Aktuálny čas je Pia 19.4.2024 10:39:28

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Poslaťod kubo3000 » Štv 14.4.2022 16:48:45 quicklink

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastické zvery – Tajomstvá Dumbledora.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

KINODABING

V slovenskom znení: Daniel Fischer - Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Ivan Šandor - Jude Law (Albus Dumbledore), Matúš Krátky - Ezra Miller (Krédus Barebone), Martin Kaprálik - Dan Fogler (Jacob Kowalski), Daniela Šencová - Alison Sudol (Queenie Goldsteinová), Peter Makranský - Callum Turner (Theseus Scamander), Kristína Svarinská - Jessica Williams (Eulalia „Lally“ Hicksová), Stanislav Král - Mads Mikkelsen (Gellert Grindelwald), Peter Krajčovič - William Nadylam (Yusuf Kama), Alžbeta Dvoranová - Victoria Yeates (Bunty Broadacre), Michaela Medvecová - Poppy Corby-Tuech (Vinda Rosier), Kamil Mikulčík - Richard Coyle (Aberforth Dumbledore), Soňa Norisová - Katherine Waterston, Maria Fernanda Cândido (Tina Goldsteinová, Vicência Santosová), Rastislav Sokol - Oliver Masucci (Anton Vogel), Petra Gažíková-Lángová - Fiona Glascott (Minerva McGonagallová), Michal Domonkoš - Aleksander Kuznetsov, Wilf Scolding, Dónal Finn (Helmut, Frank Doyle, Albert), Vladimír Jedľovský - Peter Simonischek (strážca), Milada Rajzíková - Ramona Kunze-Libnow (Edith), Dagmar Sanitrová - Jacqueline Boatswain (Ida Webbová), Ladislav Konrád - Matthias Brenner (Otto), Karin Krchlíková, Kristína Krchlíková, Michal Klučka, Michaela Kapráliková, Nina Martinkovičová, Eduard Zeman, Martin Vitek, Dominik Budinský, Ondrej Benko, Lenka Lašová, Dáša Grampličková, Roman Čisar, Dušan Szabó (titulky) a ďalší.

Preklad: Marína Verešová
Zvuk: Daniel Lengyel, Tomáš Krchlík, Patrik Kuchta
Produkcia: Martin Turanský, Mária Mikušová
Asistent réžie: Lenka Lašová, Petra Bachoríková
Dialógy: Dušan Cinkota
Réžia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Noise Studio - 2022

Premiéra v kinách: 14. 4. 2022

Dostupné na HBO Max

Súvisí s:
Fantastické zvery a ich výskyt, Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny, Harry Potter a Kameň mudrcov, Harry Potter a Tajomná komnata, Harry Potter a väzeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivá čaša, Harry Potter a Fénixov rád, Harry Potter a Polovičný princ, Harry Potter a Dary smrti - 1. časť, Harry Potter a Dary smrti - 2. časť
kubo3000
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned 21.8.2011 11:02:19

Re: Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Poslaťod Mariuss » Sob 16.4.2022 23:12:47 quicklink

Ešte doplním zvyšných dabérov...

Karin Krchlíková, Kristína Krchlíková, Ladislav Konrád, Michal Klučka, Michaela Kapráliková, Milada Rajzíková, Nina Martinkovičová, Eduard Zeman, Martin Vitek, Dominik Budinský, Ondrej Benko, Lenka Lašová, Dáša Grampličková, Roman Čisar

a tvorcov dabingu.

Preklad: Marína Berešová
Zvuk: Daniel Lengyel, Tomáš Krchlík, Patrik Kuchta
Produkcia: Martin Turanský, Mária Mikušová
Asistent réžie: Lenka Lašová, Petra Bachoríková
Dialógy: Dušan Cinkota
Réžia: Michal Domonkoš
Vyrobilo: Noise Studio - 2022


Súvisí s:
Fantastické zvery a ich výskyt,
Fantastické zvery: Grindelwaldove zločiny, Harry Potter a Kameň mudrcov, Harry Potter a Tajomná komnata, Harry Potter a väzeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivá čaša, Harry Potter a Fénixov rád, Harry Potter a Polovičný princ, Harry Potter a Dary smrti - 1. časť, Harry Potter a Dary smrti - 2. časť


Inak celkom úsmevné (a pre mňa ťažko pochopiteľné), že v druhej časti daboval Grindelwalda (Johny Depp) Marián Miezga. A teraz v tretej, keď už žiaľ Johnyho Deppa nemáme, tak Grindelwalda dabuje Stanislav Král :D.

Nevie niekto, prečo v druhej časti nedaboval Grindelwalda Deppov dvorný dabér Stanislav Král ?

Inak dabing hodnotím ako veľmi dobrý. Jediné čo ma rušilo, bolo spojenie Kristína Svarinská - Jessica Williams. Kristínin hlas mi znel dosť mlado na danú postavu. A ešte namiesto Rasťa Sokola by som ja osobne obsadil Dušana Szabóa. Inak super.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1066
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Poslaťod kubo3000 » Pon 18.4.2022 19:36:39 quicklink

Vďaka za doplnenie, ja som začul že Szabó číta titulky až keď som vychádzal zo sály :oops: .

Možno preto, že Miezga stihol dabovať Deppa na konci 1ky, teda aspoň tých pár slov... už to v 2ke asi meniť nechceli. Svarinská mi až tak nevadila. Skôr mi vadilo, že zmenili Yusufa a Krédusa. Tu zase Svarinskú boli schopní dodržať, aj keď mala tiež v dvojke len jednu krátku vetu :D .

SPOILER!!!: A neviete niekto, kto daboval Tinu? Nebol som si istý, či to bola zase Norisová. Vajdová z 1ky to nebola isto.
kubo3000
 
Príspevky: 32
Registrovaný: Ned 21.8.2011 11:02:19

Re: Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Poslaťod lubo » Pon 18.4.2022 21:36:56 quicklink

kubo3000 píše:SPOILER!!!: A neviete niekto, kto daboval Tinu? Nebol som si istý, či to bola zase Norisová. Vajdová z 1ky to nebola isto.


Bola to Soňa Norisová ako v dvojke, čiže mala 2 úlohy v tomto filme.
Obľúbené dabérky: S.Norisová, Z.Studénková, E.Vášáryová, D. Mórová, K.Magálová, H.Krajčiová, K.Turjanová,P.Vajdová, Z.Porubjaková, D.Mackovičová, J.Wagnerová, T.Pauhofová, Z.Fialová, H.Mičkovicová, K.Šulajová, R.Rundová, E.Podzámska, B.Chlebcová.
lubo
Facebook tím
 
Príspevky: 1140
Registrovaný: Ned 21.8.2011 17:56:04

Re: Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora

Poslaťod Toso » Pon 30.5.2022 20:15:41 quicklink

Dabing dostupny na HBOMAX
Toso
 
Príspevky: 42
Registrovaný: Pia 21.1.2022 16:38:02


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.