Aktuálny čas je Uto 19.3.2024 04:59:00

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3100! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Tom a Jerry: Nové dobrodružsvto / Tom and Jerry (2021)

Nové kinodabingy a zoznam starších kinodabingov.

Tom a Jerry: Nové dobrodružsvto / Tom and Jerry (2021)

Poslaťod 2327 » Štv 19.11.2020 17:40:13 quicklink

Tom a Jerry.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Bianka Bucková - Chloë Grace Moretz (Kayla), Igor Krempaský - Michael Peña (Terrance), Michal Domonkoš - Colin Jost (Ben), Bibiana Ondrejková - Pallavi Sharda (Preeta), Tomáš Maštalír - Rob Delaney (DuBros), Jakub Kroner - Jordan Bolger (Cameron), Pavol Topoľský - Bobby Cannavale (Spike - hlas), Dominika Žiaranová - Patsy Ferran (Joy), Zuzana Porubjaková - Christina Chong (Lola), Richard Stanke - Ken Jeong (Jackie), Marián Miezga - Daniel Adegboyega (Gavin), Peter Sklár - Nicky Jam (Butch - hlas), Roman Ferienčík - Harry Ratchford (Topsy - hlas), Juraj Kemka - Lil Rel Howery (Anjelský a Diabolský Tom - hlas), Barbora Chlebcová - Camilla Arfwedson (Linda Perrybottomová), Daniel Fischer - Joe Bone (ochrankár zvierat), František Kovár - Ben Shephard (slon Cecil), Miloslav Kráľ - Craig Stein (Job + titulky), Marián Slovák - Kate Garraway (slon Malcolm), Ivan Gogál - Edward Dogliani (tréner slonov), Marián Labuda ml., Dušan Berky "Šórty", Daniel Štrauch "Gogoman", Ondrej Kovaľ, Jerry Szabó, Ján Strapec "Strapo", Ladislav Neuschl "Laci Strike", Daniel Neuschl, Matúš Turanský, Rebeka Kucejová, Andrea Martvoňová, Michal Blaho, Andrej Kováč, Petra Gažíková-Lángová a ďalší.

Preklad: Barbara Lucká, Ján Strapec
Zvuk: Tomáš Krchlík, Peter Kučera
Produkcia: Martin Turanský
Asistent réžie: Martina Kucejová Šinályová, Tomáš Krchlík
Dialógy a réžia: Ján Strapec
Vyrobila: Noise & Opona Group - 2021

Premiéra: 27.05.2021 (KINO) | 15.09.2023 (TV Markíza)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1054
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Tom a Jerry / Tom and Jerry

Poslaťod Mariuss » Pon 31.5.2021 18:14:55 quicklink

Michaela Peňu nedabuje Peter Krajčovič, ale Igor Krempaský. Krajčoviča som tam, popravde, nepočul. Dabuje tam vôbec ?
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1038
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Tom a Jerry / Tom and Jerry

Poslaťod Mariuss » Str 2.6.2021 20:07:36 quicklink

Prepis záverečných titulkov.

V slovenskom znení účinkovali:

Bianka Bucková, Igor Krempaský, Michal Domonkoš, Bibiana Ondrejková, Tomáš Maštalír, Jakub Kroner, Pavol Topoľský, Dominika Žiaranová, Zuzana Porubjaková, Richard Stanke, Marián Miezga, Peter Sklár, Marián Labuda, Roman Ferienčík, Dušan Berky alias Šorty, Daniel Štrauch alias Gogoman, Ondrej Kovaľ, Juraj Kemka, Jerry Szabó, Ján Strapec alias Strapo, Barbora Chlebcová, Daniel Fischer, František Kovár, Miloslav Kráľ (+ titulky), Ivan Gogál, Ladislav Neuschl alias Laci Strike, Daniel Neuschl, Matúš Turanský, Rebeka Kucejová, Andrea Martvoňová, Michal Blaho, Andrej Kováč, Petra Gažíková-Lángová

Preklad: Barbara Lucká, Ján Strapec
Zvuk: Tomáš Krchlík, Peter Kučera
Produkcia: Martin Turanský
Asistent réžie: Martina Kucejová Šinályová, Tomáš Krchlík
Dialógy a réžia: Ján Strapec
Vyrobila: Noise & Opona Group 2021

Premiéra v kinách: 27.05.2021 - od 19.12.2020 do 27.05.2021 boli kiná na Slovensku zatvorené
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1038
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Tom a Jerry / Tom and Jerry

Poslaťod PeterSD » Str 2.6.2021 21:25:22 quicklink

Ja som v traileri jasne počul Krajčoviča. Neverím, žeby obsadili vo finále Krempaského. Ak áno, tak je to pekne mimo.

https://youtu.be/1ZpD1rY3NOg
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2455
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Tom a Jerry / Tom and Jerry

Poslaťod Mariuss » Str 2.6.2021 23:16:48 quicklink

PeterSD píše:Ja som v traileri jasne počul Krajčoviča. Neverím, žeby obsadili vo finále Krempaského. Ak áno, tak je to pekne mimo.

https://youtu.be/1ZpD1rY3NOg


Veru, je to tak. A musím povedať, že sa mi táto kombinácia páčila.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1038
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Kinodabingy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.