Aktuálny čas je Uto 19.3.2024 06:12:56

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3100! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Cable Guy / Opravár / The Cable Guy °

Cable Guy / Opravár / The Cable Guy °

Poslaťod Hurvino » Str 13.4.2011 17:42:49 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1.DABING - TV JOJ - Cable Guy
V slovenskom znení: Richard Stanke - Jim Carrey (Cable Guy), Peter Kočiš - Matthew Broderick (Steven M. Kovacs), Katarína Brychtová - Leslie Mann (Robin Harrisová), Marek Majeský - Jack Black (Rick), Jozef Švoňavský - George Segal (Stevenov otec), Roman Fratrič, Miroslav Trnavský, Ladislav Konrád, Ľubica Očková, Ján Tréger, Filip Tůma, Dagmar Rúfusová, Milada Rajzíková, Mária Landlová, Peter Kollárik, Pavol Náther.

Zvuk: Miroslav Králik
Produkcia: Daniel Chmurný
Asistent réžie: Stanislav Kaclík
Preklad: Martina Jamrichová
Dialógy a réžia slovenského znenia: Yvetta Weiszová
Vyrobilo: Štúdio Daniela


2.DABING - TV MARKíZA - Opravár
V slovenskom znení: Peter Sklár - Jim Carrey (Cable Guy), Vladimír Kobielský - Matthew Broderick (Steven M. Kovacs), Peter Kočiš - Jack Black (Rick), Henrieta Kolláriková - Leslie Mann (Robin Harrisová), Tomáš Maštalír - Harry O'Reilly (Stevenov šéf), Judita Bilá - Janeane Garofalo (obsluha v stredovekej reštaurácii / hlasy v televízii), Ján Gallovič - Andy Dick (uvádzač v stredovekej reštaurácii), Jaroslav Žvásta - Paul Greco (Raul / viaceré postavy), Daniela Mackovičová - Misa Koprova (Heather / hlasy v televízii), Juraj Kemka - Owen Wilson (spoločník Robin), Marián Slovák - George Segal (Stevenom otec), Eva Matejková - Diane Baker (Stevenova mama), Dušan Jamrich, Dušan Vaňo, Lucia Vráblicová, Martin Kaprálik, Ladislav Konrád, Ľubica Očková-Konrádová, Dušan Szabó - Eric Roberts, Tom Hanks (sám seba, záber z filmu Bezsenné noci v Seattli v TV), Rastislav Sokol (titulky) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV DAJTO
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Cable Guy / Opravár / The Cable Guy

Poslaťod slavo » Str 13.4.2011 17:48:32 quicklink

Oprava: Pavol Náther a má tam byť Asistentka réžie, nie Asistent réžie: ?
slavo
Administrátor
 
Príspevky: 1749
Registrovaný: Str 22.12.2010 21:31:48

Re: Cable Guy / Opravár / The Cable Guy

Poslaťod stevo12 » Pon 11.11.2013 18:33:05 quicklink

2. dabing - Markíza
V slovenskom znení: Peter Sklár - Jim Carrey (Cable Guy), Vladimír Kobielský - Matthew Broderick (Steven M. Kovacs) a ďalší.

Pri včerajšej premiére na Fooor (pod názvom Opravár) som zachytil tieto dve spojenia. Takže ďalšia premiéra bez Šimuna pričom Sklár bol naozaj desný. Podľa mňa najhorší dabér Jima Carreyho. Tu už by som bral kohokoľvek Stankeho, Topoľského alebo Cinkotu len nie Sklára.
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)

Re: Cable Guy / Opravár / The Cable Guy

Poslaťod anderson » Pon 11.11.2013 20:02:16 quicklink

stevo12 píše:...Takže ďalšia premiéra bez Šimuna pričom Sklár bol naozaj desný. Podľa mňa najhorší dabér Jima Carreyho. Tu už by som bral kohokoľvek Stankeho, Topoľského alebo Cinkotu len nie Sklára.


Absolútny súhlas. Spojenie SKLÁR - CARREY je aj podľa mňa NEPOČÚVATEĽNÉ. Ale v tomto markízáckom dabingu tých strašných spojení bolo niekoľko. Takého Jacka Blacka napríklad daboval Peter Kočiš (!). Pevne verím, že JOJ teto film zopakuje, nakoľko Stanke, hoci tiež nie je extra výhra, zapadá do toho ich obsadenia oveľa oveľa lepšie.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1678
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Cable Guy / Opravár / The Cable Guy

Poslaťod PeterSD » Sob 3.1.2015 15:08:27 quicklink

Téma doplnená a upravená.

Dabing TV Markízy bol hrozný. Sklár sa vôbec nehodil, svojim výkonom sklamal najviac, nakoľko už daboval Carreyho vo filme Číslo 23 a Božský Bruce a v porovnaní s týmto, bol oveľa lepší. Kolláriková tam taktiež nesedela. Potešil ma Kobielský a nepotešil ani Kočiš.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2455
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Cable Guy / Opravár / The Cable Guy

Poslaťod stevo12 » Sob 3.1.2015 17:03:17 quicklink

K dabingu TV Markíza: Dušan Szabó - Eric Roberts, Tom Hanks (sám seba, záber z filmu Bezsenné noci v Seattli v TV).
stevo12
700+
 
Príspevky: 881
Registrovaný: Pia 24.12.2010 23:24:01
Bydlisko: Brezovica (SB)


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 3 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.