Stránka 1 z 1

Zrušenie registrácie na našom fóre

PoslaťNapísal: Pon 22.1.2018 13:45:30
od Piri
Ak z nejakého dôvodu chcete zrušiť registráciu na našom dabingfóre, samozrejme je to možné, bohužiaľ tento proces systém neumožňuje vykonať automaticky, musíte nám napísať na náš email slovakdabing [zav] gmail.com alebo napíšte adminom. Tí sa už postarajú o zrušenie vášho účtu.

Ak sa chcete odhlásiť z odoberania noviniek a neželáte si zasielanie reklamných alebo iných správ z nášho servera, ale chcete ostať registrovaný, to bohužiaľ v tomto systéme nie je možné. Každý registrovaný užívateľ automaticky súhlasí s prijímaním osobitných správ z nášho fóra. Ak s týmto pravidlom nesúhlasíte, vytvorte si náhradný email, ktorý použijete iba pre registráciu na fóre. Náš systém vám počas roka doručí priemerne 1-5 správ, mimo systémových notifikácií, ktoré si určíte sami vo svojom užívateľskom paneli.

Postup

  • Požiadavku napíšte prostredníctvom súkromnej správy cez toto fórum adminom alebo výhradne cez email, ktorý máte práve uložený vo vašom profile, inak nemôžeme verifikovať vašu požiadavku. Majiteľ musí byť jednoznačne overiteľný.

  • Ak máte nejaké dôležité príspevky a chcete svoje autorstvo prenechať niekomu inému, dopíšte aj nick tohto užívateľa, na ktorého meno sa tieto príspevky majú asociovať.

  • Vaše súkromné správy neposkytujeme, tie si môžete sami extrahovať priamo v doručených správach a exportovať do formátu CSV alebo XML.