Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 10:31:29

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Štvrtý druh / The Fourth Kind

Štvrtý druh / The Fourth Kind

Poslaťod Skalican762 » Uto 16.2.2021 00:57:06 quicklink

Štvrtý druh.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Renáta Rundová - Milla Jovovich (Dr. Abigail Emily Tylerová / samu seba), Peter Marcin - Will Patton (šerif August), Martin Kaprálik - Hakeem Kae-Kazim (Awolowa Odusami), Martin Mňahončák - Corey Johnson (Tommy Fisher), Martin Zatovič - Enzo Cilenti (Scott Stracinsky), Dušan Szabó - Elias Koteas (Dr. Abel Campos), Ján Tréger - Eric Loren (zástupca Ryan + titulky), Bianka Bucková - Mia McKenna-Bruce (Ashley Tylerová), Zuzana Kyzeková - Alisha Seaton (Cindy Stracinská), Kamil Kollárik - Paul Stefanov (Timothy Fisher), Štefan Martinovič - Julian Vergov (Will Tyler), Lucia Hurajová - Charlotte Milchard (Dr. Abigail Emily Tylerová), Michal Hallon - Olatunde Osunsanmi (sám seba) a ďalší.

Podrobnejšie informácie nie sú k dispozícii. Titulky boli odstrihnuté alebo sú nezistené.
Odvysielané na TV DAJTO
Skalican762
100+
 
Príspevky: 222
Registrovaný: Uto 7.6.2016 19:08:23

Re: Štvrtý druh / The Fourth Kind

Poslaťod Jakub55 » Uto 6.4.2021 10:34:09 quicklink

Renáta Rundová na Mille Jovovich bola neuveriteľná :o :o :o :o bolo to niečo neskutočné :o :o :o :o .

Inak hlas na postavu Ronnieho Tylera je mi povedomý a s tou Bianku Buckovou teda neviem ale tiež aj ten hlas mi bol povedomý, ale Bianka Buckova to zrejme nebude a dabérka ktorú dabuje postavu menom Theresa je mi tiež známy no neiem kto to je.
Jakub55
Updater
 
Príspevky: 1082
Registrovaný: Štv 12.11.2015 19:16:57


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Google [Bot] a 32 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.