Aktuálny čas je Štv 18.4.2024 20:46:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Volajú ma Earl / My Name is Earl

Volajú ma Earl / My Name is Earl

Poslaťod anderson » Uto 4.2.2014 09:01:27 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Dušan Szabó - Jason Lee (Earl Hickey), Marián Miezga - Ethan Suplee (Randy Hickey), Zuzana Porubjaková - Nadine Velazquez (Catalina), Judita Bilá - Jaime Pressly (Joy Turneová), Martin Kaprálik - Eddie Steeples (Darnell "Krabmen" Turner), Ján Tréger - Gregg Binkley (Kenny James) + (titulky) a ďalší

Spolupracovali: Anna Nedeľčevová, Karol Trnka, Erika Balátová, Atila Fišer a Anna Šimková
Pre televíziu JOJ vyrobila Agentúra EKA © 200?
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Volajú ma Earl / My Name is Earl

Poslaťod anderson » Uto 4.2.2014 09:01:57 quicklink

V porovnaní s českým dabingom bohužiaľ tento výtvor prehráva na celej čiare. Szabó ako Earl ? Bilá ako Joy ? A tých nevhodných spojení je plná celá prvá séria, ktorá ako jediná bola nadabovaná do slovenčiny. Neskôr ešte JOJ Plus vysielala tuším III. sériu, ale už po česky. Aby som však nebol iba negativistický Miezga, Kaprálik a Porubjaková boli OK.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1688
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.