Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:44:10

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Loading

Loading

Poslaťod Hurvino » Str 2.5.2012 21:39:00 quicklink

Poslední dobou - cca 2 týdny - mám problém s prvním spuštěním webu.
Když zadám adresu, tak se zobrazí web tak na vteřinu, ale záhy se to něco jako přesměruje někam jinam, protože mám bílou čistou stránku a v status baru mi píše, že se snaží načíst "load.s3.amazonaws.com". Musím adresu zadat znovu a pak už to jde.
Opakuje se to zase, když sem jdu třeba za půl dne.
Celkem dost to otravuje. Dělá to ještě někomu?
Rudiger, ty ma raz privedieš do hrobu!
Hurvino
700+
 
Príspevky: 745
Registrovaný: Uto 28.12.2010 11:01:09

Re: Loading

Poslaťod anderson » Str 2.5.2012 21:41:27 quicklink

Aj mne to robi. A stale. Nie iba pri prvom prihlaseni. Je to priserne ...
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Loading

Poslaťod Piri » Str 2.5.2012 22:46:39 quicklink

o tomto probleme nic nevieme. stranka bezi normalne bez chyb. mne osobne ide dobre a taketo problemy som este nemal. v com je problem neviem povedat, jedine, zeby si chodil cez staru adresu, ale to by nemalo vadit, lebo ta to presmeruje ihned. mozno to ma suvislost s utokmi na Endoru, zatial sme my nezaznamenali ziaden utok.

17.04. 2012

Ochrana domén

Bohužel se rozšiřují útoky na hostované domény. Většinou se jedná o spam v diskuzních fórech nebo o hack webů přes bezpečností chyby. Z toho důvodu musíme nasadit několik rozšíření, které mají za úkol toto elimitovat. V první fázi je nasazena kontrola všech POST požadavků. Pokud se odesilatel nachází na spamlistu u Spamhauus.org bude jeho požadavek zamítnut. Odesilatel si pak může zažádat o vyjímku pro danou IP adresu. Dále bylo nasazeno rozšíření Suhosin, které ošetřuje některé problémy PHP. Další úpravy budou následovat.
obľúbené štúdiá - Maya, Elvia, Lenox, Pódium, Dimas, Daniela :: obľúbení dabéri - Ľ. Mandžárová, E. Podzámska, M. Sládečková, K. Magálová, D. Jamrich, P. Rúfus, B. Farkaš, M. Landl, I. Romančík, D. Szabó, J. Vajda, R. Stanke, J. Kroner a iní.
Obrázok užívateľa
Piri
Head admin
 
Príspevky: 612
Registrovaný: Štv 27.1.2011 23:26:38
Bydlisko: Bratislava


Späť na Návrhy a pripomienky

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.