Aktuálny čas je Štv 18.4.2024 11:32:19

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level °

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level °

Poslaťod Dado » Ned 24.11.2019 21:46:47 quicklink

Jumanji - Ďalší level.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - KINO, APPLE TV+ (Jumanji: Ďalší level)

V slovenskom znení: Tomáš Maštalír - Dwayne Johnson (Bravestone), Marián Miezga - Jack Black (Oberon), Roman Ferienčík - Kevin Hart (Finbar), Petra Vajdová - Karen Gillan (Ruby), Marek Fašiang - Nick Jonas (McDonough), Elena Podzámska - Awkwafina (Fleetfootová), Ivan Romančík - Danny Glover (Milo), Ivan Vojtek ml. - Danny DeVito (Eddie), Peter Sklár - Rhys Darby (Nigel), Dávid Hartl - Alex Wolff (Spencer), Gabriela Škrabáková – Marin Hinkle (Janice), Dominika ŽiaranováMadison Iseman (Bethany), Barbora Chlebcová – Morgan Turner (Martha), Matúš Krátky – Ser'Darius Blain (Fridge), Lucia Hurajová – Dania Ramirez (dáma v červenom), Michal Hallon – Colin Hanks (Alex), Vladimír JedľovskýRory McCann (Jurgen Brutal), Dagmar Sanitrová – Bebe Neuwirth (Nora), Martin Mňahončák – Massi Furlan (Vyskakovačka), Ivan Šandor – John Ross Bowie (Cavendish), Peter Krajčovič – Lamorne Morris (kúrenár) a ďalší

Vyrobilo: Sunrise Studio - 2019

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Premiéra v kinách: 12. 12. 2019 | Distribútor: Itafilm


2. DABING - TV MARKÍZA (Jumanji 2: Ďalší level)

V slovenskom znení: Martin Kaprálik - Dwayne Johnson (Bravestone), Peter Sklár - Jack Black (Oberon), Roman Ferienčík - Kevin Hart (Finbar), Miroslava Belancová - Karen Gillan (Ruby), Richard Autner - Nick Jonas (McDonough), Michaela Drotárová - Awkwafina (Fleetfootová), Ján Greššo - Danny Glover (Milo), Juraj Predmerský - Danny DeVito (Eddie), Michal Ďuriš - Rhys Darby (Nigel), Simon Kopunec - Alex Wolff (Spencer), Zuzana Kyzeková – Marin Hinkle (Janice), Natália KóšováMadison Iseman (Bethany), Kristína Grolichová – Morgan Turner (Martha), Eduard Valašík – Ser'Darius Blain (Fridge), Jana Wagnerová – Dania Ramirez (dáma v červenom), Přemysl Boublík – Colin Hanks (Alex), Dušan SzabóRory McCann (Jurgen Brutal + titulky), Ľubica Konrádová – Bebe Neuwirth, Leslie Simms (Nora, pani s koláčom), ??? – Massi Furlan (Switchblade), Stanislav Král – John Ross Bowie (Cavendish), ??? – Lamorne Morris (kúrenár), Tibor Frlajs - Vince Pisani (vedúci lekárne), Ladislav Konrád - Morgan Brown (ochrankár), Jozef Domonkoš - Deobia Oparei (ochrankár vo výťahu), Michal Blaho, Andrea Martvoňová, Dušan Vaňo a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 2. 9. 2022


Súvisí s:
Jumanji, Jumanji: Vitajte v džungli
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod PeterSD » Pon 25.11.2019 11:30:16 quicklink

Ja som videl trailer, kde The Rocka daboval Hronský.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod Dado » Pon 25.11.2019 12:40:37 quicklink

Hej, nadabované boli dva trailery. K vyššie uvedeným odkazom na databázy som sa však rozhodol pripojiť len ten druhý, ktorý zodpovedá konečnému obsadeniu.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod Mariuss » Pia 10.4.2020 19:15:57 quicklink

Vie mi niekto vysvetliť ako je možné, že sa tento dabing dostal na dvd a blu-ray nosiče ? :D Žeby sa kompetentní začali spamätávať, alebo to bol len taký jeden výstrel do tmy ? Lebo filmy ako Warcraft, Alita, Jurský svet, atď tiež majú sk dabingy, ale na nosičoch nie sú :?
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1064
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod m09 » Pon 13.4.2020 18:13:36 quicklink

Dúfam že v telke pôjde celkom iný dabing. Hlavne dve ústredné postavy sú obsadené mimo. Johnson alebo Black mal byť Kaprálik. Viem si napríklad predstaviť, že by Johnson bol Majeský a Black Kaprálik. Tých možností je viacero. Inak je to škoda lebo zvyšok obadenia je veľmi príjemným prekvapením.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod PeterSD » Uto 14.4.2020 08:26:10 quicklink

Hlavne, aby bol preobsadený The Rock. Zvyšné obsadenie mi prišlo fajn.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod MoonDisney » Sob 18.4.2020 03:27:26 quicklink

Dabing na DVD a Blu-Ray nie je ale dá sa nájsť na iTunes
Obrázok užívateľa
MoonDisney
500+
 
Príspevky: 518
Registrovaný: Sob 18.8.2018 16:41:26

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod Dado » Uto 21.4.2020 20:56:32 quicklink

Moje hodnotenie bude zrejme najpozitívnejšie. :D Miezga mňa osobne už v minulosti niekoľkokrát presvedčil, že k Blackovi sedí excelentne a inak tomu nebolo ani teraz. Ferienčík ako Hart štandardne skvelý, Vajdová taktiež obsadená vynikajúco a príjemne ma prekvapil aj Maštalír, ktorý sa síce asi dvorným dabérom The Rocka nestane, ale s úlohou sa dokázal popasovať dobre a už po prvej scéne som si na toto netypické spojenie dokázal zvyknúť. Ani k zvyšku obsadenia nemám prakticky žiadne výhrady. :)
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level

Poslaťod Dado » Uto 30.8.2022 13:01:00 quicklink

Podľa televíznej upútavky to vyzerá tak, že Markíza si nechala vyrobiť vlastný dabing, ktorý kopíruje dabingové obsadenie predchádzajúcej časti.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2197
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Jumanji: Ďalší level / Jumanji: The Next Level °

Poslaťod m09 » Pon 26.9.2022 13:14:39 quicklink

To by chcelo nejakú kombináciu tých dvoch dabingov. Takého Kaprálika a Sklára z dabingu Markízy + zvyšok obsadenia z kinodabingu dabingu. Najpríjemnejšie ma prekvapil práve Sklár. Keďže kombináciu Miezga - Black v obľube nemám a Kaprálik u mňa top Black bol už obsadený čakal som, že obsadia Krajčoviča, ktorý by tam aj sedel. Sklár sa tu však naozaj ukázal ako profesionál a bol fantastický.
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Ďalší

Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.