Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 12:20:59

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Osudová láska / Mi Destino Eres Tu

Osudová láska / Mi Destino Eres Tu

Poslaťod janecek » Sob 4.2.2017 22:28:05 quicklink

Obrázok
Info: IMDB | ČSFD

V slovenskom znení:

Katarína Križanová - Lucero (Andrea San Vicente Fernández / de Galindo / de Rivadeneira), Peter Krajčovič - Jorge Salinas (Eduardo Rivadeneira Del Encino), Katarína Brychtová / Oľga Belešová - Susana Zabaleta (Emma Pimentel de Rivadeneira), Vladimír Kobielský - Jaime Camil (Mauricio Rodríguez Calderón), Milada Rajzíková - Silvia Pasquel (Zulema Fernández de Sánchez), Dušan Vaňo - Julio Alemán (Augusto Rodríguez Franco), Gabriela Škrabáková - Natalia Streignard (Sofía Devesa Leyva), Mária Landlová - Azela Robinson (Isaura Becker a iné), Zuzana Vačková - Sherlyn (Georgina "Gina" San Vicente Fernández), Michaela Medvecová - Sheyla Tadeo (Celia López Hernández), Ľubica Očková - Lucero León (Elena Pimentel), Jana Wagnerová - Andrea Torre (Magdalena "Magda" Sánchez Fernández a iné), Hana Letková - María Sorté (Amparo Calderón de Rodríguez), Katarína Orbánová - Silvia Mariscal (María Suárez de Galindo), Soňa Ulická - Jacqueline Andere (Nuria Del Encino de Rivadeneira), Eduard Vítek - Luis Bayardo (Samuel Galindo Betancourt+titulky), Ladislav Konrád - Héctor Ortega (Anselmo Sánchez Pérez), Eva Landlová - Magda Guzmán (Nana Nina), Barbora Chlebcová - Fernanda Chabat (Viviana "Vivi" Legorreta Del Alba), Vanda Růžičková - Lorena Herrera (Olga Ramos Moret), Kamil Kollárik - Jan (Fernando Rivadeneira Del Encino), René Jankovič - Gabriel de Cervantes (Marco Ramírez Ortiz), Bronislav Križan - Jorge Reynoso (Genaro Gil), Oľga Šalagová - Carmelita González (Asunción Rivadeneira), Alexander Bárta - Gabriel Soto (Nicolás), Alfréd Aczel - Guillermo Aguilar (Gaspar Linares Saval), Jozef Šimonovič - Orlando Carrio (Enrique San Vicente Ordóñez), Igor Krempaský - Anthony Álvarez (Luis), Anna Višňovská - Mariana Karr, Sara Monar (Irene, Paquita a iné), Michaela Medvecová - Sheyla (Celia López Hernández), Lucia Lužinská - Silvia Eugenia Derbez (Juliana Rodríguez Calderón), Barbora Krempaská - Andrea Lagunes (Ximena Rivadeneira Pimentel), Elena Podzámska, Zuzana Kapráliková, Petra Vajdová, Patrik Minár, Lukáš Frlajs, Alfréd Swan a ďalší.

Zvuk: Attila Fischer
Produkcia: Peter Vlach
Asistentka réžie: Ingrid Frlajsová
Dialógy: Dušan Sobota, Milena Skučková, Eleonóra Chudá
Réžia slovenského znenia: Eduard Vítek
Vyrobilo: Štúdio EKA pre MAC TV
janecek
100+
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40

Re: Osudová láska / Mi Destino Eres Tu

Poslaťod fofo16 » Sob 4.2.2017 22:49:02 quicklink

Tým Bronislavom Križanom si si istý/á? (Prepáč, neviem podľa nicku identifikovať pohlavie :lol: :oops: ) Kedy sa to dabovalo?? On už roky pred svojou smrťou nebol v dabingu aktívny...
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Osudová láska / Mi Destino Eres Tu

Poslaťod janecek » Ned 5.2.2017 08:33:50 quicklink

Áno som si istý, pomohla mi diskusia s hlasmi v Divokom anjelovi. Dabing je zo začiatku vysielania JOJ, cca rok 2003-2004.
janecek
100+
 
Príspevky: 204
Registrovaný: Štv 21.7.2011 12:20:40


Späť na Seriály

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 15 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.