Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:30:22

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod fajnes » Pia 18.6.2021 18:24:46 quicklink

165392261_c0b483.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

DABING: KINO

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Vin Diesel (Dominic Toretto), Kristína Turjanová - Michelle Rodriguez (Letty Ortizová), Ján Koleník - John Cena (Jakob), Petra Vajdová - Jordana Brewster (Mia Torettová), René Jankovič - Tyrese Gibson (Roman Pearce), Filip Tůma - Ludacris (Tej Parker), Roman Ferienčík - Thue Ersted Rasmussen (Otto), Elena Podzámska - Charlize Theron (Cipher), Kristína Svarinská - Nathalie Emmanuel (Ramsey), Milan Bahúl - Kurt Russell (pán Nikto), Eva Matejková - Helen Mirren (Magdalene Shawová), Peter Krajčovič - Jason Statham (Deckard Shaw), Juraj Kemka - Lucas Black (Sean Boswell), Martin Zatovič - Jason Tobin (Earl), Michal Hallon - Sung Kang (Han), Pavol Plevčík - Vinnie Bennett (mladý Dom), Romana Orlická - Anna Sawai (Elle), Igor Krempaský - Michael Rooker (Buddy), Jakub Ružička - Cered (mladý Leo), Dárius Koči - Ozuna (mladý Santos), Daniel Ratimorský - Jim Parrack (Kenny Linder), Tomáš Hallon - Finn Cole (mladý Jakob), Tomáš Horváth - Shad Moss (Twinkie), Martin Vitek - JD Pardo (Jack Toretto), Peter Kollárik - ??? (komentátor), Andrea Somorovská - Gal Gadot (Gisele), Barbora Chlebcová - Cardi B (Leysa), Dušan Szabó (titulky) a ďalší

Produkcia: Rastislav Jakubek
Preklad: Michal Gašpar
Úprava: Michal Hallon
Zvuk: Erich Sedlák
Asistentka réžie: Andrea Prextová
Réžia slovenského znenia: Michal Hallon
Vyrobilo: Sunrise Studio pre CinemArt SK

Premiéra v kinách: 17. 6. 2021

Súvisí s:
Rýchlo a zbesilo, Rýchlo a zbesilo 2, Rýchlo a zbesilo: Tokijská jazda, Rýchli a zbesilí, Rýchlo a zbesilo 5, Rýchlo a zbesilo 6, Rýchlo a zbesilo 7, Rýchlo a zbesilo 8, Rýchlo a zbesilo 10, Rýchlo a zbesilo: Hobbs a Shaw
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod Mariuss » Ned 20.6.2021 13:51:49 quicklink

Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod fajnes » Pon 21.6.2021 21:03:27 quicklink

Vďaka za doplnenie. Sunrise mi urobil radosť. Po dabingoch na HBO GO štúdio dokázalo, že je z neho druhá Daniela a ozajstný nástupca Dimasu. :) Bodaj by takýchto kinodabingov na úrovni televízie vznikalo viac.
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod m09 » Str 23.6.2021 08:13:14 quicklink

Ja by som z toho až taký nadšený nebol. Zbytočne sa im rozpadli spojenia Ludacris - Krátky a Kurt Russell - Višňovský. Okrem toho z kombinácie Cena - Koleník nie som dvakrát nadšený. Skúsil by som tam asi Majeského keďže Johnsona aj tak v tej sérii dabuje Mňahončák. :) S čím musím súhlasiť, že dabing ako celok aj tak dopadol dobre ten dojem je pozitívny len škoda tých zbytočných chýb.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod Lacko5 » Sob 26.6.2021 13:43:02 quicklink

Juraj Kemka - Lucas Black (Sean Boswell)
Lacko5
100+
 
Príspevky: 145
Registrovaný: Pia 10.3.2017 21:07:43

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod Mariuss » Str 28.7.2021 12:22:24 quicklink

Záverečné titulky v kine bohužiaľ neboli v obrazovej, či zvukovej forme, no vďaka ústretovosti Sunrise studio tu môžem doplniť tvorcov dabingu aj zvyšok obsadenia tohto podareného dabingu.

Produkcia: Rastislav Jakubek
Preklad: Michal Gašpar
Úprava: Michal Hallon
Zvuk: Erich Sedlák
Asistentka réžie: Andrea Prextová
Réžia slovenského znenia: Michal Hallon

Martin Zatovič - Jason Tobin (Earl), Michal Hallon - Sung Kang (Han), Pavol Plevčík - Vinnie Bennett (mladý Dom), Romana Orlická - Anna Sawai (Elle), Igor Krempaský - Michael Rooker (Buddy), Jakub Ružička - Cered (mladý Leo), Dárius Koči - Ozuna (mladý Santos), Daniel Ratimorský - Jim Parrack (Kenny Linder), Tomáš Hallon - Finn Cole (mladý Jakob), Tomáš Horváth - Shad Moss (Twinkie), Martin Vitek - JD Pardo (Jack Toretto), Peter Kollárik - ??? (Komentátor), Andrea Somorovská - Gal Gadot (Gisele), Barbora Chlebcová - Cardi B (Leysa)

Čo sa týka zmien niektorých spätých dabérov, tak na jednej strane súhlasím, že je škoda, keď sa preruší zaužívané spojenie, no na strane druhej sa mi spojenie Milan Bahúl - Kurt Russel páči oveľa viac. A Filip Tůma bol tiež vydarená voľba.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod m09 » Pia 3.12.2021 18:42:25 quicklink

Ak by išlo len o jedno či dve spojenia bolo by to relatívne v poriadku lenže tých spojení som narátal 5:

Eva Matejková - Helen Mirren pôvodne oveľa lepšia Magálová;
Michal Hallon - Sung Kang pôvodne o dosť lepší Klučka;
Andrea Somorovská - Gal Gadot pôvodne za mňa nie oveľa ale predsa o niečo lepšia Prokopová;
Filip Tůma - Ludacris pôvodne Krátky určite nie o toľko horší aby ho bolo nutné preobsadiť;
Milan Bahúl - Kurt Russell pôvodne Višňovský

Okrem toho som spomínal diskutabilné spojenie Ján Koleník - John Cena. Ak už chceli ísť touto cestou mohli zohnať aspoň Mikulčíka. Osobne by som volil Majeského lebo Johnsona aj tak dabuje v tej sérii Mňahončák.
Ešte raz ale opakujem, že dabing ako celok je super môžem ho hodnotiť pozitívne len škoda tých pár zbytočných chýb na ktoré som chcel poukázať. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Rýchlo a zbesilo 9 / F9

Poslaťod PeterSD » Pia 3.12.2021 18:54:02 quicklink

m09 píše:Ešte raz ale opakujem, že dabing ako celok je super môžem ho hodnotiť pozitívne len škoda tých pár zbytočných chýb na ktoré som chcel poukázať. :)


Zdieľam rovnaký názor. Inak, čo sa týka Koleníka, keďže už hral "drsňáka" v seriály Za sklom, tak vraj nebol dôvod ho neobsadiť aj tu. Pre mňa Koleník nie je vôbec žiaden "drsňák". Skôr je to typ herca, niečo, ako Leonardo Dicaprio alebo Ryan Gosling.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.