Aktuálny čas je Štv 28.3.2024 22:27:49

[€] [i] [?]
ďakujeme, je nás už cez 3200! pridajte sa aj vy k nám na Facebooku!
Máte prehľad o slovenskom dabingu? Našli ste tu nezrovnalosti? Zaregistrujte sa a neváhajte prispievať aj vy!
Chcete mať prehľad o novinkách v dabingu? Prihláste sa na Facebook a sledujte nás!

Čo to dievča chce? / Po čom dievča túži / What a Girl Wants

Čo to dievča chce? / Po čom dievča túži / What a Girl Wants

Poslaťod rAn » Pon 25.4.2011 16:29:29 quicklink

Čo to dievča chce.jpg
Info: IMDb | ČSFD | FDb | ČESKÁ VERZIA

V slovenskom znení: Zuzana Porubjaková - Amanda Bynes (Daphne Reynoldsová), Dušan Cinkota - Colin Firth (Henry Dashwood), Daniela Mackovičová - Kelly Preston (Libby Reynoldsová), Oľga Solárová - Eileen Atkins (Jocelyn Dashwoodová), Silvia Petöová - Anna Chancellor (Glynnis Paynová), Ján Morávek - Oliver James (Ian Wallace), Barbora Chlebcová - Christina Cole (Clarissa Paynová), Dušan Kaprálik - James Greene (Percy), Štefan Kožka - Jonathan Pryce (Alistair Payne), Dušan Tarageľ - Roger Ashton-Griffiths (Lord Orwood), Milada Rajzíková - Elizabeth Richard, Sylvia Syms (kráľovná, princezná Charlotte), Petra Gažíková-Lángová - Mindy Lee Raskin, Victoria Wicks (nevesta, sekretárka), Jozef Bujdák - Raffaello Degruttola, Steven Anderson, Jonah Russell (ženích, reportér, policajt), Milan Bartošek - Stanley Townsend, James Woolley, Vernon Preston (otec nevesty, politik, vojvoda), Daniel Fischer - Pieter Vodden (Sven), Jaroslav Žvásta - Daniel Tuite (reportér), Nataša Kulíšková - Flaminia Cinque (caterer), Lukáš Dóza, Igor Štefuca (titulky) a ďalší.

Vyrobilo: Štúdio Dimas pre televíziu Markíza - 2009

Premiéra: 02.05.2009 (TV Markíza)
Obľúbení dabéri: Cinki, Ďuri, Eman
Obrázok užívateľa
rAn
Facebook tím
 
Príspevky: 242
Registrovaný: Uto 11.1.2011 20:51:02
Bydlisko: Žilinský kraj

Re: Čo to dievča chce? / Po čom dievča túži / What a Girl Wa

Poslaťod PeterSD » Sob 2.3.2024 15:08:09 quicklink

Dnes som počul po veľmi dlhej dobe tento dabing a som ozaj šokovaný. Počuť, ako o rok mladšia Porubjaková dabuje dcéru o rok staršej Šencovej bolo znepokojujúce. Porubjaková k tomu musela počuteľne zmeniť polohu hlasu, aby mohla vôbec dabovať herečku Amanda Bynes, aj keď sú vekovo rovnako staré, no v spojení so Šencovou je to určite mimo. Nabudúce bude dabovať Koleník syna Tomáša Maštalíra? Šencovú mala nahradiť napr. Lenka Košická. A prekvapilo aj obsadenie Cinkotu, ktoré sa taktiež nehodilo a je škoda, že nesiahli po osvedčenom spojení Peter Sklár. Neviem, kto stojí za týmto dabingom, no podľa zvuku súdim, že štúdio Dimas. Neznámy režisér by sa viac už nemal venovať tvorbe dabingu. :(
Obľúbení režiséri: Zdeno Dřínovský, Ivo Tomeček, Anna Cicmanová, Viktor Kollár, Štefan Mandžár, Ján Zeman, Michal Hallon
PeterSD
Administrátor
 
Príspevky: 2463
Registrovaný: Sob 9.7.2011 15:26:55
Bydlisko: BA

Re: Čo to dievča chce? / Po čom dievča túži / What a Girl Wa

Poslaťod m09 » Sob 2.3.2024 17:35:51 quicklink

Pripomenul by som kolegovi, že film je z roku 2003 čiže má 21 rokov. Na mladého Firtha sa mne osobne Cinkota páčil. Dnes si to už neviem predstaviť. Taktiež Porubjaková za mňa excelovala. Čo uznávam, že Šencovú mohla nahradiť napríklad tá Košická ja by som sa nebál obsadiť dokonca Ondrejkovú. Dabing ako celok však hodnotím vysoko pozitívne.
m09
700+
 
Príspevky: 788
Registrovaný: Pia 15.8.2014 11:14:04


Späť na Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 36 hostia

Style based on we_universal created by weeb.
Edited style & designed © 2011 by Piri.