Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 03:00:46

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Spider-Man: Bez domova / Spider-Man: No Way Home

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Re: Spider-Man: Bez domova / Spider-Man: No Way Home

Poslaťod Mariuss » Pon 18.4.2022 22:29:47 quicklink

Išiel som sem doplniť tvorcov, ale pozerám, že už to so všetkou parádou urobil Fajnes :D.

Len by som ešte rád dodal, že Róbert Róth ma perfektný hlas na postavu Green Goblina, a pokiaľ by mal počas celého filmu na hlave masku, tak by to bolo super spojenie. Problém nastáva akonáhle si dá masku dole, pretože (ako sa všetci zhodneme), Róthov hlas znie primlado na Willema Dafoea. Takže podľa mňa je to skvelé, aj zlé spojenie zároveň :D

Páčil sa mi hlavne Marek Majeský a Pavol Topoľský. Škoda ze na Joan Favreaua sa už neobsadzuje Matej Landl, to bolo skvelé spojenie. Martin Mňahončák bol OK. Najviac ale potešilo (ako inak) spojenie Ivan Šandor - Tobey Maguire. Takto to bola v kine dvojnásobná nostalgia (Tobey + jeho slovenský hlas).

Čo sa mi naopak nepáčilo, bol David Hartl. Jeho hlas je...ako to povedať... príliš "ňuňuňu". Pre mňa je najlepšia voľba, z toho čo som na Hollandovi počul, Dárius Koči.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1066
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Spider-Man: Bez domova / Spider-Man: No Way Home

Poslaťod Toso » Ned 31.7.2022 10:02:46 quicklink

Dabing dostupny na HBO Max
Toso
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 21.1.2022 16:38:02

Predchádzajúci

Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.