Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 14:19:10

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Arrow / Arrow

Arrow / Arrow

Poslaťod rAn » Str 19.3.2014 23:21:49 quicklink

arrow.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1.SÉRIA
V slovenskom znení: Tomáš Horváth - Stephen Amell (Oliver Queen / Green Arrow), Vanda Růžičková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová), Peter Krajčovič - David Ramsey (John Diggle), Ján Tréger - Colin Donnell (Tommy Merlyn), Barbora Chlebcová - Willa Holland (Thea Queenová), Dagmar Sanitrová - Susanna Thompson (Moira Queenová), Ivo Gogál - Colin Salmon (Walter Steele), Pavel Višňovský - Paul Blackthorne (Quentin Lance), Jana Wagnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Roman Matisko, Zuzana Kyzeková, Dušan Szabó, Miroslav Trnavský, Miroslav Babják, Miloš Kanjak, Rastislav Sokol (titulky + iné) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
TV Markíza, premiéra 19.3.2014


2.SÉRIA
V slovenskom znení: Tomáš Horváth - Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow), Vanda Růžičková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová), Peter Krajčovič - David Ramsey (John Diggle), Jana Wagnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Dagmar Sanitrová - Susanna Thompson (Moira Queenová), Pavel Višňovský - Paul Blackthorne (Quentin Lance), Daniela Mackovičová - Caity Lotz (Sara Lanceová), Zuzana Porubjaková - Willa Holland (Thea Queenová), René Jankovič - Manu Bennett (Slade Wilson), Ivan Gogál - Colin Salmon (Walter Steele), Michal Domonkoš - Colton Haynes (Roy Harper), Miroslav Trnavský - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Zuzana Kyzeková - Celina Jade (Shado), Judita Bilá - Cynthia Addai-Robinson (Amanda Waller), Dušan Szabó - Robert Knepper (William Tockman), Matúš Krátky, Stanislav Král a ďalší

Na slovenskom znení spolupracovali:
Zvukový majster: Attila Fischer
Produkcia: Martin Polakovič
Asistentka réžie: Erika Košová
Preklad: Jana Butorová
Dialógy: Ľudmila Mandžárová
Dramaturgia: Daniel Uherek
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre TV Markíza

3. SÉRIA
V slovenskom znení: Tomáš Horváth - Stephen Amell (Oliver Queen/Arrow), Vanda Růžičková - Katie Cassidy (Laurel Lance), Peter Krajčovič - David Ramsey (John Diggle),Michal Domonkoš - Colton Haynes (Roy Harper), Zuzana Porubjaková - Willa Holland (Thea Queen), Jana Wagnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Miroslav Trnavský - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Pavel Višňovský - Paul Blackthorne (Quentin Lance), Michal Klučka - Brandon Routh (Ray Palmer), Lukáš Frlajs - Grant Gustin (Barry Allen), Daniela Mackovičová - Caity Lotz (Sara Lance/The Canary), Michaela Šálek-Drotárová - Audrey Marie Anderson (Lyla Michaels), Lívia Bielovič - Cynthia Addai-Robinson (Amanda Waller), Barbara Kelíšková - Katrina Law (Nyssa al Ghul), Dušan Szabó - Matt Nable, Fred Henderson, Jamey Sheridan (Ra's al Ghul, pán Gardner, Robert Queen), Martin Zatovič - Karl Yune (Maseo Yamashiro), Štefan Kožka - Peter Stormare (Werner Zytle/Count Vertigo), Martin Hronský - J.R. Ramirez (Ted Grant), Martin Vitek - David Cubitt, Nick E. Tarabay (Mark Shaw, Digger Harkness), Renáta Rundová - Charlotte Ross (Donna Smoak), Tomáš Hallon - Nolan Gerard Funk, Austin Butler (Cooper Seldon/Brother Eye, Chase), René Jankovič - Nathan Mitchell, Manu Bennett (Isaac Stanzler, Slade Wilson), Barbora Chlebcová/Zuzana Kyzeková - Amy Gumenick (Carrie Cutter/Cupid), Elena Podzámska - Jill Teed (Dr. Avery Pressnall), Ivan Šandor - Daniel Boileau (Kirby Bates), Frencien Bauer - Carlos Valdes (Cisco Ramon), Helena Geregová - Alex Kingston, Patricia Drake (Dinah Lance, sudkyňa), Stanislav Král - Vinnie Jones (Danny Brickwell), Zuzana Kyzeková - Christina Cox (starostka Celia Castle), Júlia Horváthová - Bex Taylor-Klaus (Sin), Ján Tréger - Colin Donnell, Brendan Taylor (Tommy Merlyn, Anthony Walker a titulky), Roman Matisko - Michael Rowe, Doug Jones (Floyd Lawton/Deadshot, Jake Simmons/Deathbolt), Ján Gallovič - Steven Culp (senátor Joseph Cray), Martin Vitek/Juraj Predmerský - Marc Singer (generál Matthew Shrieve), Jeanette Švoňavská a ďalší

