Aktuálny čas je Uto 19.3.2024 11:44:31

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3100! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Coco / Coco

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Coco / Coco

Poslaťod Dado » Uto 21.11.2017 17:01:20 quicklink

Coco.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Daniel Hudák (spev Denis Bari) - Anthony Gonzalez (Miguel), Dárius Koči - Gael García Bernal (Héctor), Ján Koleník - Benjamin Bratt (Ernesto de la Cruz), Lucia Vráblicová - Alanna Ubach (Mamá Imelda), Oľga Šalagová - Renee Victor (Abuelita), Juraj Kemka - Jaime Camil (Papá), Karol Čálik - Alfonso Arau (Papá Julio), Peter Šimun - Herbert Siguenza (Tío Oscar), Alfréd Swan - Herbert Siguenza (Tío Felipe), Igor Krempaský - Gabriel Iglesias (úradník), Marián Labuda ml. - Lombardo Boyar (mariachi), Ján Tréger - Lombardo Boyar (Gustavo), Eva Landlová (spev Maja Velšicová) - Ana Ofelia Murguía (Mamá Coco), Lucia Hurajová - Natalia Cordova-Buckley (Frida Kahlo), Zuzana Tlučková - Selene Luna (Tía Rosita), Juraj Predmerský - Edward James Olmos (Chicharrón), Monika Hilmerová - Sofía Espinosa (Mamá), Zuzana Kyzeková - Carla Medina (agentka odchodov), Tatiana Radeva - Dyana Ortelli (Tía Victoria), Jozef Švoňavský - Luis Valdez (Tío Berto), Ivan Laca - Luis Valdez (Don Hidalgo), Andrea Somorovská - Blanca Araceli (moderátorka), René Jankovič - Salvador Reyes (ochrankár), Peter Kollárik - Cheech Marin (väzenský strážnik), Jakub Ružička - Octavio Solis (agent príchodov), Tibor Frlajs - John Ratzenberger (Juan Ortodoncia), Andrea Karnasová, Andrea Martvoňová, Andrej-Marek Kaňa, Dagmar Sanitrová, Denisa Dopiráková, Filip Šebesta, Gabriela Šimková, Ladislav Konrád, Ľubica Konrádová, Mária Nečesaná, Marián Andrísek, Michael Vrzala, Michaela Hanudelová, Michaela Šálek-Drotárová, Michal Blaho, Michal Dutka, Milan Bartošek, Milica Štefánková, Natália Kajzerová, Nataša Kulíšková, Nina Strenková, Patrícia Kubovská, Pavol Štefánek, Petra Palevičová, Radovan Tomeš, Stella Žitniaková, Tatiana Šúrová, Tibor Vokoun

Pieseň: Nezabudni (Ernesto de la Cruz)
Spev: Ján Koleník

Pieseň: Nezabudni (Héctor a malá Coco)
Spev: Dárius Koči, Stella Žitniaková

Pieseň: Nezabudni (Miguel a Mamá Coco)
Spev: Denis Bari, Maja Velšicová

Pieseň: Tu každý pozná Juanitu
Spev: Dárius Koči

Pieseň: Poco Loco
Spev: Denis Bari, Dárius Koči

Pieseň: Svet môj es mi familia
Spev: Denis Bari, Ján Koleník

Pieseň: Corazón
Spev: Denis Bari

Hudobná réžia: Kristián Seidmann
Texty piesní: Matúš Uhliarik, Marián Brezáni
Zvuk: Jonatan Pastirčák, Peter Ondrejička, Mirko Peniak
Výroba: Patrícia Kubovská
Asistentka výroby: Nina Strenková
Vedúci výroby a supervízia: Dušan Hájek
Supervízia slovenskej verzie: Maciej Eyman
Preklad a úprava: Daniel Feranec, Dušan Hájek
Réžia: Ivan Laca
Mixing Studio: Shepperton International
Produkcia slovenskej verzie: Disney Character Voices International, Inc.
Výroba slovenskej verzie: Saturn Postproduction v štúdio Creative Music House - 2017

Premiéra v kinách: 4.1.2018
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Coco / Coco

Poslaťod yusuf » Štv 11.1.2018 22:15:04 quicklink

Zdravím, neviete niekto kde by som našiel piesne z filmu v slovenskom znení? Sú alebo budú niekde niekedy dostupné? V angličtine a aj zopár iných jazykoch (poľsky a chorvátsky napríklad) som ich našiel na youtube. Rád by som si ich vypočul aj v slovenčine.
yusuf
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Štv 11.1.2018 21:58:51

Re: Coco / Coco

Poslaťod Dado » Pia 12.1.2018 14:46:22 quicklink

Momentálne je pravdepodobne jedinou možnosťou návšteva kina. Slovensko (narozdiel od mnohých iných krajín, vrátane našich kolegov z Vyšehradskej štvorky) bohužiaľ nemá vlastnú webovú stránku mapujúcu tvorbu spoločnosti Disney. Tým pádom nemáme ani s ňou spätý Youtube kanál, na ktorom by boli zverejňované lokalizované verzie piesní ešte pred vydaním filmu na DVD a BD.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Coco / Coco

Poslaťod RoxaNie » Pia 1.2.2019 11:08:05 quicklink

yusuf píše:Zdravím, neviete niekto kde by som našiel piesne z filmu v slovenskom znení? Sú alebo budú niekde niekedy dostupné? V angličtine a aj zopár iných jazykoch (poľsky a chorvátsky napríklad) som ich našiel na youtube. Rád by som si ich vypočul aj v slovenčine.


Zdravím, pesničky nájdete na youtube kanáli užívateľa Celestial Bunny, sú tam rôzne jazykové verzie a hádam aj 500 videí :D a možno čoskoro aj niekde v obchodných sieťach nájdete dvd s dabingom :)
RoxaNie
 
Príspevky: 6
Registrovaný: Pia 1.2.2019 11:05:36

Re: Coco / Coco

Poslaťod MoonDisney » Uto 16.2.2021 17:33:40 quicklink

Pridané na HBO Go
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 510
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.