Aktuálny čas je Sob 20.4.2024 05:49:09

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Bláznivá jazda v L. A. / Šofér / Stretch

Bláznivá jazda v L. A. / Šofér / Stretch

Poslaťod Jakub55 » Pon 7.12.2020 16:33:37 quicklink

Stretch.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA
V slovenskom znení: Kamil Mikulčík - Patrick Wilson (Kevin Stretch), Michal Domonkoš - Chris Pine (Roger Karos), Petra Vajdová - Jessica Alba (Charlie), Juraj Predmerský - Ray Liotta (sám seba), Judita Bilá - Brooklyn Decker (Candace), Stanislav Král - James Badge Dale (Laurent), Rastislav Sokol - Ed Helms (Karl), Ján Gallovič - David Hasselhoff (sám seba), Martin Vitek - Ben Hernandez Bray (Ignacio), Jozef Domonkoš - Matthew Willig (Boris), Miroslav Trnavský - Shaun Toub (Nasseem) + P.J. Pesce (Enzo + titulky), René Jankovič - Jason Mantzoukas (Manny), Roman Ferienčík a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV Markíza a TV DAJTO


Premiéra: 28.9.2019

2. DABING - TV JOJ
V slovenskom znení: Tomáš Horváth - Patrick Wilson (Kevin Stretch), Roman Ferienčík - Chris Pine (Roger Karos), Petra Vajdová - Jessica Alba (Charlie), Ladislav Konrád - Ray Liotta (sám seba), Romana Orlická - Brooklyn Decker (Candace), Pavol Šajmovič - David Hasselhoff (sám seba), René Jankovič - Matthew Willig (Boris), Dušan Vaňo - Shaun Toub (Nasseem) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV JOJ
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1083
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Bláznivá jazda v L. A. / Stretch

Poslaťod Jakub55 » Pon 7.12.2020 16:36:23 quicklink

Kamil Mikulčík na Patricka Wilsona bol prekvapujúco skvelý. Najmä ako ho fascinujúco nadaboval. Neskutočne som sa nasmial :D :D :D :D . Hlášky boli úplne skvostné a dialógy medzi jednotlivými postavami boli fantsatické :o :o :o :o . Bol som z tohoto dabingu veľmi prekvapený.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1083
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Bláznivá jazda v L. A. / Stretch

Poslaťod m09 » Pon 7.12.2020 16:49:12 quicklink

Mikulčík veľmi pozitívne prekvapil. V hodnotení v podstate súhlasím pokiaľ ide o dabing ako celok. Ak by som šiel po jednotlivých postavách a chcel byť veľmi zlý povedal by som, že Stanislav Král mi tam nepasoval a volil by som mladší hlas typu Ferienčik, Matisko, Kobielský. Ale úroveň dabingu to našťastie neznížilo. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Bláznivá jazda v L. A. / Šofér / Stretch

Poslaťod Jakub55 » Pon 22.2.2021 15:47:16 quicklink

V druhom dabingu Tomáš Horváth jak pekne nadával :o :o :o :o a aj Dušan Vaňo tiež pekne nadával :o :o :o :o . Celkom ma to prekvapilo, ale obsadenie bolo katastrofálne :roll: :roll: :roll: :roll: . Ladislav Konrád na Rayovi Liottovi ma moc nepotešil a Pavol Šajmovič na Davidovi Hassellhofovi tiež nič moc. Hlášky boli dobré aj dialógy medzi postavami, to som sa nasmial :D :D :D :D .
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1083
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57

Re: Bláznivá jazda v L. A. / Šofér / Stretch

Poslaťod m09 » Pon 22.2.2021 18:01:21 quicklink

Rozhodol som sa, že pochválim zvuk, preklad, dialógy a obsadenie Vajdovej, ktorá excelovala. K zvyšku obsadenia by som sa radšej nevyjadril dalo by sa veľa kritizovať. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04

Re: Bláznivá jazda v L. A. / Šofér / Stretch

Poslaťod PeterSD » Pon 22.2.2021 19:25:29 quicklink

m09 píše:Rozhodol som sa, že pochválim zvuk, preklad, dialógy a obsadenie Vajdovej, ktorá excelovala. K zvyšku obsadenia by som sa radšej nevyjadril dalo by sa veľa kritizovať. :)


Tento "kvalitný" dabing pochádza zrejme z dielne štúdia Trigon a ja si kladiem iba jednu otázku, "Čo sa to s nimi porobilo?"
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2466
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Bláznivá jazda v L. A. / Šofér / Stretch

Poslaťod m09 » Pon 22.2.2021 20:12:11 quicklink

Mňa to vôbec neprekvapuje. Trigon nie je také kvalitné štúdio. Hlavne obsádza postavy dosť mimo a potom môže mať preklad a dialógy aké chce zvuk tiež. Čo z toho keď vzniknú také nezmyselné spojenia. Pre Jojku robí najlepšie dabigy jednoznačne Daniela. :)
m09
700+
 
Príspevky: 791
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 46 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.