Aktuálny čas je Sob 25.5.2024 03:49:21

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Zrušenie registrácie na našom fóre

Zrušenie registrácie na našom fóre

Poslaťod Piri » Pon 22.1.2018 14:45:30 quicklink

Ak z nejakého dôvodu chcete zrušiť registráciu na našom dabingfóre, samozrejme je to možné, bohužiaľ tento proces systém neumožňuje vykonať automaticky, musíte nám napísať na náš email slovakdabing [zav] gmail.com alebo napíšte adminom. Tí sa už postarajú o zrušenie vášho účtu.

Ak sa chcete odhlásiť z odoberania noviniek a neželáte si zasielanie reklamných alebo iných správ z nášho servera, ale chcete ostať registrovaný, to bohužiaľ v tomto systéme nie je možné. Každý registrovaný užívateľ automaticky súhlasí s prijímaním osobitných správ z nášho fóra. Ak s týmto pravidlom nesúhlasíte, vytvorte si náhradný email, ktorý použijete iba pre registráciu na fóre. Náš systém vám počas roka doručí priemerne 1-5 správ, mimo systémových notifikácií, ktoré si určíte sami vo svojom užívateľskom paneli.

Postup

  • Požiadavku napíšte prostredníctvom súkromnej správy cez toto fórum adminom alebo výhradne cez email, ktorý máte práve uložený vo vašom profile, inak nemôžeme verifikovať vašu požiadavku. Majiteľ musí byť jednoznačne overiteľný. Ak budete písať email, dopíšte do správy aj váš nick.

  • Ak máte nejaké dôležité príspevky a chcete svoje autorstvo prenechať niekomu inému, dopíšte aj nick tohto užívateľa, na ktorého meno sa tieto príspevky majú asociovať.

  • Vaše súkromné správy neposkytujeme, tie si môžete sami extrahovať priamo v doručených správach a exportovať do formátu CSV alebo XML.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava

Späť na Novinky a oznamy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.