Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:08:27

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pasažieri / Passengers

Pasažieri / Passengers

Poslaťod Dado » Sob 28.3.2020 20:20:42 quicklink

PASAZIERI-SK-POSTER-DF.png
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Kristína Svarinská - Jennifer Lawrence (Aurora Lanová), Michal Hallon - Chris Pratt (Jim Preston), Dušan Szabó - Michael Sheen (Arthur), Ivan Gogál - Laurence Fishburne (Gus Mancuso), Štefan Mandžár, Rastislav Sokol (titulky) a ďalší

Réžia slovenského znenia: Štefan Mandžár

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza v premiére 21.3.2020
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Pasažieri / Passengers

Poslaťod Mariuss » Ned 29.3.2020 01:15:31 quicklink

Nemôžem inak, než pochváliť obsadenie. Hoci postáv nebolo veľa, aj tak si vážim, že markíza dodržala všetkých dabérov na dané postavy tak, ako sa sluší a patrí. Film ako taký mám veľmi rád a teším sa na ďalšie zhliadnutie - tentokrát v slovenskom znení. Dúfam, že nie len obsadenie, ale aj prevedenie bude rovnako super. Tak či tak, palec hore Markíza, len tak ďalej.
Mariuss
Updater
 
Príspevky: 1051
Registrovaný: Pon 28.1.2019 08:36:42

Re: Pasažieri / Passengers

Poslaťod m09 » Ned 29.3.2020 10:40:20 quicklink

Obsadenie veľmi schválim tiež úplne súhlasím s kolegom palec hore pre Markízu. Film už menej ten som pozeral čisto kvôli dabingu, ale ešte raz veľký potlesk za obsadenie. :)
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Pasažieri / Passengers

Poslaťod PeterSD » Ned 29.3.2020 20:15:06 quicklink

Ešte som tam zaregistroval aj Štefana Mandžára. Dabing bol inak excelentný.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Pasažieri / Passengers

Poslaťod fajnes » Pia 3.4.2020 15:17:04 quicklink

Spokojnosť, Mandžár ukázal, že ešte stále vie a pekne nadviazal na prácu Daniely pre JOJ (Hry o život / Terapia láskou). Páči sa mi, keď si televízie nevytvárajú vlastné zoznamy, ale dramaturgia dabérov sa medzi televíziami navzájom ovplyvňuje. Zvuk dabingu tiež super.

Svarinskú zase tak často vo veľkých filmoch nepočuť a na Lawrence nemá konkurenciu, vynikajúco zvláda aj emotívne scény. Bavil ma aj Hallon a Gogál je profík, to sa ani nemusíme baviť.

Sranda, že roky funguje ten Mandžárov trademark, že si vždy strihne nejakú malú postavu a podľa toho vieme, že ide o jeho prácu. :lol: Je to aj škoda, že sa informácia o dabingu jednoducho neobjaví v záverečnej obrazovke "Koniec filmu". Toto si mohli tvorcovia presadiť.Pamätám si, že bývalo aspoň na konci fimu "vyrobila Daniela", od tohto ale tvorcovia upustili tiež.
fajnes
100+
 
Príspevky: 153
Registrovaný: Štv 6.1.2011 09:33:10


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 41 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.