Spolupracovali:
Zvuk: Atilla Fischer (1-2,16-17,19-23), Igor Karas (3-7), Vladimír Maroš (8-15)
Asistentka réžie: Mária Grajňáková-Peciarová (1-10,21-23), Ľubica Rajčany (11-15), Erika Košová (16-17,19-20)
Produkcia: Martin Polakovič
Dramaturgia: Daniel Uherek
Preklad: Jana Bútorová
Dialógy: Ľudmila Mandžárová (1-2,5,10,13,21-23), Perla Gudovská (3,4,11-12,19-20), Ivo Gogál (6-9,14-17)
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice

4. SÉRIA
V slovenskom znení: Tomáš Horváth - Stephen Amell (Oliver Queen/Arrow), Vanda Růžičková - Katie Cassidy (Laurel Lance), Peter Krajčovič - David Ramsey (John Diggle), Zuzana Porubjaková - Willa Holland (Thea Queen), Jana Wagnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoak), Miroslav Trnavský - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Pavel Višňovský - Paul Blackthorne (Quentin Lance), Rastislav Sokol - Neal McDonough (Damien Darhk a titulky), Lukáš Frlajs - Grant Gustin (Barry Allen), Michaela Šálek-Drotárová - Audrey Marie Anderson (Lyla Michaels), Júlia Horváthová - Cynthia Addai-Robinson, Crystal Balint, Rutina Wesley (Amanda Waller, dôstojníčka Thompson, Liza Warner), Jana Majeská - Danielle Kremeniuk, Anna Hopkins, Gabriella Wright (štátna zástupkyňa, Samantha Clayton, Esrin Fortuna), Ján Gallovič - Jason Deline (Adam Hoffman), Ján Tréger - Matt Hamilton, Todd Thomson (A.R.G.U.S. Agent, kňaz), Renáta Rundová - Jeri Ryan (Jessica Danforth), Marek Suchitra - Echo Kellum (Curtis Holt), René Jankovič - Jimmy Akingbola (Baron Reiter), Ondrej Kaprálik/Roman Ferienčík - Alexander Calvert (Lonnie Machin), Barbara Kelíšková - Katrina Law (Nyssa al Ghul), Martin Vitek - Ryan Robbins (Conklin), Daniela Mackovičová - Caity Lotz (Sara Lance/The Canary), Danica Jurčová - Elysia Rotaru (Taiana Venediktov), Peter Makranský - Parker Young (Alex Davis), Ivan Šandor - Matt Ryan (John Constantine), Michal Klučka - Brandon Routh (Ray Palmer), Renáta Rundová - Charlotte Ross (Donna Smoak), Frencien Bauer - Carlos Valdes (Cisco Ramon), Peter Kočiš - Falk Hentschel (Carter Hall/Hawkman), Ivana Kuxová - Ciara Renée, Megalyn Echikunwoke (Kendra Saunders/Hawkgirl, Mari McCabe/Vixen), Dušan Szabó - Casper Crump (Hath-Set/Vandal Savage), Tomáš Hallon/Dávid Hartl - Eugene Byrd (Andy Diggle), Mária Landlová - Lynda Boyd, Donna Soares, Janet Kidder (Phaedra Nixon, detektívka, Ruvé Adams), Martin Hronský/Ivo Gogál - Dean McKenzie (Dennis), Michal Domonkoš - Colton Haynes (Roy Harper/Arsenal a iní), Zuzana Kyzeková - Celina Jade (Shado), Ján Greššo - Tom Amandes (Noah Kuttler/The Calculator), Barbora Chlebcová - Amy Gumenick (Carrie Cutter/Cupid), Judita Bílá - Nicole Oliver, Alex Kingston (sudkyňa Sakow, Dinah Lance), Dominika Žiaranová - Emily Kinney (Brie Larvan/Bug-Eyed Bandit), Alžbeta Dvoranová - Madison McLaughlin (Evelyn Sharp), Stanislav Král - Vinnie Jones (Danny 'Brick' Brickwell), Roman Ferienčík - Nolan Gerard Funk (Cooper Seldon), Martin Hronský, Ladislav Konrád, Jakub Ružička, Lukáš Dóza, Petra Gažíková-Lángová, Ľubica Očková a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na Dajto (Premiéra 1. časti: 30.06.2018)
Obrázok užívateľa
rAn
Facebook tím
 
Príspevky: 242
Registrovaný: Uto 11.1.2011 20:51:02
Bydlisko: Žilinský kraj

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod padrick » Štv 5.3.2015 15:34:37 quicklink

V druhej sérií dabuje Amella Martin Kaprálik, nie Tomáš Horváth.
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod anderson » Štv 5.3.2015 15:42:01 quicklink

