Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 14:35:48

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap °

Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap °

Poslaťod Branko126 » Uto 5.9.2017 22:17:46 quicklink

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_160599567_5c1aa1.png
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - RTVS

V slovenskom znení: Ivan Vojtek st. - Rowan Atkinson (šéf inšpektor Jules Maigret), René Jankovič - Shaun Dingwall (inšpektor Janvier), Barbara Kelíšková - Lucy Cohu (madam Maigretová), Daniela Mackovičová - Eva-Jane Willis (Marthe Jusserandová), Michaela Drotárová - Rebecca Night (Yvonne Moncinová), Dagmar Sanitrová - Fiona Shaw (madam Moncinová), Matúš Krátky, Matej Landl, Ľubica Očková, Martin Vitek, Romana Orlická, Miroslav Trnavský, Judita Bilá, Martin Hronský, Zuzana Skopálová, Ladislav Konrád, Juraj Predmerský, Michal Rosík, Ján Morávek, Daniel Ratimorský, Peter Kollárik (aj titulky) a ďalší.

Na slovenskom znení spolupracovali:
Produkcia: Ružena Zindlerová
Asistentka réžie: Marica Mináriková
Preklad a dialógy: Lukáš Navrátil
Dramaturgia: Alena Vašečková
Réžia: Pavel Gejdoš
Vyrobila: RTVS - 2016

Premiéra: 05. 09. 2017 (Jednotka)

2. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Miroslav Noga - Rowan Atkinson (šéf inšpektor Jules Maigret), Ivan Šandor - Shaun Dingwall (inšpektor Janvier), Gabriela Škrabáková - Lucy Cohu (madam Maigretová), Jana Wagnerová - Eva-Jane Willis (Marthe Jusserandová), Vanda Růžičková - Rebecca Night (Yvonne Moncinová), Helena Geregová - Fiona Shaw (madam Moncinová), Miroslav Trnavský - Colin Mace (inšpektor Lognon + titulky), Eduard Valašík - Leo Staar (inšpektor LaPointe), Michal Blaho - David Dawson (Marcel Moncin), Dušan Szabó - Ian Bartholomew (Barón), Miroslava Belancová - Katie Lyons (madam Maguyová), Lukáš Dóza - Alexander Campbell (Dennis Lecoin), Marek Ťapák - David Annen (profesor Tissot), Jakub Abrahám - Hugh Simon (Dr. Paul), Martin Zatovič - Mark Heap (Dr. Moers), Filip Šebesta - Jack McMullen (Mazet), Peter Krajčovič - Aidan McArdle (sudca Comeliau), René Jankovič - Rufus Wright (minister Morel), Dušan Vaňo - Martin Turner (Dr. Pardon), Ľubica Konrádová - Gillian Bevan (madam Tissotová), Ingrid Hanzelová - Heather Bleasdale (madam Pardonová), Ladislav Konrád, Andrej Kováč, Milada Rajzíková a ďalší.

Réžia slovenského znenia: Gabriela Škrabáková
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza - 2023

Premiéra: 02. 06. 2023 (Markíza KRIMI)
Branko126
900+
 
Príspevky: 1036
Registrovaný: Ned 15.3.2015 15:35:18

Re: Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap

Poslaťod Keyal » Štv 7.9.2017 22:38:29 quicklink

Uvedomujem si že Maigret je diametrálne serióznejšia vec ako Bean alebo Johnny English ale bez Nogu som to proste nezniesol sledovať/počúvať.
Keyal
 
Príspevky: 30
Registrovaný: Ned 4.12.2016 04:01:58

Re: Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap

Poslaťod ferofiha » Štv 7.9.2017 22:48:28 quicklink

Ja som to predtým videl v CZ s Heřmánkom. Mimochodom tiež dosť netypický výber, ale bolo to výborné.
SK som si nedokázal predstaviť minimálne bez Nogu (myslím, že by ten charakter "dal"), chvíľu som to začal pozerať (asi 10 minút), ale nechcel som si kaziť dojem, tak som to ďalej nevydržal.
Cement je už na ceste.
Obrázok užívateľa
ferofiha
 
Príspevky: 66
Registrovaný: Štv 30.4.2015 16:01:33
Bydlisko: Žilina

Re: Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap

Poslaťod anderson » Štv 7.9.2017 23:23:21 quicklink

Miroslav Noga by podla mna serioznu polohu "dal" ľavou zadnou. Ako daber svoju vsestrannost dokazal uz velakrat, nevidim dovod preco nie aj teraz. Krok STV povazujem za prekvapivy, objektivne vsak dodavam, ze s Vojtekom st. som nejaky vazny problem nemal. Akurat skratka som cakal od STV divackejsi pristup. Najmä ked Noga ako host figuroval pomerne nedavno prave na STV... :roll:
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13

Re: Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap °

Poslaťod m09 » Ned 4.6.2023 17:36:39 quicklink

Neviem ako ostatní, ale ja tlieskam dabingu Tv Markíza. Klobúk dole pred pani režisérkou. Skvelé obsadenie. Snáď bude takto pokračovať celú sériu.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap °

Poslaťod forneus1 » Ned 4.6.2023 18:29:30 quicklink

Tu bol akoze zase aky dovod vyrabat novy dabing?
Súčasná zostava: VHS/DVD Daewoo SD-7500E, VHS Aiwa FX5200, VHS Sony SLV-E170, VHS Panasonic NV-SD407, DVD rekordér Panasonic DMR-EX83
Obrázok užívateľa
forneus1
100+
 
Príspevky: 264
Registrovaný: Sob 5.1.2019 00:30:07

Re: Maigret kladie pascu / Maigret Sets a Trap °

Poslaťod anderson » Ned 4.6.2023 19:41:37 quicklink

Hoci som odporcom zbytočných redabingov, v tom prípade vravím jednoznačné ÁNO.
Najdi svoji spásu, přepiš si to z pásu. "Sběratelům" přispěj a na nic se neptej. Když se budeš příliš ptát, bude tě to "NĚCO" stát. Obrázok
anderson
1100+
 
Príspevky: 1687
Registrovaný: Pia 17.12.2010 21:20:13


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.