Aktuálny čas je Pia 29.3.2024 06:40:55

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Captain Marvel / Captain Marvel

Captain Marvel / Captain Marvel

Poslaťod Dado » Ned 14.2.2021 19:00:13 quicklink

Captain Marvel.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Petra Vajdová - Brie Larson (Carol Danversová / Versová / Captain Marvel), Ivan Gogál - Samuel L. Jackson (Nick Fury), Ivan Šandor - Jude Law, Chris Evans (Yon-Rogg, Steve Rogers / Captain Ameria), Juraj Predmerský - Ben Mendelsohn (Talos / Keller), Judita Bilá - Lashana Lynch (Maria Rambeauová), Zdena Studenková - Annette Bening (Najvyššia inteligencia / Dr. Wendy Lawsonová / Mar-Vell), ??? - Akira Akbar (Monica Rambeauová), Peter Sklár - Clark Gregg (agent Coulson), Miroslav Trnavský - Djimon Hounsou (Korath), Andrea Karnasová - Gemma Chan (Minn-Erva), Miloslav Kráľ - Lee Pace (Ronan), Ivan Romančík - Stan Lee (sám seba), Andrea Somorovská - Scarlett Johansson (Nataša Romanovová / Čierna vdova), Ján Tréger - Don Cheadle (James Rhodes / War Machine), Martin Hronský - Mark Ruffalo (Bruce Banner / Hulk), Ján Greššo - Richard Zeringue (sused Tom), Henrieta Mičkovicová - Sharon Blynn (Soren) a ďalší

Vyrobilo: Štúdio Daniela pre JOJ Group

Premiéra: 12.2.2021 (TV JOJ)

Súvisí s:
Iron Man, Neuveriteľný Hulk, Iron Man 2, Thor, Captain America: Prvý Avenger, Avengers: Pomstitelia, Iron Man 3, "Agenti S.H.I.E.L.D.", Thor: Temný svet, Captain America: Zimný vojak, Strážcovia Galaxie, Avengers 2: Vek Ultrona, Ant-Man, Captain America: Občianska vojna, Doctor Strange, Strážcovia Galaxie 2, Spider-Man: Návrat domov, Thor: Ragnarok, Čierny panter, Avengers: Nekonečná vojna, Ant-Man a Wasp, Avengers: Endgame, Spider-Man: Ďaleko od domova, "WandaVision", "Falcon a Zimný vojak", "Loki", Čierna vdova, Čo keby…?, Shang-Chi: Legenda o desiatich prsteňoch, Eternals, "Hawkeye", Spider-Man: Bez domova, "Moon Knight", Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva, "Ms. Marvel", Thor: Láska a hrom, "Ja som Groot", "She-Hulk: Neuveriteľná právnička, Čierny Panter: Navždy Wakanda, Strážcovia Galaxie: Sviatočný špeciál
Dado
Moderátor
 
Príspevky: 2196
Registrovaný: Str 20.7.2011 18:55:11

Re: Captain Marvel / Captain Marvel

Poslaťod Jakub55 » Ned 14.2.2021 19:05:06 quicklink

Za mňa dabing jednoznačne perfektný už len kvôli tomu aké dialógy mali medzi sebou Petra Vajdová a Ivan Gogál :o :o :o :o . To som sa neskutočne nasmial :D :D :D :D . Inak ma prekvapila aj Zdena Studenková, že tam tiež dabovala a Miroslav Trnavský na Djimona Hounsoua bol celkom dobrý, ale moc toho nenahovoril. No zo začiatku sa mi nepozdával, ale nakoniec som si zvykol.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.