Celkom by ma zaujimal dovod preobsadenia. Aby som bol presnejsi, serial nesledujem, ale mam pocit, ze je dost popularny, preto by ma celkom zaujimalo co preboha moze viest televiziu k tomu, ze HLAVNU postavu preobsadi. Navyse hlasom, ktory je absolutne odlisny od svojho predchodcu. Toto je podla mna chore a je to zda sa slovenska specialita. Jedine, ze by Horvath zomrel, vtedy by som to pochopil. Ale inak nie. - Zaznamenal som to inak uz davnejsie u SMALLVILLE a ZLOCINNYCH UMYSLOV a uz tam mi to prislo iracionalne, takze asi to bude nejaka nevysvetlitelna mania ako divakovi dabing nacisto zhnusit, alebo co ...
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod padrick » Štv 5.3.2015 15:51:19 quicklink

Ani ja serial nesledujem, videl som asi prve dve casti z Horvathom a vcera jednu cast z Kapralikom, ale bolo to skutocne hrozne. Nechapem, co sa stalo s Horvathom. Jehi vyber bol dokonaly, dokonca aj vyzor Stephena Amella a Horvatha bol takmer identicky, pritom Horvath stale aktivne dabuje, tak naozaj nechapem, preco ho preobsadili prave Kapralikom, ktory mi k arrowovi vobec nesedi ani hlasovo ani vyzorovo ani nijako. OTRAS!!!!!
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod Jack2410 » Pia 6.3.2015 01:34:41 quicklink

Netuším, kde si Patrik18 pozeral Arrowa 2. sériu...ale ja som práve dopoozeral prvé dve časti na voyo.sk a rozhodne ho tam aj naďalej dabuje Horváth. Kaprálik zaznel len v ukážke...možno to bolo tak, ako aj pri Vtierke Castle a ukážke na 1. časť 5? série.

Obsadenie z voyo.: Tomáš Horváth, Vanda Růžičková, Dagmar Sanitrová, Jana Wagnerová, Peter Krajčovič a ďalší. Slovenské znienie vyrobilo štúdio Magic Voice.
Spolupracovali: Attila Fischer, Martin Polakovič, Erika Košová, Jana Butorová, Ľudmila Mandžárová, Daniel Uherek a Michal Domonkoš.
Jack2410
100+
 
Príspevky: 198
Registrovaný: Uto 29.3.2011 14:12:55

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod padrick » Pia 6.3.2015 11:39:27 quicklink

Ja som totizto 2. seriu nepozeral, priznam sa. Toho Kapralika som pocul len z ukazky, takze asi to bude ako s Vtierka Castle. Ospravedlnujem sa za nepravdive info. Chvala bohu ze to teda nie je Kapralik!
padrick
300+
 
Príspevky: 349
Registrovaný: Ned 4.5.2014 08:16:42

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod anderson » Pia 6.3.2015 12:02:12 quicklink

Tak ďakujem pekne za takéto dezinformácie. :roll:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod mato46 » Pia 6.3.2015 12:45:36 quicklink

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
mato46
500+
 
Príspevky: 576
Registrovaný: Pon 9.9.2013 12:36:31

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod PeterSD » Sob 7.3.2015 00:56:51 quicklink

Dnes som videl upútavku a vystupoval v nej Horváth.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Arrow / Arrow

Poslaťod arual » Str 27.5.2015 23:29:13 quicklink

Doplnenie 2. série:
Tomáš Horváth - Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow), Vanda RŮžičková - Katie Cassidy (Laurel Lanceová), Peter Krajčovič - David Ramsey (John Diggle), Jana Wagnerová - Emily Bett Rickards (Felicity Smoaková), Dagmar Sanitrová - Susanna Thompson (Moira Queenová), Pavel Višňovský - Paul Blackthorne (Quentin Lance), Daniela Mackovičová - Caity Lotz (Sara Lanceová), Zuzana Porubjaková - Willa Holland (Thea Queenová), René Jankovič - Manu Bennett (Slade Wilson), Ivo Gogál - Colin Salmon (Walter Steele), Michal Domonkoš - Colton Haynes (Roy Harper), Miroslav Trnavský - John Barrowman (Malcolm Merlyn), Zuzana Kyzeková - Celina Jade (Shado), Judita Bilá - Cynthia Addai-Robinson (Amanda Waller), Dušan Szabó - Robert Knepper (William Tockman), Matúš Krátky, Stanislav Král a ďalší.

Videla som (neviem, či bohužiaľ alebo našťastie) len 3 epizódy. Mám dojem, že v 13. epizóde Nyssu dabovala Petra Vajdová, vo finále série tam ale bol iný hlas. Alex Kingston (Dinah Lancovú) v tej istej epizóde zrejme nadabovala Daniela Kuffelová. Nie som si však istá, lebo som to mala pustené len ako kulisu a bolo to odvysielané už pred niekoľkými týždňami.
arual
100+
 
Príspevky: 219
Registrovaný: Str 7.9.2011 19:53:20

Ďalší

Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.