Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 07:03:19

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Lovci nacistov / Dlh / The Debt °

Lovci nacistov / Dlh / The Debt °

Poslaťod Branko126 » Pia 10.11.2017 23:29:53 quicklink

Dlh.jpg
Info: IMDB | ČSFD

1. DABING - TV MARKÍZA (Lovci nacistov)

V slovenskom znení: Tatiana Radeva - Helen Mirren (Rachel Singerová), Petra Vajdová - Jessica Chastain (mladá Rachel), Dušan Szabó - Ciarán Hinds (David Peretz), Tomáš Horváth - Sam Worthington (mladý David), Miroslav Trnavský - Tom Wilkinson (Stephan Gold), Marek Majeský - Marton Csokas (mladý Stephan), Ivan Romančík - Jesper Christensen (doktor Bernhardt /Dieter Vogel), Lívia Bielovič - Romi Aboulafia (Sarah Goldová), Helena Geregová, Ladislav Konrád, Ľubica Očková, Juraj Predmerský, Rastislav Sokol (aj titulky) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV Dajto


2. DABING - TV JOJ (Dlh)

V slovenskom znení: Kamila Magálová - Helen Mirren (Rachel Singerová), Kristína Turjanová - Jessica Chastain (mladá Rachel), Ivan Gogál - Ciarán Hinds (David Peretz), Peter Krajčovič - Sam Worthington (mladý David), Ivan Romančík - Tom Wilkinson (Stephan Gold), Martin Hronský - Marton Csokas (mladý Stephan), Peter Rúfus - Jesper Christensen (doktor Bernhardt / Dieter Vogel) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV PLUS v premiére 4.5.2019
Branko126
900+
 
Príspevky: 1036
Registrovaný: Ned 15.3.2015 15:35:18

Re: Lovci nacistov / The Debt

Poslaťod m09 » Ned 28.4.2019 18:43:08 quicklink

V Sobotu 4.5 o 22:20 na pluske pod názvom Dlh. Predpokladám že Joj má vlastný dabing. Som zvedavý ako to dopadne.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Lovci nacistov / The Debt

Poslaťod Dado » Ned 5.5.2019 17:28:32 quicklink

Film som si chcel pozrieť, no úplne mi to vyfučalo z hlavy. Tu je aspoň pár informácií, ktoré som stihol zachytiť popri sledovaní niečoho iného:

Kamila Magálová - Helen Mirren (Rachel Singerová), Ivan Gogál - Ciarán Hinds (David Peretz), Peter Krajčovič - Sam Worthington (mladý David), Ivan Romančík - Tom Wilkinson (Stephan Gold), Martin Hronský - Marton Csokas (mladý Stephan), Peter Rúfus - Jesper Christensen (doktor Bernhardt / Dieter Vogel)

Zdalo sa mi, že Jessicu Chastain dabovala Kristína Turjanová, ale od jej postavy som počul asi len dve krátke vety, takže si tým nie som vôbec istý.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Lovci nacistov / The Debt

Poslaťod m09 » Ned 5.5.2019 17:34:41 quicklink

Kolega dnes o 1:55 ráno na jojke to reprízujú takže kto včera nestihol bude mať dnes možnosť. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 38 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.