Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 18:50:43

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Láska z nebies / Just Like Heaven °

Láska z nebies / Just Like Heaven °

Poslaťod pody80 » Ned 24.4.2011 11:26:34 quicklink

Láska z nebies.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

1. DABING - TV MARKÍZA

V slovenskom znení: Gabriela Škrabáková-Kreutz - Reese Witherspoon (Elizabeth Mastersonová), Ivan Šandor - Mark Ruffalo (David Abbott), Marek Majeský - Ben Shenkman (Brett), Zuzana Skopálová - Dina Waters (Abby), Peter Sklár - Donal Logue (Jack), Matúš Krátky - Jon Heder (Darryl), Oľga Belešová - Caroline Aaron (realitná agentka Grace), Henrieta Mičkovicová - Ivana Milicevic (Katrina), Silvia Petöová - Rosalind Chao (Fran), Vladimír Bartoň - Ron Canada (Dr. Walsh), Andrea Martvoňová - Gabrielle Made (zdravotná sestra Maria), Igor Krempaský - William Caploe (zdravotník Bill), Tatiana Pauhofová - Shulie Cowen (zdravotná sestra Jenny), Ivan Hlaváček - Billy Beck (pán Clarke), Jana Knapíková - Catherine Taber (lekárka Karen), Miroslava Grožáková - Kerris Dorsey (Zoe), Katarína Thalerová - Alyssa Shafer (Lily), Ladislav Konrád - Raymond O'Connor (katolícky kňaz), Jozef Kapec - Joel McKinnon Miller (vodca lovcov duchov), Ingrid Hanzelová - Lorna Scott (susedka), Rastislav Rogel - Jeffrey Marcus (nervózny sused), Jaroslav Žvásta - Chaim Jeraffi (čistič nohavíc), Štefan Kožka - Doug Krizner (Donald), Adriana Vallová - Amita Balla (mladá recepčná), Peter Barták (titulky) a ďalší.

Produkcia: Michaela Komorová
Asistentka réžie: Monika Kraupová
Preklad a dialógy: Jasna Navrátilová
Dramaturgia: Darina Hlúchová
Réžia slovenského znenia: Bohumil Martinák
Pripravilo: Štúdio Dimas pre televíziu Markíza

2. DABING - TV JOJ

V slovenskom znení: Daniela Mackovičová - Reese Witherspoon (Elizabeth Mastersonová), Ivan Šandor - Mark Ruffalo (David Abbott), Roman Matisko - Ben Shenkman (Brett), Lenka Košická - Dina Waters (Abby), Matej Landl - Donal Logue (Jack), Martin Kaprálik - Jon Heder (Darryl), Vanda Růžičková - Ivana Milicevic (Katrina), Katarína Križanová - Rosalind Chao (Fran), Peter Rúfus - Ron Canada (Dr. Walsh), Petra Gažíková-Lángová, Ladislav Konrád, Zuzana Kyzeková, Martin Vitek, Miroslav Trnavský (titulky) a ďalší.

Zvuk: Dino Mikle
Réžia slovenského znenia: Dagmar Kmeťková
Vyrobilo: Yes Production pre JOJ Group - 2023
pody80
100+
 
Príspevky: 174
Registrovaný: Pia 24.12.2010 12:04:03

Re: Láska z nebies / Just Like Heaven

Poslaťod fofo16 » Ned 1.1.2017 16:09:02 quicklink

Nevidel som to, ale nechce sa mi veriť, že by si Adriana Ballová prišla nadabovať z KE do BA nejaký štek recepčnej... Asi to bude Adriana Valová, o ktorej som sa tu raz už s istým používateľom bavil, keď si ich tiež zamenil... ;)
fofo16
300+
 
Príspevky: 354
Registrovaný: Štv 6.1.2011 17:57:41

Re: Láska z nebies / Just Like Heaven

Poslaťod PeterSD » Štv 2.11.2023 11:23:46 quicklink

JOJka odvysielala nový dabing. Pre mňa bude aj tak kvalitnejší dabing markízy, ktorý má podľa mňa lepšie obsadenie.
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Láska z nebies / Just Like Heaven

Poslaťod dementus996 » Štv 2.11.2023 12:04:47 quicklink

Nový dabing vyrobilo Yes Production. Súhlasím s tebou, že markizácky je kvalitnejší.
dementus996
Updater
 
Príspevky: 850
Registrovaný: Sob 10.2.2018 14:45:32
Bydlisko: Trenčín


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 49 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.