Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 23:17:32

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Pápež František: Modlite sa za mňa

Pápež František: Modlite sa za mňa

Poslaťod 2327 » Sob 3.4.2021 15:22:00 quicklink

Francisco - El Padre Jorge
Pápež František Modlite sa za mňa.jpg
Info: IMDB | ČSFD | FDB | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Pavel Višňovský - Darío Grandinetti (otec Jorge), Daniela Šencová - Silvia Abascal (Ana), Bianka Bucková - Naia Guz, Leticia Bossi (Eva, Leticia), Matej Landl - Jorge Marrale (José), Juraj Predmerský - Paolo Lorimer (Bruno), Dušan Szabo - Carlos Hipólito (Raúl), Matúš Krátky - Mariano Bertolini (páter Pepe), Michal Dutka - Juan Manuel Tabares (José - 20 ročný), Ján Tréger - Emilio Gavira (Alfredo + titulky), Andrea Martvoňová - Jimena Anganuzzi (Renata), Marek Fašiang - Lucas Armas (Jorge - 13 ročný), Ľubica Konrádová - Marta Belaustegui (Carmen), Katarína Križanová, Miroslav Trnavský, Dagmar Sanitrová, Lena Košická, Milan Bahúl, Zuzana Dančiaková, Zuzana Kyzeková, Jakub Abrahám, Dušan Vaňo, Lucia Vráblicová, Ladislav Konrád, Oľga Solárová, Marek Suchitra, Ivan Romančík, Jeanette Švoňavská, Milada Rajzíková a ďalší.

Zvuk: Slávo Mareš
Produkcia: Martin Polakovič
Dramaturgia: Daniel Uherek
Preklad: Ľubica Rajčany
Dialógy: Perla Gudovská
Asistentka réžie: Mária Graňáková Peciarová
Réžia slovenského znenia: Jana Strnisková
Vyrobilo: Štúdio Magic Voice pre televíziu Markíza

Premiéra: 13.04.2020 (TV Markíza) | 13.09.2021 (Jednotka)
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove

Re: Pápež František: Modlite sa za mňa

Poslaťod 2327 » Pon 13.9.2021 21:04:11 quicklink

Práve teraz na Jednotke s týmto dabingom!
Obľúbené štúdiá: Sunrise Studio, Yes Production, Daniela, Magic Voice, Trigon Production, FINIKIN
2327
Updater
 
Príspevky: 1058
Registrovaný: Sob 2.11.2019 11:48:30
Bydlisko: Červenica pri Sabinove


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 33 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.