Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 20:09:35

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Dolittle / Dolittle

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Dolittle / Dolittle

Poslaťod Dado » Uto 17.12.2019 15:09:00 quicklink

Dolittle.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

KINODABING

V slovenskom znení: Štefan Skrúcaný - Robert Downey Jr. (Dr. John Dolittle), Oliver Oswald - Harry Collett (Tommy Stubbins), Kamila Magálová - Emma Thompson (papagáj Polynesia - hlas), Martin Kaprálik - John Cena (ľadový medveď Yoshi - hlas), Boris Al-Khalagi - Rami Malek (gorila Che-Che - hlas), Lucia Vráblicová - Octavia Spencer (kačka Dab-Dab - hlas), Juraj Kemka - Kumail Nanjiani (pštros Plimpton - hlas), Dušan Szabó - Michael Sheen (Dr. Blair Müdfly), Marián Miezga - Jason Mantzoukas (vážka James - hlas), Roman Pomajbo - Craig Robinson (veverica Kevin - hlas), Dominika Žiaranová - Carmel Laniado (Lady Rose), Pavol Topoľský - Antonio Banderas (kráľ Rassouli), Ján Greššo - Jim Broadbent (lord Thomas Badgley), Dávid Hartl - Tom Holland (pes Jip - hlas), Milan Bahúl - Ralph Fiennes (tiger Barry - hlas), Vanda Růžičková - Selena Gomez (žirafa Betsy - hlas), Lucia Hurajová - Marion Cotillard (líška Tutu - hlas), Barbara Kelíšková - Kasia Smutniak (Lily Dolittleová), Elena Podzámska - Frances de la Tour (Drak - hlas), Martin Hronský - Ralph Ineson (Arnall Stubbins), Dagmar Sanitrová - Joanna Page (Bethan Stubbinsová), Ján Tréger - Oliver Chris (sir Gareth), Dušan Cinkota, Michal Domonkoš, Boris Farkaš, Peter Krajčovič, Martin Vitek a ďalší

Zvuk: Erich Sedlák
Preklad a dialógy: Miroslava Brezovská
Réžia slovenského znenia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Sunrise Studio - 2019

Premiéra v kinách: 16.1.2020
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Dolittle / Dolittle

Poslaťod Dado » Uto 17.12.2019 15:20:23 quicklink

Nechcem robiť nejaké unáhlené závery ešte predtým, ako sa film vôbec dostane do kín, ale takéto experimenty sú podľa mňa zbytočné. Skrúcaného mám ako dabéra veľmi rád a je mi ľúto, že ho v dabingu nepočuť častejšie, ale na Downeyho Jr. sa podľa mňa hlasovo nehodí. Navyše, RDJ má v slovenčine hneď dvoch vynikajúcich a najmä overených dabérov a nechce sa mi veriť, že by ani jeden nebol dostupný (veď Dangl nemal problém prísť do Sunrise Studia kvôli krátkemu „šteku“ v poslednom Spider-Manovi a Kočiš dokonca nadaboval Dolittla v traileri).
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Dolittle / Dolittle

Poslaťod KOMZA » Štv 16.1.2020 11:15:22 quicklink

Dolittle ( 2020) ako sa robil SK dabing: https://youtu.be/HsU0ls-gPHE
KOMZA
 
Príspevky: 43
Registrovaný: Pia 14.12.2018 21:04:08
Bydlisko: Praha

Re: Dolittle / Dolittle

Poslaťod Mariuss » Pia 24.1.2020 12:58:43 quicklink

Tiež ma zamrzelo že neobsadili Petra Kočiša. Dabing ale hodnotím pozitívne a Skrúcaný mi nakoniec aj celkom sadol na RDJ v tomto filme. V takom Iron-manovi si ho neviem predstaviť, ale tu to pre mňa fungovalo. Kočiš by bol ale lepší.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.