Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 01:37:02

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith

Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith

Poslaťod Hurvino » Pon 14.3.2011 00:44:18 quicklink

Pán a pani Smithovci.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Marián Miezga - Brad Pitt (John Smith), Lenka Košická - Angelina Jolie (Jane Smithová), Emanuel Hason - Vince Vaughn (Eddie), Boris Al-Khalagi - Adam Brody (Benjamin Danz), Judita Bilá - Kerry Washington (Jasmine), Zuzana Šebová - Rachael Huntley (Suzy Colemanová) + Laine Collins (Eddieho časníčka), Zuzana Dančiaková - Michelle Monaghan (Gwen), Vanda Růžičková - Perrey Reeves (Jessie), Jozef Bujdák - Elijah Alexander (Marco Racin), René Jankovič - Ravil Isyanov (Curtis), Peter Sklár - William Fichtner (Dr. Wexler - manželský poradca), Ladislav Konrád, Miroslav Trnavský a ďalší

Spolupracovali:
Preklad: Petra Vacvalová
Úprava dialógov: Milan Balogh
Dramaturgia: Dagmar Komorová
Asistentka réžie: Andrea Havlovičová
Produkcia: Dagmar Kmeťková
Zvuk: Dino Mikle
Réžia slovenského znenia: Jozefína Šujanová
Vyrobilo: Yes Production pre TV JOJ

TV Markíza - 28.8.2009 PIATOK - 13.5.2011
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Poslaťod ladno » Sob 23.6.2012 00:08:47 quicklink

Ak ma uši neklamú, Markíza prebrala od JOJky dabing. Zázrak? Dabing je však kvalitný, takže prebratie Markíze nevyčítam, aspoň nevznikajú nové hlúpe redabingy (hoci by som rád počul ako Angelinu Jolie Zuzanu Fialovú ;) ).
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Poslaťod Vavrinec » Sob 23.6.2012 00:30:35 quicklink

ladno píše:Ak ma uši neklamú, Markíza prebrala od JOJky dabing. Zázrak? Dabing je však kvalitný, takže prebratie Markíze nevyčítam, aspoň nevznikajú nové hlúpe redabingy (hoci by som rád počul ako Angelinu Jolie Zuzanu Fialovú ;) ).

vysielala to asi aj skôr ako JOJ ale s ich dabingom a aj JOJ s týmto dabingom asi to patrí do éry kedy ešte cena neprevyšovala cenu výroby nového ... a za Fialovú som i ja :D
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Poslaťod ladno » Sob 23.6.2012 01:16:09 quicklink

Vavrinec píše:
ladno píše:Ak ma uši neklamú, Markíza prebrala od JOJky dabing. Zázrak? Dabing je však kvalitný, takže prebratie Markíze nevyčítam, aspoň nevznikajú nové hlúpe redabingy (hoci by som rád počul ako Angelinu Jolie Zuzanu Fialovú ;) ).

vysielala to asi aj skôr ako JOJ ale s ich dabingom a aj JOJ s týmto dabingom asi to patrí do éry kedy ešte cena neprevyšovala cenu výroby nového ... a za Fialovú som i ja :D

Pochybujem, že Markíza s týmto dabingom vysielala skôr než JOJ, pokiaľ viem, Yes Production robilo vždy iba pre JOJku a pre STV. (A to, že by Markíza mala vlastný dabing a teraz si prebrala druhý od JOJky je hlúposť.)
ladno
100+
 
Príspevky: 292
Registrovaný: Pia 10.2.2012 23:59:08
Bydlisko: Rožňava, Slovensko

Re: Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Poslaťod Vavrinec » Sob 23.6.2012 07:06:21 quicklink

ladno píše:
Vavrinec píše:
ladno píše:Ak ma uši neklamú, Markíza prebrala od JOJky dabing. Zázrak? Dabing je však kvalitný, takže prebratie Markíze nevyčítam, aspoň nevznikajú nové hlúpe redabingy (hoci by som rád počul ako Angelinu Jolie Zuzanu Fialovú ;) ).

vysielala to asi aj skôr ako JOJ ale s ich dabingom a aj JOJ s týmto dabingom asi to patrí do éry kedy ešte cena neprevyšovala cenu výroby nového ... a za Fialovú som i ja :D

Pochybujem, že Markíza s týmto dabingom vysielala skôr než JOJ, pokiaľ viem, Yes Production robilo vždy iba pre JOJku a pre STV. (A to, že by Markíza mala vlastný dabing a teraz si prebrala druhý od JOJky je hlúposť.)

to Ich som myslel ako spoločný dabing JOJ a Markízi a pozri si FDB.cz kedy a kto to vysielal...
Vavrinec
100+
 
Príspevky: 291
Registrovaný: Ned 30.1.2011 18:35:12
Bydlisko: Husák

Re: Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Poslaťod lubo » Sob 23.6.2012 12:36:27 quicklink

Jojka to dávala ako premiéru prvá, pamätám si to. A až potom Markíza. Áno, Fialovú by som tam aj ja rád počul, nemám veľmi rád Košickú a Ondrejkovú ako Jolie.:) Ale okrem Jolie je to skvelý dabing.:)

Viem, že Markíza vysielala aj Saharu, Slzy slnka a Pearl Harbor s jojkárskym dabingom.:)
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Pán a pani Smithovci / Mr. & Mrs. Smith (2005)

Poslaťod padrick » Uto 16.2.2016 21:13:43 quicklink

Dabing bol celkom slušný, ale ja doslova nenávidím spojenie Jolie-Košická. Nesedí mi k nej ani hlasovo, ani charakterovo.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 24 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.