Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 03:47:45

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Monster High / Monster High

Monster High / Monster High

Poslaťod lubo » Pia 16.3.2012 19:41:49 quicklink

Obrázok
Info: WIKIPEDIA

V slovenskom znení: Barbora Chlebcová - Salli Saffioti (Cleo De Nile), Marek Fašiang - Evan Smith (Deuce Gordon), Vanda Růžičková - Kate Higgins (Frankie Stein), Tatiana Pauhofová - Laura Bailey (Lagoona Blue), Daniela Grečnerová - Salli Saffioti (Clawdeen Wolf), Zuzana Porubjaková - Debi Derryberry (Draculaura), Tomáš Hallon - Cindy Robinson (Holt Hyde/Jackson Jekyll), Audu Paden - (Ghoulia Yelps), Jana Wagnerová - America Young (Toralei Stripe), Zuzana Kyzeková - Erin Fitzgerald (Abbey Bominable), Stanislav Staško - Yuri Lowenthal, Ogie H. Banks III (Clawd Wolf), Henrieta Jančišinová - America Young (Howleen Wolf), Michal Domonkoš - Yuri Lowenthal, Evan Smith (Gillington "Gil" Webber), Jozef Domonkoš - Audu Paden (Manny Taur), Lenka Prokopová - Wendee Lee (Nefera De Nile), Petra Lángová / Zuzana Dančiaková - Erin Fitzgerald (Spectra Vondergeist), Petra Lángová - Gigi Sarroino, Cindy Robinson (Operetta), Ladislav Konrád - (Mr. Rotter), Mária Landlová / Lucia Vráblicová - (Bosorka Murphy), Ondrej Kaprálik - (Bram), Ján Gallovič - (Van Hellscream), Michal Domonkoš / Gregor Hološka / Ján Morávek - (Pali Horák), Gregor Hološka - (Hoodoo), Roman Matisko - (Romulus), Ľubica Očková, Andrea Kiráľová - (Gory), Michal Hallon - (Kipling), Miroslav Trnavský, Jeanette Švoňavská/Ľubica Očková - (riaditeľka Brakeová) , Rastislav Sokol, Filip Tůma (Andy) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na Youtube
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Monster High/Monster High

Poslaťod lubo » Pia 16.3.2012 19:52:26 quicklink

Na Youtube som našiel príbehy Monster High, ktoré sú spojené s rôznymi reklamnými materiálmi. Nakoľko ma zaujal dabing, tak som vytvoril pre tieto webové epizódy profil, možno v budúcnosti, ich odvysiela aj televízia.

Ešte 2 veci. Čudne znejúce meno Audu Paden znamená to, že ten človek, vytvára zvuky pre niektoré postavy v každom jazyku, čiže nemá slovenský ekvivalent a ďalšia vec tieto epizódy nemajú informácie na imdb a čsfd, tam sa objavia iba informácie k chystanému celovečernému filmu pre DVD, ktorý neviem, či bude mať vôbec slovenský dabing.:( Čiže dal som odkaz na wikipédiu, ktorý musím ešte vymyslieť ako zmeniť, tak aby vyzeral ako tie skrátené zápisy, čo sú pri ostatných filmoch a seriáloch.

Ak môj príspevok posúdite, že nemá čo robiť na tomto fóre pochopím to. Ale myslím si, že také luxusné obsadenie robí aj z primitívne pôsobiacich rozprávok pre deti celkom zaujímavý úkaz.:) Ďakujem.:)

Tu je link na webepizódy, ktorých názvy vyzerajú dosť pochybne:
http://www.youtube.com/user/MonsterHighSK/videos
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1142
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Majestic-12 [Bot] a 5 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.