Stránka 1 z 1

Všeobecné pravidlá fóra

PoslaťNapísal: Uto 19.7.2011 23:30:13
od Piri
Prosím, prečítajte si tieto základné pravidlá diskusie, kým začnete prispievať na toto fórum.

 1. Toto fórum je zamerané na slovenský dabing, a preto nepíšte príspevky typu, že slovenský dabing neuznávate alebo že preferujete titulky.
 2. Fórum slúži primárne ako informačná databáza slovenských dabingov. Hodnotenia dabingov a návrhy na obsadenie nových alebo nenadabovaných titulov majú neformálny charakter. Tvorcovia nie sú povinní sa riadiť názormi členov fóra a ani reagovať na ne, a to aj z toho dôvodu, že členovia fóra su viac-menej v anonymite a tvorcovia neradi komunikujú s neznámymi ľuďmi.
 3. Fórum je čisto diskusné, preto akékoľvek zverejňovanie odkazov na sťahovanie dabingov alebo iného licencovaného obsahu je prísne zakázané. Odkazy si môžete vymieňať iba prostredníctvom súkromných správ alebo iným priamym kontaktom. Ak hľadáte konkrétny dabing, smerujte svoje žiadosti do témy sem.
 4. Vyjadrujte sa na úrovni a vecne, aby vám každý porozumel.
 5. Je prísne zakázané, aby ste akokoľvek a kohokoľvek osočovali a urážali, buďte v každom prípade slušný a nepoužívajte žiadne vulgarizmy, invektívy a pod.
 6. Ak kritizujete konkrétnu vec, píšte zrozumiteľne a patrične odôvodnite svoj postoj. Kritika nie je negatívny postoj k danej veci, ale konštruktívny a objektívny pohľad na celú vec komplexne.
 7. Zbytočne nekritizujte predčasne dabing na základe zoznamu dabérov alebo kino/TV upútaviek. Hodnoťte až po reálnom pozretí finálneho diela.
 8. Ak chcete vytvoriť novú tému, uistite sa, či už podobná téma neexistuje.
 9. Akokoľvek nevyhovujúce príspevky budú automaticky opravené alebo vymazané aj bez predošlého upozornenia.
 10. Ak nájdete príspevok, ktorý buď porušuje pravidlá, nesúvisí s témou alebo obsahuje chybné údaje, nahláste tento príspevok.
 11. Ak dopĺňate príspevok do témy, ktorá musí spĺňať určitú formu, konkrétne podmienky nájdete v danej kategórii.
 12. Nezavádzajte tu svojvoľne obsahy a princípy z iných diskusných fór. Dobre si preštudujte vzory ako treba vytvárať jednotlivé profily v určených kategóriách.
 13. Vybrané sekcie môžu vyžadovať schválenie vášho príspevku moderátormi, predtým, ako bude zverejnený.
 14. V krajných prípadoch, ak užívateľ bude opakovane porušovať pravidlá fóra, bude automaticky zablokovaný a po rozhodnutí vedenia fóra mu môže byť zrušený účet. Vedenie fóra si vyhradzuje právo odstrániť účet užívateľa (alebo ho akokoľvek obmedziť) aj bez predošlého upozornenia (najmä v prípade podozrivých účtov, ktoré úmyselne poškodzujú fórum nevhodnými príspevkami). Takisto aj bez upozornenia môže byť užívateľ automaticky zaradený do inej skupiny s obmedzeným prístupom, ak o tom rozhodnú administrátori alebo moderátori fóra.
 15. Je zakázané vymazávať alebo upravovať svoje profilové (hlavné) príspevky tak, že ostane v príspevku iba pár znakov a odstránia sa pôvodné podstatné informácie. Toto konanie sa považuje za hrubé poškodenie tohto fóra a našich návštevníkov. Takýto člen automaticky dostane BAN. Pre tieto prípady si archivujeme všetky naše denné zálohy databázy. Takéto konanie je teda iba stratou času.
 16. Nie sú povolené duplicitné účty rovnakej osoby.
 17. Zrušenie svojho účtu môžete vykonať iba zaslaním žiadosti administrátorovi fóra. Tento proces nie je možné vykonať automaticky. Viac detailov tu.
 18. Registráciou na tomto fóre súhlasíte so všetkými podmienkami diskusie a zároveň dávate súhlas na zasielanie informačných a reklamných správ z tohto servera.
 19. Všetky pravidlá fóra sa môžu kedykoľvek zmeniť bez predošlého upozornenia.

Váš tím dabingFORUM SK