia slovenského znenia: Pavel Gejdoš
Vyrobilo: Štúdio Dimas pre Televíziu Markíza - 2011

Premiéra: 3.3.2011
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Predátor z hlbín / Frankenfish

Poslaťod PeterSD » Str 3.8.2016 14:59:36 quicklink

Tento dabing vyvolával vo mne zmiešané pocity. Na jednej strane je tam pár dobrých spojení, na druhej strane aj pár spojení, ktoré neznejú až tak dobre. Prevendarčík mi neprišiel ako vhodná voľba a ani Bielovič. Páčilo sa mi obsadenie Vokouna a Geregovej.
Jojka tento film odvysielala taktiež, niekedy v roku 2008-2009, ale netuším, s akým dabingom. Mám to niekde nahrané na VHSke, takže ak sa k nej dostanem, potom upresním, aký dabing Jojka odvysielala.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.