Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:27:34

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Mrázik / Morozko

Re: Mrázik / Morozko

Poslaťod davidosik » Pia 14.5.2021 20:32:44 quicklink

Aj ja za seba ešte naposledy doplním, že mi tiež nešlo o spochybnenie informácií z tohto fóra a už vôbec nie o vyvolávanie nejakej polemiky (ktorú na moju adresu (ne)priamo vyvoláva iba anderson a to nie len čo sa tejto témy týka), ale šlo mi čisto len o opätovné upozornenie ďalšieho (pre mňa prvého) článku/rozhovoru, kde sám Ivan Letko hovorí o vlastnom dabovaní v Mrázikovi, na ktoré som hľadal vysvetlenie, odpoveď.
Našťastie tu už bolo upozornenie od užívatelky "arual" - na ktoré som odpovedal a za ktoré jej zároveň aj ďakujem, pretože keby ho tu nezdieľala, urobil by som to sám.
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Mrázik / Morozko

Poslaťod davidosik » Ned 19.3.2023 19:04:32 quicklink

Zo zdigitalizovanej vhsky som zistil, že v pôvodnom "markizáckom" vysielaní z BETACAMU, sa v čase 0:52:41 nevyskytovala česká audiostopa s vetou "Už je ti teplo?", s akou to vysiela Markíza dnes. Počas celej scény bežala len hudba. Na Kolibe to asi nenadabovali. Svadobná pieseň na záver bežala v ruštine, ako aj v súčasných vydaniach a vysielaniach slovenskej verzie k Mrázikovi.
davidosik
300+
 
Príspevky: 343
Registrovaný: Ned 14.9.2014 17:51:06

Re: Mrázik / Morozko

Poslaťod skoluda » Str 22.3.2023 12:51:57 quicklink

Iba potvrdzujem, že aj na filmovom páse je to tak, že tam nie je česká veta, iba hudba.
Obrázok užívateľa
skoluda
 
Príspevky: 65
Registrovaný: Ned 31.7.2011 23:05:01

Predchádzajúci

Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.