Aktuálny čas je Pon Okt 22, 2018 18:24

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 2500! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Bežíme cez SSL

Bežíme cez SSL

Poslaťod Piri » Sob Jan 06, 2018 17:51

Od 6.1.2018 definitívne náš web funguje cez zabezpečenú komunikáciu prostredníctvom SSL protokolu. Od 1. januára 2018 ponúka ISRG bezplatné certifikáty aj pre subdomény (tzv. wildcard certifikáty), nielen pre hlavnú doménu. Týmto sa zároveň znižuje odchytenie/čítanie Vášho hesla alebo akýchkoľvek informácií odoslaných z Vášho počítača smerom na našu stránku a z nej ku Vám. Nakoľko v blízkej budúcnosti bude Google ignorovať nezašifrované stránky, rozhodli sme sa preventívne aktivovať túto funkciu, napriek tomu, že sme iba fórum a žiadne citlivé informácie by si tu užívatelia nemali vymieňať a aj použité heslá do systému by mali byť úplne odlišné od tých, ktoré užívatelia používajú do svojho/ich mailu/ov alebo do iných online služieb.

Upozornenie: Dávajte si pozor na systémový dátum na svojom počítači, ak z nejakého dôvodu nebudete mať v systéme presný čas a dátum, stránka sa Vám nezobrazí, lebo môže byť mimo časový úsek platnosti certifikátu.

Obrázok
Obľúbené štúdiá - Lenox, DIMAS, Daniela / obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Administrátor
 
Príspevky: 516
Registrovaný: Štv Jan 27, 2011 23:26
Bydlisko: BA

Späť na Novinky a oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

FreeBitco.in - Klikni a získaj zadarmo Bitcoiny každý deň!
Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.