Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 15:01:51

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Generálova dcéra / The General's Daughter °

Generálova dcéra / The General's Daughter °

Poslaťod Dado » Uto 19.2.2019 18:37:12 quicklink

Generálova dcéra.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Stanislav Král - John Travolta (Paul Brenner) a ďalší

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ



2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Jozef Vajda - John Travolta (Paul Brenner), Helena Krajčiová - Madeleine Stowe (Sara Sunhillová), Dušan Jamrich - James Cromwell (generál Campbell), Vladimír Hajdu - Timothy Hutton (plukovník Kent), Gabriela Škrabáková-Kreutz - Leslie Stefanson (Elisabeth Campbellová), Štefan Kožka - Daniel von Bargen (veliteľ Yardley), Ivan Gogál - Clarence Williams III (plukovník Fowler), Pavel Višňovský - James Woods (plukovník Moore), Peter Rúfus - Peter Weireter (Belling), Vladimír Jedľovský - John Beasley (plukovník Slesinger), Juraj Kemka - Boyd Kestner (kapitán Elby), Tomáš Maštalír - Brad Beyer (kapitán Bransford), Miroslav Trnavský - John Benjamin Hickey (kapitán Goodson), Jozef Šimonovič - Rick Dial (Cal Seivers), Ján Mistrík - John Frankenheimer (generál Sonnenberg), René Jankovič, Ľubica Konrádová, Štefan Richtárech, Peter Barták (titulky) a ďalší

Zvuk: Bohumil Martinák
Mix: Bohumil Martinák
Asistentka réžie: Monika Kraupová
Preklad: Helena Gratzerová
Dialógy: Ľubomír Lazový
Dramaturgia: Eva Vanková
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Vyrobilo: Štúdio DIMAS pre televíziu Markíza - 2008
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Generálova dcéra / The General's Daughter °

Poslaťod Dado » Uto 19.2.2019 18:38:32 quicklink

Na základe informácie z profilu Johna Travoltu som uviedol aj druhý dabing. Žiadne ďalšie údaje však o ňom nemám, takže ak by niekto mal možnosť, neváhajte ich doplniť.
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Generálova dcéra / The General's Daughter °

Poslaťod anderson » Štv 19.1.2023 18:41:19 quicklink

Dabing JOJ odvysielaný v roku 2004 (netuším či to bola premiéra). Vedel by niekto kedy zhruba bol vyrobený/odvysielaný dabing DIMASU? Nezdá sa mi totiž starší ako dabing JOJ, ale je to len môj dojem.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Generálova dcéra / The General's Daughter °

Poslaťod Mariuss » Štv 19.1.2023 20:28:19 quicklink

anderson píše:Dabing JOJ odvysielaný v roku 2004 (netuším či to bola premiéra). Vedel by niekto kedy zhruba bol vyrobený/odvysielaný dabing DIMASU? Nezdá sa mi totiž starší ako dabing JOJ, ale je to len môj dojem.


Dabing bol vyrobený 14.02.2008.

Prehodil som teda dabingy a doplnil som aj tvorcov.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 50 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.